KOU را جان ویلکس آغاز بکار تک آهنگ جدید "رایت"

"من فقط از خواب بیدار یک روز و با خودم گفتم:" من باید برای انتشار این آهنگ,'" جان ویلکس می گوید از پروژه جدید

توسط ABDOOSNEWS در 2 خرداد 1399

"من فقط از خواب بیدار یک روز و با خودم گفتم:" من باید برای انتشار این آهنگ,'" جان ویلکس می گوید از پروژه جدید خود KOU که خود را منتشر تک آهنگ جدید "رایت" امروز". "من حتی نمی مراقبت اگر هیچ کس گوش; من به آنها را به خارج وجود دارد."

قبلا درامر موسیقی پاپ-پانک, پس, هاردکور, لباس The Red Jumpsuit Apparatus Wilkes نقل مکان کرد و به هوستون در سال 2018 فقط چند ماه پس از طوفان هاروی حال نابود بایو شهرستان.

"این یک پیروزی برای من," او می گوید از جابجایی در اینجا از لس آنجلس. "لا بسیار گران است و بسیاری از بچه ها کار سالن وجود داشته اند که همین موقعیت را برای 10-به همراه سال و هوستون است که واقعا در حال رشد و تولید-حکیم است."

بین کار در تولید موسیقی برای نسل های AV و خدمت به عنوان Revention موسیقی, مرکز, مرحله, مدیر ویلکس ایجاد شده است موسیقی به عنوان KOU مصنوعی محور سنگ ساز و برگ است که ترکیب خود را در زمینه سازهای کوبه ای و EDM در حالی که آوردن صدای خود و ایده های خود را به خط مقدم.

"وجود دارد هیچ کس در Red Jumpsuit به خواندن پشتیبان" او با خنده می گوید. "بنابراین من نوع تحت فشار قرار دادند به عنوان پشتیبان خواننده در حالی که بازی (درامز).

"من از یک خانواده موسیقی" او همچنان ادامه دارد. "تقریبا هر کس در خانواده من آواز می خواند – مادر بزرگ من آواز می خواند در گروه کر; مادر من است آلتو در گروه کر; پدرم یک ستایش و پرستش رهبر; خواهر من آواز می خواند... این نوع در خانواده اجرا می شود."

KOU - که می تواند تلفظ کو به عنوان "کودتا" و یا بیان هر حرف به صورت جداگانه — مخفف پادشاهی ما و بسیاری از آهنگ های ویلکس تولید شده تحت نام مورد بوده است که با این نسخهها کار برای بخشی بهتر از یک دهه است.

"من شروع به نوشتن این آهنگ زمانی که من در پشت تور اتوبوس با Red Jumpsuit," او می گوید.

امروز منتشر شد "رایت" به عنوان اولین واحد از یک آینده کامل آلبوم. از طریق بقیه تقویم سال Wilkes قصد دارد به انتشار یک آهنگ جدید در هر شش تا هشت هفته.

"در حال حاضر من احتمالا 15 تا 20 آهنگ," او می گوید. "برخی از آنها در حال همکاری با مشهور جهان بازیکنان گیتار و گروه زندگی می کنند ویژگی های دو تن از اعضای سابق Red Jumpsuit – دوک آشپزخانه و مت کارتر."

هنگامی که او منتشر کرده است چند آهنگ Wilkes می گوید هدف او این است که برای انجام یک تعداد انگشت شماری از تور است.

"اگر مردم می خواهید برای دریافت در پشت این چیزی که پس از آن من آن را خارج وجود دارد و انجام آن برای همه" او می گوید. "اما در حال حاضر این آهنگ برای من. من فقط می خواهم به آنها را به جهان است."

KOU at White Oak Music Hall in 2019گسترش

KOU در وایت اوک سالن موسیقی در سال 2019

عکس توسط Marisa Hugonnett

Sonically KOU به معنای نگاه و صدا مثل موسیقی از آینده در حالی که ترکیب عناصر از مرد گذشته یعنی پاپ-پانک و ایمو emo.

"این نوع از زمان مناسب برای این پروژه به دلیل وجود شده است ظهور مجدد ایمو," او می گوید: با اشاره به امثال آب WRLD, Lil Uzi Vert و حتی Machine Gun Kelly. "زمانی که یک هنرمند هیپ هاپ آزاد pop-punk آهنگ ها, شما می دانید چیزی جالب اتفاق می افتد در صنعت موسیقی است."

با "سوزاندن" — که ویلکس می گوید می خواهد اولین آهنگ در KOU را که هنوز ناشناخته اولین رکورد به جلو امیدوار است که شنوندگان را با خود احساس سرخوردگی با وضع موجود و امید به فردایی بهتر.

"این در مورد تحقق به عنوان جامعه ای که ما مصرف شده توسط نفرت و ما نیاز به دوباره متولد می شود و تبدیل کردن آن به نوعی" او می گوید: از تک. "به نظر من همه چیز در مورد انتخاب. بنابراین ایده پشت این آهنگ در مورد انتخاب به گام به نور به خودتان پاک و مثبت تر و اجازه نمی دهد خود را به پایین مسیر تاریک. این یک طرز فکر است."

او می گوید: این آهنگ الهام گرفته شده بود نزدیک به ثابت گزارش ها از تیراندازی در ایالات متحده و او امیدوار است آن را می تواند در خدمت به عنوان یک یادآوری به مصرف نفرت. این آهنگ به عنوان متفکر آن را به عنوان تهاجمی و ویلکس امید آن طنین انداز خواهد شد با طرفداران و شاید حتی الهام بخش کمی از مهربانی.

"هنگامی که ما قادر به انجام را نشان می دهد دوباره طرح من این است که آیا یک هوستون نشان می دهد در اسرع وقت" ویلکس می گوید. "ما نشان می دهد سال گذشته در هوی و هوس و بیش از 200 نفر از کودکان و نوجوانان نشان داد تا طبقه بالا در وایت اوک سالن موسیقی.

"هر آنچه که اتفاق می افتد, آن را برای رفتن به یک سوار سرگرم کننده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن