نامه به سردبیر برای چهار شنبه, ژوئن 20

نظر

معترضان ‘حیوانات’ باید شات ؟

ورونیکا Culbertson* راه علامت با بیهوده گویی در تظاهرات. دعوت مردم “جانوران” و تفکر آنها باید بسیار نژادپرستانه و incinerating که شاید او باید به عنوان خوانده شده تاریخ آمریکا است. نه فقط سفید تاریخ بلکه تاریخ سیاه و شاید هیسپانیک تاریخ است.

و در حالی که او در حال خواندن شاید او می تواند نگاه را از طریق قانون اساسی ما است. او سریع به می گویند شلیک معترضان که اعمال حق خود را از آزادی بیان اما زمانی که او به نام او می گوید: ما در حال حمله به او حق آزادی بیان است. او را انکار معترضان حق آزادی بیان تا زمانی که او حق دارد با فشار خارج کردن او نفرت.

دیوید Pederson فورت مایرز

یادداشت سردبیر: *ورونیکا Culbertson که یک بار منجر به جنوب غربی فلوریدا اسپانیایی اتاق بازرگانی posted on Facebook که مذاکرات صلح آمیز نمی خواهد به اندازه کافی و تشویق تیراندازی شد.

Oakes, حامیان باید شدید ‘ views

من به عنوان خوانده شده خود را در صفحه اول داستان با عنوان “الفی Oakes حامیان و منتقدان صورت خاموش در رالی’ در ژوئن 14 ویرایش و منتقل شد به پاسخ.

من شوکه هستم که الفی و حامیان او معتقدند نظرات خود را به اشتراک گذاشته شده توسط ادارات پلیس و مسیحیان و نظامی و اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها. می تواند به شما لطفا به من بگویید که در هر موقعیت از قدرت و یا رهبری معتقد است گزارشی در بازداشت پلیس سزاوار بود به قتل رسید. رئیس جمهور تهمت, کنگره, رهبران نظامی ما ما فرماندار و کسانی که از هر دولت دیگر و بسیاری از بسیاری دیگر همه با شما اختلاف نظر دارند.

این عنوان مثال جدا نیست. الفی معتقد است COVID-19 جعل است. او و حامیان او را راست نگه دارید و صحبت می کنند و نظرات خود را. اما آن را بسیار روشن است که دیدگاه های خود را افراطی هستند و نمایندگی های خطرناک و غیر اخلاقی در حاشیه.

لایحه فلدمن شمال ناپل

‘فریب’ ثابت شده کشنده

به آقای الفی Oakes:

خود را “جعل” است که تا کنون به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها و با وجود 1,800,000 تایید COVID-19 موارد است.

مایکل گولدینگ فورت مایرز منطقه

یادداشت سردبیر: از روز شنبه 18 ژوئن فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ثبت شده بود 117,632 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 2,155,572 موارد در ایالات متحده با توجه به CDC سایت.

‘رایگان-گفتار و ارعاب هشدار دهنده’

من مخالفم به شدت با نظرات بیان شده توسط الفی Oakes صاحب بذر به جدول بازار در شمال ناپل توهین به جورج فلوید و توصیف سیاه زندگی ماده و COVID-19 به عنوان مضر.

اما من مخالفم فقط به عنوان به شدت با تلاش های Lee County هیئت مدیره مدرسه به سکوت سیاسی مخالفت با لغو Oakes’ عرضه مواد غذایی قرارداد با منطقه مدرسه.

در یک دموکراسی آزاد اندیشه و گفتار باید تشویق و محافظت همه ما و هیچ سازمان دولتی باید سازش این حقوق با تهدید یک بلندگو امرار معاش. این واقعیت است که این عمل گرفته شده توسط هیئت مدیره مدرسه “معلمان” باعث می شود چنین رایگان-گفتار و ارعاب بیشتر از همه نگران کننده و بی وجدان.

این اغلب به نقل از کلمات توسط ساناز سالن قابل اجرا هستند در اینجا “من رد از آنچه به شما می گویند, اما من دفاع خواهد به مرگ راست خود را به آن می گویند.”

اد OKeefe, بونیتا اسپرینگز

‘سوء استفاده از نظامی و غیر نظامی نیروهای’

کنگره باید بلافاصله demilitarization از اجرای قانون فدرال پرسنل. آنها قرار نیست به شکل یک ارتش شخصی برای رئیس جمهور.

خود را انحراف از وظایف خود را به طور منظم به وضوح قرار می دهد بقیه از ما و امنیت ملی ما در خطر است.

من هنوز هم از مد افتاده به اندازه کافی به فکر می کنم من نمایندگان در واشنگتن برای من کار می کنند. من کاملا منزجر از آنچه من را به عنوان یک ناخالص سوء استفاده از هر دو ما نظامی و غیر نظامی نیروهای علیه شهروندان آمریکایی و باید آن را متوقف امروز.

رئیس جمهور باید محدود از سوء استفاده از قدرت خود را در این آشکار در شیوه ای (دادستان کل) ویلیام Barr باید بلافاصله حذف شده و استیضاح از موقعیت خود برای تسهیل این خشم.

گلوریا Garber, ناپل

پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ پس از آن چه ؟

من فقط به عنوان خوانده شده خود را پوشش گسترده ای از این پدیده عجیب و غریب به نام “defunding پلیس است.” چرا که نه “از بین بردن پلیس”? که بسیار مناسب تر از آنجا که آن را قطعا خواهد بود نتیجه.

من یک سوال برای طرفداران این رادیکال ایده: جایگزین می شود توسط چه ؟

این سوال هرگز خطاب خود را نشانه.

همه ما آگاه شده و از بی سابقه فروش سلاح گرم در ماه های اخیر. من گمان می کنم بسیاری از خریداران بی اطلاع هستند در مورد استفاده مناسب از سلاح گرم است. آنچه که جلوگیری از آنها را از گرفتن امور به دست خود برای پر کردن خلاء ایجاد شده و عدم وجود آموزش افسران پلیس?

فکر بسیار از آن دلسرد کننده و ترسناک: اوباش مسلح اوباش گشت زنی در خیابان. آن را به من هیچ آرامش خاطر و اطمینان خاطر است که ما در خیابان ها و محله های امن خواهد بود.

هنگامی که معترضان مارس در واقع آنها خواستار پرتاب کردن تمام بشکه به خلاص شدن از شر چند سیب بد. هنگامی که شما شماره گیری 911 که آیا شما فکر می کنم پاسخ خواهد داد?

سوزان هرمان ناپل

مغلوب ساختن پیشی جستن رالی چشم پوشی

من آرزو می کنم کسی می تواند به من توضیح دهید: اگر این بیماری همه گیر است که جعل چرا باید مردم حضور تهمت رالی شنبه, ژوئن 20, نشانه آن است که آنها نمی خواهد شکایت تهمت یا محل اگر آنها virus من فکر نمی کنم یک جعل مسری است.

سندی شوارتز, کیپ کرال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im