می دانم که در اینجا در مورد آنچه در واقع باعث می شود زحل فوقانی جو تا

Google
گوگل در حال حاضر ارائه به کاربر با اطلاعات محل برای کمک به مقامات بهداشت عمومی نقطه افزایش یا کاهش حرکت در سراسر سطح بالا دسته از مکان های برای کمک به آنها را صاف منحنی coronavirus بیماری همه گیر. Pixabay

وجود دارد -77 درصد کاهش در جنبش مردم در خرده فروشی ها و مکان های تفریحی در هند در پایان ماه مارس همراه با -65 درصد افت در مواد غذایی و محل داروخانه با توجه به گوگل اولین Coronavirus جامعه تحرک گزارش.

گوگل در حال حاضر ارائه به کاربر با اطلاعات محل برای کمک به مقامات بهداشت عمومی نقطه افزایش یا کاهش حرکت در سراسر سطح بالا دسته از مکان های برای کمک به آنها را صاف منحنی coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که وجود دارد -57 درصد کاهش در جنبش مردم در پارک های هند دیدم -71 درصد کاهش تحرک در مکان هایی مانند حمل و نقل عمومی و مراکز مانند مترو و ایستگاه های قطار. کاهش در محل کار متوجه شد در -47 درصد در حالی که وجود دارد 22 درصد افزایش در مناطق مسکونی به عنوان مردم در خانه ماندند.

گوگل پایه است که متوسط ارزش, برای متناظر روز هفته در طول 5 هفته دوره (مانند Jan 3–Feb 6, 2020). جامعه تحرک گزارش در حال حاضر در دسترس برای 131 کشورها از جمله هند است. “این گزارش نشان می دهد روند بیش از چند هفته با داده های اخیر به نمایندگی از حدود 2-3 روز پیش—این است که چه مدت آن طول می کشد برای تولید گزارش گفت:” گوگل است.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

گوگل گفت: این محاسبه این بینش بر اساس داده ها از کاربران که تصمیم گرفتند به تاریخچه مکان برای حساب گوگل خود را پس داده ها نشان دهنده نمونه ای از کاربران ما. “همانطور که با تمام نمونه های این ممکن است یا نه ممکن است نشان دهنده دقیق رفتار یک جامعه” گفت: این شرکت است.

این گزارش با استفاده از جمع, ناشناس داده ها به نمودار حرکت روند در طول زمان با جغرافیا مختلف در سراسر سطح بالا دسته از مکان هایی مانند خرده فروشی و تفریح و سرگرمی, مواد غذایی و داروخانه ها و پارک ها و ایستگاه های حمل و نقل محل و مسکونی.

“ما به شما نشان می دهد روند بیش از چند هفته با تازه ترین اطلاعات به نمایندگی از 48 به 72 ساعت قبل. در حالی که ما در نمایش یک درصد افزایش یا کاهش در بازديد ما را به اشتراک بگذارید مطلق تعداد بازدیدکننده داشته است” با توجه به گوگل.

Coronavirus
وجود دارد -77 درصد کاهش در جنبش مردم در خرده فروشی ها و مکان های تفریحی در هند در پایان ماه مارس همراه با -65 درصد افت در مواد غذایی و محل داروخانه با توجه به گوگل برای اولین بار ‘COVID-19 جامعه تحرک گزارش. Pixabay

برای محافظت از حریم شخصی مردم بدون اطلاعات شناسایی شخصی مانند یک فرد محل تماس و یا جنبش ساخته شده است در دسترس در هر نقطه گفت: شرکت فن آوری. این اطلاعات می تواند کمک به مقامات درک تغییرات ضروری در سفرهای است که می تواند به شکل توصیه در ساعت کسب و کار و یا اطلاع رسانی به ارائه خدمات ارائه شده است.

همین طور مداوم بازدیدکننده داشته است به هاب حمل و نقل ممکن است نشان می دهد که نیاز به اضافه کردن اضافی اتوبوس یا قطار به منظور اجازه می دهد تا افرادی که نیاز به سفر در اتاق به گسترش اجتماعی فاصله.

همچنین بخوانید: به دنبال این راه حل برای جلوگیری از آسیب پوست از ماسک صورت

“در نهایت درک نه تنها اینکه مردم در حال سفر بلکه روند در مقصد می تواند کمک به مقامات طراحی ارشاد برای محافظت از بهداشت عمومی و نیازهای ضروری جوامع” گفت: Google. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر