شیوه مداخله کاهش کلسترول بد تمرکز در کودکان و نوجوانان

fractures
کودکان در حال گزارش کمتر ورزش شکستگی و صدمات در این مستند می گوید: یک مطالعه اخیر. Pixabay

توسط Siddhi Jain

COVID-19 اجتماعی فاصله اقدامات از جمله تعطیلی مدارس و پارک ها و نامعلوم لغو از تیم های ورزشی منجر به تقریبا 60 درصد کاهش کلی در کودکان, شکستگی, با توجه به یک مطالعه جدید?.

این مطالعه همچنین نشان داد که افزایش در نسبت شکستگی پایدار توسط کودکان در خانه. محققان در بیمارستان کودکان فیلادلفیا (CHOP) نشان داد که اگر چه میزان کلی شکستگی پایین است به طور قابل توجهی در طول COVID-19 گیر نسبت به علت دوچرخه و ترامپلاین صدمات قابل ملاحظه ای بالا رفته?

یافته های منتشر شده در مجله اطفال ارتوپدی’ نشان می دهد نیاز به افزایش آگاهی در صفحه اصلی اقدامات ایمنی.

“این مهم است که به یاد پدر و مادر در مورد اهمیت اساسی احتیاطی با دوچرخه و طرمبلنس به عنوان بسیاری از کودکان در حال جایگزین کردن این فعالیت ها در محل سازمان ورزش و فعالیت های مدرسه” گفت: Apurva شاه, MD, MBA, یک جراح ارتوپدی در ریز ریز کردن را در بخش ارتوپدی و نویسنده ارشد این مطالعه است.

fractures
محققان دریافتند تقریبا 2.5 برابر کاهش روزانه بروز شکستگی در طول بیماری همه گیر در مقایسه با قبل از همه گیر دوره است. Pixabay

تیم تحقیقاتی جمع آوری داده ها در 1,735 بیمارانی که ارائه شده در ریز ریز کردن با حاد شکستگی بین مارس 15 و 15 آوریل و در مقایسه با اطلاعات بیماران ارائه شده که با شکستگی در همین بازه زمانی در سال 2018 و 2019. محققان دریافتند تقریبا 2.5 برابر کاهش روزانه بروز شکستگی موارد در این بیماری همه گیر در مقایسه با قبل از همه گیر دوره است.

ورزش های مربوط به شکستگی دیدم خصوص کاهش چشمگیر حسابداری برای تنها 7.2 درصد شکستگی موارد در این بیماری همه گیر در مقابل 26 درصد از همه موارد شکستگی در همان ماه در سال 2018 و 2019.

با وجود این قابل توجهی کاهش, محققان دریافتند افزایش بیش از 25 درصد در شکستگی اتفاق می افتد در خانه بود که همراه با 12 درصد افزایش در شکستگی های ناشی از انرژی بالا می افتد مانند کسانی که ناشی از ترامپلاین صدمات و دوچرخه صدمات. با خانواده صرف زمان بیشتری را در خانه و با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل های محققان نشان می دهد این تغییر در محل آسیب است یک نتیجه طبیعی از خانواده ها پیدا کردن جایگزین فعالیت های تفریحی برای کودکان است.

همچنین بخوانید: ایران در هند فراهم می کند 50K رایگان داخلی بلیط پرواز به پزشکان به عنوان ادای احترام

fractures
بیماران در سن 12 و دیدم بیش از پنج برابر کاهش در تعداد ماهانه از شکستگی. Pixabay

کاهش شکستگی بروز شد بزرگتر برای برخی از گروه های سنی بیش از دیگران است. بیماران در سن 12 و دیدم بیش از پنج برابر کاهش ماهانه تعداد موارد شکستگی در حالی که کودکان در سن 5 و تحت دیدم تنها 1.5 برابر کاهش می دهد.

محققان گمان این است که توجه به کودکان جوانتر جایگزین دیگر فعال حرفه برای قبل از همه گیر فعالیت های مانند گردش زمین بازی و دیگر فعالیت های در فضای باز در حالی که نوجوانان که به احتمال زیاد به بازی تیم ورزشی در حال ساخت کمتر از کسانی که تعویض. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de