لی مدرسه منطقه چشم کاهش بودجه در برابر بازگشایی مدل برای سال آینده را سال تحصیلی

لی شهرستان به مناسبت پایان سال تحصیلی (چهارشنبه قطعیت بزرگ هنوز ابرها چه آموزش و یادگیری را نگاه خواهم آمد اوت — و چگونه آن تامین می شود.

Back-to-school حالات عبارتند از: سنتی بازگشت به دانشگاه ترکیبی از برنامه های مجازی و حضوری تحصیل ادامه از راه دور و یا آموزش مجازی و یا امکان استفاده از هر سه مدل که در آن سال تحصیلی تکامل می یابد اجتماعی فاصله دستورالعمل های اطراف گسترش COVID-19.

در حالی که هر یک از مدل حمل و بودجه های مختلف نیاز به یک چیز ثابت می ماند: کاهش می آیند.

منطقه کارکنان ارائه این ایده برای بار دوم به لی شهرستان مدیره مدرسه دوشنبه حفر عمیق تر به گفتگو لگد کردن در اوایل ممکن است. آخرین جلسه بود به کارگاه ایده با هفت مقامات منتخب به آنها فرصتی به مذاکرات خود در سطوح راحتی در مورد فرو بردن به ذخایر و هزینه و طرح های پس انداز.

بیشتر: اگر چه روشن نیست چقدر بد خواهد بود Lee مدارس نیروبخش برای کاهش با توجه به COVID-19

عدم اطمینان ناشی از این و در عین حال-به-می شود-امضا دولت بودجه که اختصاص داده شده لی مدارس برای $34.1 میلیون پرش در بودجه است که کشش آن دولت تخصیص به $769 میلیون. که شامل 40 دلار افزایش در هر دانشجویی بودجه آوردن آن را به $8,005.

منطقه شروع به در حال اجرا بودجه سناریوهای مبتنی بر مدرسه قبلی-سال تخصیص و honed در “واقعی” امکان ساخت بودجه سال آینده با بودجه دولت دست دادن بین $20.5 میلیون و 50.5 میلیون.

آنچه که واقع خواهد شد مانند نگاه در مورد خط را تا حد زیادی بستگی به زمان بازگشایی مدارس در پاییز.

چگونه آن را تحت تاثیر کارکنان ؟

در میان مناطق نهفته خواهد بود و نیروی انسانی.

به تازگی مدارس دریافت خود را صرف بودجه که بر اساس یک شرکت-تاخیر در برنامه ریزی برای برنامه ریزی مجدد مدارس بالا است. این طرح تغییر کرده بیشتر به هفت دوره بعد و منجر به کمتر معلمان و کارکنان در مدارس.

بیشتر: Lee سرپرست تاخیر دبیرستان برنامه تغییر پس از بازخورد منفی

هنگامی که این تغییر برنامه به تعویق افتاد, مدارس شد و گفت: برای حفظ به بودجه تنگ تر و در نتیجه برخی از افراد که نمی rehired در اصلی مدرسه است. آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم در این موقعیت اما این منطقه در حال کار به آن دسته از کارکنان reassigned به دهانه در سراسر منطقه.

آنجلا Pruitt رئیس منابع انسانی وجود دارد گفت: 260 دهانه در مقایسه با حدود 250 در این زمان در سال گذشته است. منطقه در حال حاضر در مورد استخدام 170 نفر با استخدام بیش رویدادهای برنامه ریزی شده است.

داخلی کارکنان در نظر گرفتن اولویت در پر کردن حفره ها Pruitt گفت. اما این روند است “تاخیر” از آنجا که این منطقه می خواهد برای برنامه ریزی مناسب و با دوباره باز کردن برنامه در پاییز.

“…دیدگاه من این است که ما می خواهم به نگاهی به آن حالات مختلف و کمی دورتر پایین جاده” برای دیدن اگر منطقه است “رفتن با یک رویکرد مثبت که از آن می گذرد به باز مانند سال گذشته شاید چیزی در میان یا شاید چیزی عنوان محدود کننده ما در حال حاضر” Pruitt گفت. “زیرا همانطور که همه ما می دانیم که قطعا تغییر چشم انداز از کارکنان که ما نیاز داریم.”

بیشتر: Lee مدارس جامعه برجسته ‘قوی تر با هم’ پیام سالانه مدرسه-سال روکش

با توجه به یک اسلاید در ارائه در اینجا به برخی از کاهش در نظر گرفته و با سه اصلی back-to-school گزینه های:

کامل مجازی

 • کاهش معلمان و کارکنان پشتیبانی حمل و نقل کارکنان و کارگران وادار سازد
 • کاهش آب و برق
 • گروه کاهش
 • پتانسیل اواسط سال کاهش در نیروی کار

بازگشت به مدرسه

 • بازسازی ممکن است از busing
 • گروه کاهش
 • پتانسیل اواسط سال کاهش در نیروی

مدل ترکیبی

 • بازسازی ممکن است از حمل و نقل
 • گروه کاهش
 • ممکن است کاهش کارکنان مدرسه
 • پتانسیل اواسط سال کاهش در نیروی کار

چه سقوط خواهد کرد ،

کارکنان در حال حاضر در حال انجام “غواصی عمیق” به این مدل و چگونه آنها را به کار در اجتماعی فاصله دستورالعمل صادر شده توسط CDC توضیح سرپرست گرگ Adkins ساخته شد. آنها به دنبال در همه چیز مربوط به این مدرسه بعد از دانشگاهیان را به آنچه در آن می خواهم به اتوبوس کودکان از مدرسه.

