او لودگی. او را پر رو. و او چیزی برای دکتر Fauci.

نام او نائومی Lipschitz-Yamamoto-مورفی, و او تا به بسیاری از چیزهای خنده دار می گویند در مورد زوم چت, TP احتکار و زندگی در coronavirus عصر.

ناپل کمدی duo کامپتون & بنت به تازگی به راه انداخته شخصیت برای یک سری ویدیو جدید به نام “زندگی با ویروس.”

نائومی کامل به نظر می رسید برای این کار می گوید: نویسنده/بازیگر ریک کامپتون. او یکی از قدیمی ترین شخصیت های مخاطبان مورد علاقه.

“او قابل توجه فرد” کامپتون می گوید. “و ما فکر می کنیم در آن طول می کشد یک فرد قابل توجه به دنبال در این ظروف سرباز یا مسافر است که ما در آن هستیم و به مثبت طنز به آن است.”

شده توسط نویسنده/بازیگر بتسی بنت نیوجرسی-لهجه سیگار-ابراز “ملکه قرنطینه” چت دو بار در هفته حدود سه اواخر شوهران زندگی در Pelican جای شب بسر بردن جامعه بازنشستگی و نکات اجتماعی فاصله و بازمانده COVID-19.

در اینجا چیزی است که نائومی برای گفتن در مورد:

  • شباهت بین COVID-19 و آن زمان او کلامیدیا: “اگر COVID-19 را می توان به نام “چینی virus” پس از آن من کلامیدیا می تواند به نام ” موری.’ چرا که نقطه یا مبدا — از موری.”
  • بهترین راه برای سالمندان به چت تصویری: “بسیاری از افراد استفاده از Facebook و یا اسکایپ و یا زوم. اما برای ما افراد مسن وجود دارد GeezerGawk, BiddyVideo و — اگر شما واقعا قدیمی — شما می توانید با استفاده از این برنامه گذشته تماس بگیرید.”
  • او له در دکتر Fauci: “او داغ است. و من معنی نیست که در 103 درجه و نوع راه است.”

این سری است که در نائومی در داستانی بازنشستگی جامعه است. اما واقعا در بنت ناهار خوری اتاق تزئین شده با روسری های رنگارنگ بر روی دیوار او, اواخر, شوهر موری خاکستر در یک کوزه و یک قاب عکس از Fauci.

کامپتون & Bennett شروع به کنار هم قرار دادن این سری ویدئو پس از آنها خودشان را در بر داشت از کار با توجه به کوروناویروس. همه خود را نشان می دهد لغو شد.

“ما گفت: اجازه دهید را بنویسید کمی در مورد زندگی با ویروس” بنت می گوید. “نائومی کامل فرد به آن را انجام دهد زیرا او شده است در اطراف.”

این شخصیت محبوب شده است و هم مخاطبان خنده برای سال, شروع با دو نمایش “یک تاریخچه از ذغال سنگ شهرستان … با توجه به تماس با ما” و اخیرا با ضربه تور موسیقی “زندگی کمک: موسیقی!”

کامپتون & بنت نوشتن سری در زوم از مربوطه خود را در ناپل خانه و چکش را یک اسکریپت. سپس بنت انجام آن پوشیدن نائومی را بیش از اندازه عینکی, هاوایی leis و رنگ روشن بازنشستگی می پوشند.

شما فقط می توانید ببینید نائومی, از کمر بالا اما بنت می گوید: نگران نباشید. “بله من پوشیدن شلوار.”

آنها توصیف شخصیت — یک بازنشسته عامل املاک و مستغلات — به عنوان یک دمدمی, New Jersey, مادری با یک “نیکوتین خیس” صدا و استعداد همه خود او.

“او یک اصلی” بنت می گوید. “او قطعا خروجی و او تا به بسیاری از دانش به انتقال. … و او فقط دوست دارد مردم است.”

آنها بوده ام نوشتن و انجام این شخصیت برای مدت طولانی در حال حاضر, آن را تبدیل به طبیعت دوم کامپتون می گوید. “آن را نمی بزرگ برای رسیدن به ما را به کشف کردن آنچه او را از رفتن به می گویند در هر وضعیت داده شده است.”

کامپتون & بنت ارسال ویدئوها دو بار در هفته. و بنت به نظر می رسد به جلو برای قرار دادن بر روی نائومی لباس و آوردن شخصیت به زندگی دوباره است.

“این بسیار سرگرم کننده,” او می گوید.

برای پیدا کردن ویدئوها جستجو برای “Naomi Lipschitz-Yamamoto-مورفی” در Facebook یا YouTube.

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im