Lata دیدی و من به ندرت بحث در مورد موسیقی: Asha Bhosle

توسط ناتالیا Ningthoujam

Lata Mangeshkar و Asha Bhosle باید به اتفاق آرا تلقی شده است, ملودی, ملکه هند, برای چند دهه, اما Asha شما را شگفت زده هنگامی که او می گوید موسیقی است که به طور معمول ترجیح موضوع بحث بین خواهران.

کتاب های نوشته شده در دو افسانه ای خوانندگان را Asha می خواهید همه چیز به سطح بعدی گرفته شده و باید کسی را biopic در مورد آنها ؟

“Lata دیدی و من به ندرت بحث در مورد موسیقی است. ما یک خانواده و بحث ما بسیار عادی به کارهای روزمره. ما در زندگی خصوصی و شخصی است و تا آنجا که به من مربوط می شود من نمی خواهم ما را به تبدیل شدن به یک موضوع برای فیلم” آشا گفت: سرپرستان.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

آنها در حال حاضر زندگی در آپارتمان های مختلف. “او 90 سال و در صلح با او زندگی و محیط اطراف,” او گفت: در مورد خواهر بزرگتر او است.

Asha شده است نگه داشتن خودش مشغول حتی در طول مستند.

Asha Bhosle: Lata didi and I rarely discuss music
“من نمی خواهم ما را به تبدیل شدن به یک موضوع برای فیلم” گفت: آشا وقتی پرسیده شد که در مورد biopic بر روی آنها. Wikimedia Commons

“من شده اند انجام آواز من, ورزش در خانه, اختراع جدید, وعده های غذایی, تماشای فیلم, راه اندازی جدید من کانال یوتیوب و بالاتر از همه صرف وقت با کیفیت با خانواده من. به عبارت دیگر من نگه داشتن خودم بسیار شلوغ است” گفت: “Chura liya hai tumne جو dil ko” خواننده.

او شده است در آهنگسازی موسیقی بیش از حد.

“من تشکیل شده اند چندین آهنگ اما من نه نوشته ترانه. که تخصص من ممکن است بپرسید Prasoon Joshi و جاوید اختر به من کمک کند با. در مورد ضبط کار می کند من می خواهم به انجام این کار و معرفی آنها در کانال یوتیوب من. من چندین آهنگ های بزرگ در پشت سمت چپ برای من اواخر شری Rahul Dev Burman,” او گفت با اشاره به اواخر شوهر او که تا به حال به ثمر رساند متعدد آمار ترکیب از 1960s به 1990s.

در میان این مستند آشا به تازگی راه اندازی کانال YouTube خود برای برقراری ارتباط با طرفداران و به سند چند قسمت جالب توجه از زندگی خود را.

“هیچ کس از نسل من است که می تواند روایت آن دوران دیگر. من اولین آهنگ ضبط شده در هند در سال 1943. من را دیده اند پارتیشن از هند و از طریق زندگی می کردند جنگ جهانی دوم چندین شیوع و درگیری. وجود دارد بسیاری از قصه بگویید از طریق کانال یوتیوب من گفت:” 86 ساله است.

صحبت های جالب قصه های او reminisced زمان صرف شده با بازیگر Rishi Kapoor که گذشت در ماه آوریل این سال است.

Asha Bhosle: Lata didi and I rarely discuss music
“Rishi برگزار جایگاه بسیار ویژه ای برای من” گفت: آشا او به عنوان reminisced زمان صرف شده با اواخر بازیگر Rishi Kapoor. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: یک خانه که در آن هر کس خود را در فضای

“من شناخته شده اند کاپور khandaan (خانواده) از زمان Prithviraj کاپور جی. همه پسرانش: راج جی, Shammi جی و شاشی او نزدیک شد به من و Rishi برگزار جایگاه بسیار ویژه ای برای من است. او همیشه وجود دارد زمانی که من او را مورد نیاز. نه تنها او یک بازیگر خوب اما یک فرد خوب بیش از حد. مثل همه Kapoors زندگی می کردند زندگی kingsize. او به طور منظم در pancham نمایشگاه تالار محل اقامت گوش دادن به موسیقی تا ساعت اندکی از صبح. او فکر می کردم بهترین آشپز در جهان است. من آخرین ملاقات با او در یک فروشگاه کامپیوتر در Bandra, Mumbai, که در آن ما یک کیک را با هم و او از من خواست تا خود را مورد علاقه kaali daal برای او. گفت: او نقش برآب کردن به Mehboob Studios برای شلیک فیلم” او به یاد می آورد.

آشا خواهد بود 87 در سپتامبر 8, و او می خواهد برای کشف بیشتر در زندگی است.

“بسیار به کار و زمان بسیار کمی” او امضا کردن. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de