خواب کمتر می تواند به شما آسیب برساند کودک سلامت روانی

Dگوش پدر و مادر, اگر شما می خواهید کودک خود را به ذهنی مناسب بخوانید. ناکافی خواب شبانه باعث تغییر چندین جنبه های عاطفی فرزندان, سلامت, محققان هشدار می دهند.

برای مطالعه منتشر شده در مجله کودک روانشناسی و روانپزشکی تیم تحقیقاتی مورد مطالعه 53 کودکان سنین 7-11 بیش از بیش از یک هفته است. کودکان تکمیل شده در آزمایشگاه عاطفی ارزیابی دو بار یک بار پس از یک شب خواب سالم و دوباره بعد از دو شب که در خواب خود را محدود شده بود توسط چند

Follow us on Facebook برای دریافت اخبار بیشتر در به روز رسانی از ما!!

“پس از خواب محدودیت ما مشاهده تغییرات در کودکان راه تجربه تنظیم و بیان احساسات خود را گفت:” مطالعه منجر نویسنده Candice الفانو استاد در دانشگاه هوستون در آمریکا.

چند روش ارزیابی به حال کودکان مشاهده طیف وسیعی از تصاویر و کلیپ های فیلم استخراج هر دو احساسات مثبت و منفی در حالی که محققان ثبت شده کودکان چگونه پاسخ در سطوح مختلف.

Insufficient sleep harms children's mental health
منتشر شده در مجله کودک روانشناسی و روانپزشکی تیم تحقیقاتی مورد مطالعه 53 کودکان سنین 7-11 بیش از بیش از یک هفته است. Pixabay

در علاوه بر این به ذهنی رتبه بندی از احساسات محققان جمع آوری تنفسی و سینوس آریتمی (غیر تهاجمی شاخص قلبی مرتبط هيجان) و هدف حالات چهره است. محققان با اشاره به تازگی از این داده ها.

“مطالعات مبتنی بر ذهنی گزارش از احساسات بسیار مهم هستند اما آنها اصلا به ما بگویید که در مورد مکانیسم های خاص که از طریق آن خواب ناکافی افزایش کودکان روانپزشکی خطر” الفانو گفت.

تیم تحقیقاتی برجسته پیامدهای این یافته ها به درک چگونه بد خواب ممکن است “سرريز” به کودکان روزمره اجتماعی و عاطفی زندگی می کند.

همچنین بخوانید: صفحه اصلی-تحصیل راهنمایی در طول Coronavirus

تجربه و بیان احساسات مثبت ضروری برای کودکان, دوستی های سالم تعاملات اجتماعی و مقابله مؤثر. “یافته های ما ممکن است توضیح دهد که چرا کودکانی که خواب کمتر به طور متوسط باید بیشتر نظیر مشکلات مربوط به” نویسندگان این مطالعه گفت.

یکی دیگر از مهم پیدا کردن از این مطالعه این است که تاثیر از دست دادن خواب بر احساسات بود و نه یکنواخت در تمام کودکان است. به طور خاص کودکان بیشتر از قبل موجود علائم اضطراب را نشان داد دراماتیک ترین تغییرات عاطفی در پاسخ پس از خواب محدودیت.”این نتایج تاکید بالقوه نیاز به ارزیابی و اولویت بندی عادات خواب سالم در نظر احساسی آسیب پذیر کودکان” مطالعه محققان اشاره کرد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de