می دانید تاثیر COVID-19 در هند عروسی صنعت

این COVID-19 همه گیر شده است و تلفات در تقریبا هر صنعت در جهان و عروسی هند صنعت در حدود 50 میلیارد دلار در حال حاضر به توقف آمده است. اما کارشناسان صنعت معتقدند که هندی, مراسم عروسی باز خواهد گشت با افزایش رشد در سال های آینده و آن را ادامه خواهد داد به بزرگتر هنگامی که ویروس تهدید به ناچیز بود.

IANSlife صحبت Vikaas Gutgutia بنیانگذار و مدیر عامل سرخس N گلبرگ که جرأت به عروسی لوکس سالن های کسب و کار در سال 2003 به دانستن تاثیر مستند در عروسی هند صنعت و روند عروسی در پست COVID عصر. گزیده ای:

چه تاثیر این مستند تا به حال در صنعت عروسی و FNP باغ?

Gutgutia: تمام تابستان و بهار عروسی در 11 سالن های تحت FNP باغ یا تعویق و یا لغو شود. بسیاری از زوج ها را انتخاب کرده اند برای به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را به فصل زمستان سال 2020 و یا آغاز 2021 در حالی که چند که لغو بزرگتر جشن در حال حاضر امید بستن برای صمیمی عروسی. به دلیل این لغو تمام واحدهای مرتبط از جمله مواد غذایی و طراحان و هنرمندان آرایش عروسی فروشندگان و یا برنامه ریزان متاثر شده اند به هسته. ما در این سال درآمد همچنان به ماندن در زیر انتظارات. اما وجود دارد هیچ سوال هندی, مراسم عروسی باز خواهد گشت با افزایش رشد در سال های آینده.

Indian Weddings
کارشناسان صنعت معتقدند که هندی, مراسم عروسی باز خواهد گشت با افزایش رشد در سال های آینده. IANS

چگونه می توانم به شما دیدن این صحنه های عروسی در کشور ارسال این بیماری همه گیر عصر?

Gutgutia: عروسی هند بازار در حال رشد است و ضرب multifold در چند سال گذشته است. با توجه به این بیماری همه گیر در حال انجام همه چیز ممکن است تغییر کند اما عروسی توابع هرگز متوقف خواهد شد در هند و ما دوباره قوی تر است. پس اجتماعی فاصله است که نیاز به ساعت ما در انتظار یک تغییر رفتاری نسبت به انتخاب سالن های عروسی. مردم خواهد شد یا انتخاب کردن برای فضای بزرگتر به طوری که کافی فاصله حفظ می شود و یا آنها را ترجیح می دهند یک ضیافت کوچکتر است که می تواند به جای فقط فوری اعضای خانواده.

آیا شما فکر می کنم مفهوم یک عروسی هندی لوازم در حال حاضر ؟

Gutgutia: در حالی که ما یک جمعی تاریخ پر زرق و برق grand امور هرگز فکر نمی کردم جهان را متوقف می آیند. مراسم ازدواج همواره به عنوان مهمترین رویداد فرخنده در هند و هیچ هزینه و یا افکار شد و تا کنون امان مردم به نوبه خود آن را به یک بزرگ چربی عروسی هندی. در حال حاضر مراسم خواهد بود و آگاه تر و آگاه است, اما آن را ادامه خواهد داد به بزرگتر هنگامی که ویروس تهدید به ناچیز بود. برخی از مشتریان ما در حال گرفتن در یک بیماری همه گیر در حال آماده به صبر برای برخی از زمان, اما آنها می خواهند رویداد خود را به مجلل, تنها راه آنها مورد نظر است. وجود دارد خواهد بود پایدار اقدامات و فکر اعدام در نظر محل انتخاب و طراحی ترتیبات صندلی و غیره. پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای برای اجرای این رویداد هموار و با خیال راحت. این به وضوح نشان می دهد بزرگ, چاق, هندی, مراسم عروسی در اینجا به ماندن بگیرید!

حرکت های آینده چه نقش پایداری است به بازی به عنوان آنجا که عروسی نگران است ؟

Gutgutia: در این سال ساخته شده است که ما متوجه است که زمان آن است که ما را بیشتر با اولویت به توسعه پایدار. اینکه بزرگترین گل زنجیره ای در هندوستان ما همواره نزدیک به عناصر طبیعت و در حال حاضر ما نیز پیاده سازی آنها در مراسم عروسی. همه ترتیبات آن دکور پذیرایی روشنایی و غیره انجام خواهد شد مراقبت قوانین پایداری. ما نیز ترویج روز عروسی برای حمایت از ایده های صرفه جویی در انرژی. در بالا از آن ما همچنین برنامه ریزی برای اضافه کردن دوستدار محیط زیست عناصر زیباسازی فضاهای برای مراسم عروسی. بنابراین ما در حال تلاش برای رفتن بر روی یک مسیر پایدار برای مراسم عروسی.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در LinkedIn

Indian wedding industry
سخت احتیاطی تبدیل خواهد شد و بخش عمده ای در حالی که سازماندهی تجمع جرم. IANS

روند چه می بینید در صحنه های عروسی در هند ؟

Gutgutia: همانطور که ما در حال دیدن زوج های در حال مبادله بزرگ خود را جشن عروسی با جمع کوچک و یا صمیمی عروسی امر پس جديد ‘عادی’ به صورت جشن عروسی در pandemic متفاوت است. هر چند ما مطمئن هستیم همانند جشن خواهد بود پس از حالت عادی در این وضعیت است. ما به دنبال در عروسی کوچکتر است با بیشتر شخصی در ترتیبات. سخت احتیاطی تبدیل خواهد شد و بخش عمده ای در حالی که سازماندهی تجمع جرم. مردم انتخاب کردن برای فضای باز یا فضاهای باز در حالی که محل انتخاب به مقدار زیادی از فضا کمک خواهد کرد که برای حفظ فاصله فیزیکی نسبت به داخل سالن محل برگزاری. بعلاوه خوب فکر کردن آرایش صندلی با استفاده از جداول بزرگتر محسوب می شود به عنوان ضروری اجتماعی را حفظ فاصله.

همچنین بخوانید: فشار خون بالا منفی بر باروری مردان

چه تغییراتی در شما اتخاذ شده برای مقابله کردن با تغییر روند ؟

Gutgutia: ما را تمام نیاز ترتیبات به عنوان در هر مورد نیاز ساعت است. می شود آن را راه اندازی از ما سالن نصب مطابق با اصول بهداشتی تونل, افزایش سرعت سبک بوفه و غیره همه چیز انجام خواهد شد مطابق با نیاز ساعت است. وجود خواهد داشت تاکید بر درجه استانداردهای بهداشت و همچنین اطمینان از تماس با ما خدمات. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im