در حالی که مدارس در سراسر کشور به اشتراک گذاری شده است برنامه های خود را — برخی که در حال حاضر گرفته شده از یک موضع در چه busing و یا کلاس های درس را مانند نگاه در مرداد ماه — لی شهرستان است که با تکیه به شدت بر تصمیم گیری با جامعه ورودی.

نیروی کار از اعضای جامعه است که با حمایت منطقه کارکنان تشکیل شده برای کمک به راهنمای این منطقه را بازگشایی استراتژی است. روز چهارشنبه در این منطقه راه اندازی یک نظرسنجی میمون فرم درخواست برای ورودی به آنچه ساکنان فکر می کنم مدارس باید مانند نگاه آمده اوت. آن را می توان با مراجعه به leeschools.net.

آن را در اینجا ببینید: leeschools.net.

“اگر شما نگاه در سراسر فلوریدا جوامع مختلف در چگونه آنها احساس” Adkins گفت. “اگر شما نگاه در بررسی ما نسبت به Miami-Dade, آن را بسیار متفاوت در حال حاضر. آن را تقریبا قطبی مخالف است.”

هدف او این است که به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت در حالی که پیدا کردن “آنچه که برای ما کار می کند.”

“هنگامی که ما یک کمی بیشتر از یک تصمیم نسبت به ما چگونه نگاه خواهید در پاییز و سپس بودجه شروع به دریافت گذاشته شده با آن نیز” Adkins گفت.

ضربه زدن به امداد رسانی بسته بندی ذخایر

برخی از خبر خوب برای منطقه است $21.8 میلیون دلار اختصاص داده شده در فدرال تسکین کمک های مالی از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون گفت: Ami Desamours رئیس امور مالی برای منطقه است.

برخی از که نیاز به اشتراک گذاشته شود با محلی منشور مدارس کدام منطقه است “محافظه کارانه” برآورد می شود در حدود 12٪. این را ترک خواهد کرد این منطقه با حداقل $19.2 میلیون دلار برای مدارس سنتی.

Desamours گفت: این بودجه با استفاده از به نظر می رسد “باز” و “می تواند یک بازی بزرگ و بحرانی نقش به عنوان به چگونه ما قادر به کاهش — پلاگین سوراخ و کاهش — بودجه ضرر و زیان است که ما پیش بینی ما خواهید بود برای دریافت 20-21.”

برخی از نگرانی مطرح شد اگر منطقه خواهد سعی کنید به درخواست برای مراقبت بودجه است که در این شهرستان دریافت کرد. قبلا هیئت مدیره با ارسال نامه ای به شهرستان درخواست می شود در نظر گرفته شده برای بودجه, اما روز دوشنبه Adkins گفت: پول اختصاص داده شده به منطقه به احتمال زیاد “آدرس خاص ما نیاز دارد.”

بیشتر: دولت ممیزی سوال چگونه Lee مدارس صرف 5.5 میلیون دلار در مالیات بر املاک

همراه با کمک از مراقبت عمل است این منطقه ذخایر یک-و-انجام می شود استفاده از پول است.

درست مثل بزرگ وجود دارد عدم قطعیت برای چه درست بودجه اثرات COVID-19 در حال حاضر وجود دارد عدم قطعیت برای چه مدت آن را برای اقتصاد به بهبود می یابند و اگر دیگر شرایط اضطراری مانند طوفان خسارت مربوط به یک طوفان می تواند رخ دهد.

با در نظر گرفتن منطقه کارکنان توصیه می شود که بیش از 10 میلیون دلار در ذخایر تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به پر کردن بودجه ، اما اکثر اعضای هیئت مدیره احساس ناراحت کننده با رفتن بالاتر از 5 میلیون دلار از جمله Cynthia Morgan.

“من فکر نمی کنم این است برای رفتن به یک زمان ورزش” او گفت:. “من فکر می کنم که ما در حال رفتن به مبارزه با کمک های مالی برای مدتی و تا من راحت گرفتن 5 میلیون دلار در این مرحله کوتاه مدت اما من نه راحت رفتن بالاتر از آن است.”

در حال حاضر این منطقه منتقل شده برخی از هزینه ها به سرمایه صندوق حاکم در هزینه برای پوشش تنها ملزومات و تاخیر در مذاکرات مالی با کارکنان اتحادیه های کارگری تا بیشتر شناخته شده است. دیگر کاهش در جدول هم مانند پیرایش سفر برگشت و آموزش های حرفه ای برای سال آینده و کاهش تعداد دستگاه های کپی و پرینتر در سراسر منطقه است.

موارد دیگر آورده توسط اعضای هیئت مدیره عبارتند از:

 • هیئت مدیره مدرسه خود بودجه که برای 2019-20 است $859,438 و شامل حقوق هفت اعضای هیئت مدیره و دو دبیر.
 • دیدن اگر نزدیکی واگذاری فرایند می تواند با سرعت بالا برای صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل
 • نحوه پرداخت-با-معنی برنامه می تواند کار را برای ورزش, هنر و busing. به عنوان پیشنهاد این امر درخواست خانواده هایی که می توانید استطاعت به پرداخت در حالی که خانواده هایی که نمی توانند هنوز هم می تواند تحت پوشش این منطقه است.

به دلیل این بود که در یک کارگاه در این جلسه به عنوان راهنمایی و اطلاعاتی. هیچ تصمیم گیری ساخته شده بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im