مستند بدتر شده کیفیت خواب گزارش ها نشان می دهد

مردم خواب هستند برای ساعت های طولانی در طول مستندات و کار از خانه سناریو به عنوان آنها نمی نیاز به سفر به محل کار اما کیفیت خواب در حال بدتر شدن است و در بسیاری از تحقیقات جدید نشان می دهد. اگر تفاوت در زمان خواب و مدت زمان بین کاری و روز را تبدیل به بیش از حد بزرگ این می تواند منجر به “اجتماعی jetlag”.

آخرین نظرسنجی که توسط دانشگاه بازل در سوئیس یافت پاسخ دهندگان اعتراف به خواب تا 50 دقیقه طولانی تر از قبل از این مستند. یکی از عواملی که منجر به این می شود که مردم دیگر مجبور به رفت و آمد به کار در صبح است. ساعات کار انعطاف پذیر و بدون رفت و آمد و به طور بالقوه زمان بیشتری برای خواب منجر به کاهش در “اجتماعی jetlag” با توجه به روانشناس دکتر کریستین Blume از دانشگاه بازل.

کاهش “اجتماعی jetlag” بود که همراه با بهبود در درک کیفیت خواب. به خلاف کسانی که در نظر سنجی گزارش داد که کيفيت خواب در واقع بدتر شده کمی طول مستند. این است که بسیار تعجب آور است توضیح داد: “Blume “به عنوان این وضعیت بی سابقه ای نیز به شدت مزاحمت در راه های بسیاری. مالی و نگرانی های بهداشتی و یا استرس های مربوط به مراقبت از کودک فقط چند جنبه های مربوطه”.

بیش از 85 درصد از پاسخ دهندگان کار از خانه که در آن زمان. به طور کلی شرکت کنندگان در خواب و نه به خوبی و 75 درصد از آنها زن بودند. این بررسی نشان داد که یک آرامش اجتماعی ریتم – برای مثال از طریق بیشتر انعطاف پذیر ساعات کار – منجر به کاهش در “اجتماعی jetlag”.

Sleeping patterns
یکی از عوامل کمک به دیگر خواب می تواند باشد که مردم دیگر مجبور به رفت و آمد به کار در صبح است. Pixabay

“این نشان می دهد که خواب و بیداری الگوهای از کسانی که در نظر سنجی هدایت می شدند داخلی سیگنال های بیولوژیکی به جای اجتماعی ریتم” Blume اضافه شده است. بسیاری از اختلالات خواب ناشی از ما زندگی مدرن است که با فشار به طور مداوم انجام می شود و فعال است.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Instagram

ریتم کار و فعالیت های اوقات فراغت در نتیجه مجموعه ای از یک چرخه است که اغلب در عدم تطابق با بدن, ساعت بیولوژیکی داخلی. اگر تفاوت در زمان خواب و مدت زمان بین کاری و روز را تبدیل به بیش از حد بزرگ این می تواند منجر به “اجتماعی jetlag”.

همچنین بخوانید: آیا مستند استرس موثر بر دوره خود را? پیدا کردن

خواب کارشناسان باید یک نکته برای کسانی که خواب رو به وخامت گذاشته است. “یافته های ما نشان می دهد که فعالیت فیزیکی خارج از منزل می تواند مقابله با وخامت در کیفیت خواب” آنها پیشنهاد شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im