لینک, معرفی, نظر سنجی,’ ویژگی برای کاربران به استفاده از شبکه های حرفه ای

Microsoft متعلق به شبکه های حرفه ای LinkedIn در روز سه شنبه معرفی یک نظر سنجی جدید از ویژگی های جهان, یک راه آسان برای کاربران به شیر به دانش جمعی از شبکه های حرفه ای خود را برای به دست آوردن نظر و دیدگاه در مورد موضوعات با توجه به اخبار تکنولوژی.

LinkedIn ‘نظرسنجی’ اجازه خواهد داد که کاربران برای دسترسی به شبکه خود را به درخواست برای انتقادات و پیشنهادات, به اشتراک گذاری آن با دیگران جرقه های جدید مکالمات و تصمیم گیری آگاهانه بر اساس پاسخ.

دنبال NewsGram در Instagram به ماندن بگیرید به روز شد.

“میان زمان نامشخص محیط زیست, استخدام, HR سر بازاریابان و شرکت سران همه با استفاده از این ویژگی در شیوه های متنوع به درخواست بازخورد در سراسر موضوعات مرتبط مانند محل کار تنظیمات عادات خرید و کلیدی شرکت اهداف” این شرکت در بیانیه ای گفت.

LinkedIn
LinkedIn ‘نظرسنجی’ اجازه خواهد داد که کاربران برای دسترسی به شبکه خود را به درخواست برای انتقادات و پیشنهادات. Pixabay

همچنین بخوانید: جانبازان نماز به عنوان کاشی Vishwanath معبد بازگشایی

در هند, و اعضای شرکت های مانند L&T در حال حاضر شده است با استفاده از نظر سنجی به شکل سیاست محل کار و شناسایی روندهای صنعت و روند استخدام برای آینده است.

در سطح جهانی و شرکت هایی مانند آمازون و Hootsuite شده اند با استفاده از نظر سنجی از ویژگی های به درک آنچه که مهم به داوطلبان کار در حالی که انتخاب یک کارفرما و یا چگونه مخاطبان خود را با استفاده از تبلیغات در LinkedIn. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im