اداری بررسی توسط یک تمپا وکیل به چهار اتهامات وضع شده توسط کیپ مرجان را مدیر امور مالی در برابر شهر مدیر جان Szerlag منعقد کرده است که هیچ تخلف توسط Szerlag.

دو تا از مسائل درگیر روش در مورد شهر قرارداد. دو نفر دیگر شامل مدیریت و نظارت شهرستان کارکنان بیش از شکست در پرونده روال گزارش های سه ماهه با سرویس درآمد داخلی و روند تصویب برای یک خانواده پزشکی عمل ترک درخواست از شهر مدیر امور مالی.

اولیه شکایت که منجر به تحقیق آمد از مدیر امور مالی ویرجینیا Bateman. نوشت که به شورای شهر در ماه دسامبر گذشته شکایت از Szerlag را از دست داده و یک کارمند شهرستان را عدم اطمینان مورد نیاز IRS براده.

در همان زمان او دیگر مسائل مطرح شده در این نامه است. یک کپی فرستاده شده به اعضای شورا و مشترک با رسانه های خبری.

شهر کیپ مرجان منتشر شده در این گزارش در پاسخ به درخواست سوابق از اخبار مطبوعات.

فراتر از FMLA و IRS مسائل بررسی توسط تمپا وکیل دبورا قهوه ای نیز به بررسی راه های این شهرستان در پی مناقصه از شرکت برای عقد قرارداد به بیش از نگهداری در مالی مشکل شهرداری گلف و ایجاد یک پیشنهادی بهداشت و درمان کارکنان درمانگاه.

اعضای شورای شهر گفته شد در ماه دسامبر که تحقیقات به مسائل مطرح شده راه اندازی شده است توسط وزارت فلوریدا اجرای قانون و کیپ کرال پلیس. هیچ گزارش منتشر شده در مورد هر دو پروب.

در ماه ژانویه شورای استخدام براون حقوقی برای $14,000 برای نگاه به مسائل مطرح شده توسط Bateman, در مورد اقدامات صورت گرفته توسط Szerlag و دیگر مقامات شهرستان.

بیشتر: کیپ مرجان مدیر Szerlag زنده رای او را به آتش کشیدند

بیشتر: 5 چیزهایی که در مورد کیپ کرال مالی جنجال

بیشتر: شهرستان کیپ کرال مدیر ‘تبرئه’ در اعتراض اعضای شورا می گویند هر چند دیگران تردید دارند

تصمیم به استخدام یک شرکت خارج آمد و در همان جلسه که در آن این شورا را رد کرد و تلاش برای سرنگونی Szerlag از پست او برگزار شد و به مدت هشت سال و از آن او در نظر دارد به بازنشسته بعد از این سال.

در این جلسه شهردار جو Coviello متهم مدیر نگه داشتن اطلاعات از این شورا به عنوان آن را آماده برای رای دادن در کوتاه-مدت قرارداد برای Szerlag به خدمت تا خود برنامه ریزی بازنشستگی در سال 2020 است.

Bateman متهم Szerlag از “سوء مدیریت ناخالص و غفلت از وظیفه” را از این شهر نیست فایل مالیاتی سه ماهه گزارش با سرویس درآمد داخلی و نه به جلو پول کسر از حقوق به IRS.

او همچنین متهم Szerlag از نادرست به تأخیر انداختن تصویب خانواده مرخصی پزشکی او درخواست شده به دلیل یک مسئله بهداشتی. قهوه ای را یافته به این نتیجه رسیدند که وجود دارد هیچ چیز نامناسب در Szerlag را به تأخیر انداختن FMLA تصویب و اشاره کرد این بود که برای دو روز “به طوری که این فرم می تواند به درستی به پایان رسید.”

تماس با اخبار مطبوعات به بنیامین Yomack که نشان دهنده Bateman و Coviello شد بازگشت نیست. این شهر روزنامه روز جمعه گفت که Szerlag را یک بیانیه “اوایل هفته آینده.”

در بررسی از اواخر IRS قهوه ای مفصل با یک سری از خطاها در شهرستان بخش مالی به اوج خود رسید که با IRS تصرف بیش از $380,000 گاز درآمد مالیاتی ناشی از شهرستان. Bateman قرار داده شده در مرخصی اداری این شهرستان در حالی که در خارج حسابرسی انجام شد.

