یک لهیق اکرس زن دستگیر شد جمعه در اتصال به 5 سال از قتل است.

Tiphanie سحر Sager, 27 بود به رزرو لی زندان شهرستان در 100.000 دلار اوراق قرضه و به اتهام قتل درجه دوم با توجه به دفتر لی شهرستان کلانتر انتشار اخبار.

در فوریه 21, 2015, نمایندگان در پاسخ به 4000 جلوگیری از سده بلوار جایی که آنها در بر داشت یک مرد قربانی با زخم گلوله در داخل یک محل اقامت. قربانی بعد از شکست در برابر صدمات است.

کارآگاهان پس از متوجه شدند که متهمان وارد محل اقامت به غارت قربانی.قربانی uncooperative شد و به ضرب گلوله انتشار متحده است.

بر اساس اظهارات شاهد کارآگاهان شناسایی Sager به عنوان مظنون که سازمان یافته سرقت.

“کارآگاهان که مشغول به کار در این مورد تلاش برای آوردن بسته به خانواده قربانی و من نمی تواند بیشتر افتخار” کلانتر Carmine Marceno اظهار داشت: در انتشار. “مهم نیست که چقدر قدیمی, مورد, ما به ارمغان خواهد آورد کسانی که مسئول به عدالت است.”

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر دادستانی سرد مورد واحد کار cohesively در این مورد. این تحقیقات همچنان فعال و در حال انجام است. اگر کسی اطلاعاتی در این مورد plcontact این دفتر لی شهرستان کلانتر در 239-477-1000.

Sager دارای سابقه جنایی قدمت آن به سال 2013 در لی شهرستان که شامل اتهام larceny, خودرو سرقت و فراری از عدالت است.

او همچنین گفته می شود بخشی از “جنایت لین, باند” از Lee شهرستان بود که با کف دست پلیس از طریق Instagram و دستگیر شدند در سال گذشته در ایندیانا برای جنایات آنها که گفته شده است در مکان های مختلف در گرجستان است.

Sager یک دادگاه برنامه ریزی شده در ژوئن 15, برای او به اتهام قتل درجه دوم.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: 3 Lee County زنان به نام “جنایت لین, باند’ دستگیر و در ایندیانا پس از سرعت بالا چیس

جزئیات: فورت مایرز پلیس همچنان به دنبال اطلاعات در 13 سال مورد سرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو