لی شهرستان خواستار آزمایشی در فرد فارغ التحصیلی و شیفت به درایو از طریق حوادث

این 5,500 اعضای Lee County کلاس 2020 نمی توان مصرف سنتی راه رفتن در سراسر مرحله بعد از همه.

سیستم مدرسه اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه بود که آن را لغو فرد فارغ التحصیلی آزمایشی برای اواخر این ماه در هرتز عرصه در استروئ با توجه به افزایش COVID-19 نفر در این منطقه است.

“این تصمیم با فلوریدا وزارت بهداشت-Lee شهرستان و هرتز عرصه” یک پیام از ناحیه متحده است. “این فوق العاده تصمیم گیری سخت است اما پس از افزایش شدید در COVID-19 موارد در جامعه ما و سلامت خطر در ارتباط با وقایع اعتقاد ما این است که در بهترین منافع ما فارغ التحصیلان و خانواده.”

هرگز نمی شد این فرد در حوادث تضمین می افتد به عنوان منطقه حفظ کرده است عرصه سبک فارغ التحصیلی خواهد بود برگزار می شود اگر دستورالعمل CDC “مجوز” این تجمعات را بعد از آن در تابستان است.

بیشتر: Lee مدارس اعلام آرنا-سبک فارغ التحصیلی جولای 17-26 اگر CDC دستورالعمل مجوز آن

این منطقه در حال حاضر “در حال توسعه” یک طرح برای میزبان drive-thru مراسم در هر دبیرستان را قادر می سازد تا فارغ التحصیلان به پوشیدن کلاه و لباس شب و دریافت گواهینامه های خود را در فرد.

درایو از طریق حوادث ذکر شد در هشدار به پدر و مادر, اما بیرون آمد و بعد از آن در پست ها در منطقه به حساب های رسانه های اجتماعی و در یک بیانیه است. این بود که با توجه به “توسعه طبیعت از شب” توضیح داد: Rob Spicker یک سخنگوی Lee مدارس.

در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد درایو از طریق جشن های شناخته شده — از جمله زمانی که آنها برگزار خواهد شد — Spicker گفت: این حوادث هنوز هم نیاز به دیدار با همیشه در حال تغییر بهداشتی و دستورالعمل های ایمنی مربوط به COVID-19 ویروس.

بیشتر: پس از مجازی grads, Lee هیئت مدیره مدرسه به صرف بیش از $100K در فرد رویدادها

دو هفته پیش ارشد کلاس مفتخر مجازی فارغ التحصیلی — ترکیبی از قبل ضبط شده سخنرانی و یک عکس نمایش به صورت اسلاید است که پخش زنده در منطقه کانال یوتیوب. این ویدئوها در کنار هم قرار شد با Herff جونز در هزینه $60,000.

در تاریخ 23 ژوئن هیئت مدیره مدرسه راه اندازی شد برای رای دادن در $104,780.25 هزینه رزرو دو عرصه محلی به میزبانی هنوز آزمایشی فرد در مراسم. روز ملاقات کارکنان ارائه شده تجدید نظر طرح رزرو تمام حوادث هرتز در عرصه کاهش هزینه در حدود $40,000.

بیشتر: Lee شهرستان را در شخص دبیرستان فارغ التحصیلی حرکت به هرتز آرنا; صرفه جویی در منطقه $40,000

قبل از همه گیر منطقه برنامه ریزی شده بود فارغ التحصیلی برای آخر هفته روز یادبود.

روز چهارشنبه لی شهرستان مدیره مدرسه برنامه ریزی شده است به شنیدن در مورد این منطقه را دوباره باز کردن برنامه برای سال تحصیلی جدید. اولین روز مدرسه برای مجموعه Aug. 10 که می آید دو هفته پس از آخرین آزمایشی عرصه سبک فارغ التحصیلی بودند رخ داده است.

بازگشایی طرح هنوز اعلام نشده است.

بیشتر: Lee شهرستان های علمی تمام ستاره ها در تلاش برای فردایی بهتر و روشن تر آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net