قهوه ای نقد و بررسی ترسیم IRS مشکل به عدم نظارت مناسب بر فروشنده مسئول ساخت پر کردن است. Bateman اداری ترک که در این گزارش می گوید تحمیل شد چرا که او رئیس گروه که در آن مشکل رخ داده است جایگزین شد با پرداخت تعلیق. تعلیق شد و هنوز هم در اثر زمانی که قهوه ای را گزارش نهایی ساخته شده.

Bateman اعتراض تعلیق ادعا خطاهای رخ داده در لایه های مختلف زیر نظارت او.

این کارمند حقوق و دستمزد بود که مقصر برای این مشکل استعفا داد و پس از یک predisciplinary جلسه برنامه ریزی شده بود قهوه ای گزارش گفت:.

براون تحقیقات گفت که Coviello در مورد آموخته IRS پروب از عضو شورای جان Cariosca فقط قبل از جلسه شورای که در آن مدیر تمدید قرارداد برنامه ریزی شده بود به بحث گذاشته شود.

Coviello بود و به شدت انتقادی از Szerlag در این نشست برای اطلاع رسانی شورای IRS بررسی است. او اشاره کرد که ارتباطات موضوع زمانی که او به رهبری ناموفق پیشنهاد برای حذف Szerlag.

در دفاع از خود Szerlag گفت: این شورا که او برگ در مراحل اولیه انضباطی جلسات به سر گروه انتخاب به درگیر خودش چون او را نگه دارید نهایی می گویند در حکم تجدید نظر.

براون گزارش آمده است که Szerlag توضیح داد که او تصمیم گرفت به اطلاع مانده از شورای IRS موضوع به دلیل دو از هشت اعضای شورای Coviello و Cariosca در حال حاضر در حال کسب اطلاعات در مورد این موضوع.

پس از جنجال بر IRS پرونده که Bateman متعاقبا ارسال نامه شرح شکایت خود را به Coviello.

فراتر از Bateman را FMLA درخواست و وزارت او را با مشکلات ساخت به موقع IRS براده دو دیگر مسائل را تحت پوشش قرار گرفتند و در نقد و بررسی قهوه ای.

Bateman ادعا کرد که او “حاضر به امضای یک یادداشت به تحریف این شهر را پس انداز در برون سپاری نگهداری از گلف زمینه.”

این شهر متعلق به گلف است نیاز یارانه از دولت شهرستان, سقوط مالی کوتاه از یک هدف به خود کفا است. Szerlag و دیگر مقامات می خواستم به برون سپاری دوره نگهداری به این شرکت است که حفظ زمین گلف عمومی در فورت مایرز. بومن گفت که او حاضر به “ثبت و تایید این شدت از لحاظ مالی بی تدبیر عمل.”

Bateman ادعا کرد او امتناع از تایید گلف طرح “جلب خشم آقای Szerlag.”

Bateman همچنین گفت که در حالی که مناقصه برای گلف کار در شرکت فرایند تهیه “برخی از سوالات از فروشندگان خواسته خودی نشان داد دانش است.”

در گزارش تحقیقی قهوه ای وجود دارد گفت: هیچ نقض “مقررات خاص شهرستان منشور سیاست مالی و یا تدارکاتی سیاست” در زمین گلف مهم است.

این گزارش همچنین اعلام کرد که Bateman تا به حال اختلاف نظر با مدیر خرید جی مورفی بیش از آستانه سوال “که آیا برون سپاری (گلف کار) را در هر حس.”

این گزارش به این نتیجه رسیدند که “سوء ظن هایی که انجام شد بیش از مورفی دخالت و گمانه زنی ها رخ داده است که مورفی چیزی برای به دست آوردن [b]ut هیچ اطلاعاتی ارائه شد نشان می دهد این چیزی بیش از شایعه.”

براون گفت: واندا ریشه این شهر مدیر تدارکات حال اجرا “صدا فرایند تهیه” در زمین گلف موضوع است.

دیگر اتهام مطرح شده توسط Bateman نگران او امتناع از ثبت نام کردن در یک درخواست که یک کارمند درمانگاه بهداشت تاسیس شود. قهوه ای یافت می شود که این فرایند است که من سلامت در محل برای کارکنان را تولید نمی کند هر گونه شواهد است که این قرارداد سازی در راه شخصا به نفع یک کارمند شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو