لی سرپرست: گرادیان برنامه شامل امکان جولای واقعه با ‘اجتماعی فاصله’

یک مقام ارشد در یک Lee County high school? به آنها بگویید که ممکن است بعد از عادی اما آنها در حال رفتن به یک فرصت برای راه رفتن یک مرحله برای فارغ التحصیلی.

و نه فقط عملا.

سرپرست گرگ Adkins گفت: کارکنان است که به دنبال دو گزینه — مجازی فارغ التحصیلی و تاخیر فیزیکی فارغ التحصیلی “است که رخ می دهد در این نقطه احتمالا مدتی در جولای اجتماعی فاصله.”

او اعلام شده بود در پایان جلسه دیدگاهها برای: یک شنبه جلسه هیئت مدیره مدرسه. به درخواست عضو هیئت مدیره کریس Patricca, Adkins به روز شده در هیئت مدیره در این ولایت فارغ التحصیلی برنامه ریزی و او پرسید: اگر لغو شد روی میز.

“… آن را نمی تواند لغو” او در جواب گفت: سالمندان می تواند در نهایت با ترکیبی از این دو گزینه است.

بیشتر: Lee سرپرست تاخیر دبیرستان برنامه تغییر پس از بازخورد منفی

“این یک رویداد بزرگ در زندگی یک دانش آموز است و من فکر می کنم ما باید برای ارائه به رسمیت شناختن که در آن رویداد” Adkins گفت.

سالن نیاز به امن باشد اما Adkins گفت که این رویداد “ممکن است مانند دبیرستان و فارغ التحصیلی است که ما در گذشته دیده می شود که در آن یک استادیوم فوتبال یا چیزی شبیه به آن.”

کارکنان “به دنبال هر دو از این گزینه ها در حال حاضر به عنوان ما صبر کنید تا ببینید که چگونه این چیزی که آشکار که ما را به حرکت ممکن است و پس از آن به ماه ژوئن” Adkins اضافه شده است.

جزئیات بیشتر ارائه نمی شد در این زمان.

قبل از COVID-19 مدارس بسته به فرد در گردهمایی منطقه برنامه ریزی شده خود فارغ التحصیلی برای آخر هفته روز یادبود.

قبلا: Lee, مدرسه, مدیره, مجموعه دبیرستان فارغ التحصیلی برای آخر هفته روز یادبود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو

ایندکسر