Khadi : این پارچه از توانمندسازی’ در هند

تیاو در سراسر کشور مستند سقوط تقاضا در بخش های بسیاری آوردن اقتصاد به یک توفنده متوقف شد. ترین و عمیق نهفته شده است که دستمزد روزانه کارگران است. وجود دارد این است که درصد زیادی از مناطق روستایی و نیمه شهری در هند است که کار در صنایع دستی و handloom بخش که در مورد استخدام 4.6 لاخ صنعتگران. این بحران اجازه دهید به بیکاری خروج از صنعتگران مبارزه برای نان روزانه خود را و کره.

پایدار مد اجتماعی سازمانی Rewanta راه اندازی کرده است #PledgekhadiEmpowerWeavers ابتکار زیر اصلاح Khadi جنبش جنبش که با هدف گسترش حمایت از بافندگان و صنعتگران قادر می سازد آنها را برای کسب وقار زندگی می کنند با ایجاد یک مثبت تقاضا چرخه برای Khadi.

Follow us on Facebook برای آخرین به روز رسانی از ما!!

IANSlife صحبت Ashwini Pable از بنیانگذاران Rewanta به دانستن بیشتر در مورد این طرح تاثیر مستند در جامعه و چه Rewanta است نسبت به آن تعالی. خوانده شده گزیده ای:

به ما بگویید بیشتر در مورد این طرح.

Pable: با Rewanta ما کار کرده اند با khadi صنعتگران از هند برای ایجاد مد معاصر است. با #PledgeKhadiEmpowerWeavers ابتکار هدف ما برای ایجاد یک فرصت برای صنعتگران به کسب شرافتمندانه امرار معاش به مبارزه با عقب نشینی از مستند و نگه داشتن آنها را از لغزش و بازگشت به چرخه فقر است. هدف ما در اینجا این است که برای ایجاد یک مثبت تقاضا چرخه با پرداختن به این ملت به قول یکی khadi پوشاک در کمد خود را در طول این مستند دوره است.

حمایت khadi پوشاک را ایجاد مزایای متعدد-فقط یک لباس را حمایت صنعتگر امرار معاش برای یک هفته. آن نیز کمک خواهد کرد که ساخت تصویب پایدار khadi پارچه آشکار آن آسایش و سبک بهره به کاربران جدیدتر. در کنار این کاربران را به لذت بردن از انرژی خوبی از این دست چرخید و دست بافته swadeshi موارد.

چگونه شما نسبت به کار آن ؟

Pable: Khadi ثابت کرده است که آن را پوشش داده است سفر از “Khadi به عنوان یک پارچه آزادی” به “Khadi به عنوان یک پارچه مد” در حال حاضر بر روی لباس های قفسه از بالا ترین پایان طراحان در کشور است. با توجه به گسترده ecosphere از صنعتگران که کار در Khadi بخش با این طرح تلاش ما این است که برای ایجاد آن به عنوان یک “پارچه توانمندسازی” بیش از حد.

Making khadi the 'fabric of empowerment'
کاربران را به لذت بردن از انرژی خوبی از این دست چرخید و دست بافته swadeshi موارد. فلیکر

راه حل ما با هدف ایجاد فرصت برای 10,000 صنعتگران برای شروع, آن را گسترش خواهد داد که شامل بیشتر صنعتگران به کمپین کمک می کند تا تقاضا افزایش می یابد. تاثیر مالی این کمپین به بافت 10 لاخ متر khadi پارچه خواهد شد که بیشتر طراحی شده برای ایجاد 250,000 لباس برای مشتریان. هدف این است که به دنبال توقف شکاف تنظیم این بار اما واقعا ایجاد متکی و پایدار صنعتگر خوشه که ارائه ارزش به مشتری در حالی که ساختمان مدل های کسب و کار است که تولید احترام امرار معاش فرصت برای بافندگان.

تا چه حد جامعه بوده است نهفته این بیماری همه گیر?

Pable: بسیاری از این 4.6 لاخ بافندگان در ارتباط با Khadi گواهی موسسات که ارائه آنها کار می کنند. 20 درصد از این “کلاس” گواهی موسسات می تواند با ارائه پشتیبانی برای این صنعتگران از مازاد خود را تا به حال است که در حال حاضر خشک. با این حال باقی مانده و 80 درصد از آنها در حال مبارزه برای بقا در حال حاضر به عنوان تقاضا چرخه را به توقف آمده است.

این یک بحران در وضعیت کوچکتر ویور وابسته به روستاها به عنوان این افراد کار مانند دستمزد بگیران پارچه بافی و برای آن پرداخت می شود در هر روز است. با همه آن رفته آنها به معنای واقعی کلمه هیچ پول نقد در دست و ممکن است بمیرد خالص گرسنگی و بیماری است.

چه مدت شما فکر می کنم آن را به کسب و کار در مسیر ؟

Making khadi the 'fabric of empowerment'
هدف در اینجا این است که برای ایجاد یک مثبت تقاضا چرخه با پرداختن به این ملت به قول یکی khadi پوشاک در کمد خود را در طول این مستند دوره است. فلیکر

Pable: این نیاز به یک پایدار فعالیت و نه یک بار فعالیت است. اگر ما قادر به راه اندازی مجدد تقاضا چرخه است که آنچه در این طرح از اصلاح Khadi است با هدف قرار دادن پس ما باید قادر به تولید تقاضا و شروع فعالیت های اقتصادی در عرض دو ماه زمان و حفظ آن برای مدت زمان طولانی.

به ما بگویید بیشتر در مورد Rewanta و نقش آن در تعالی جامعه دارد.

Pable: ما کار کرده اند با khadi صنعتگران هند در دو سال گذشته تحت ما بالا پایان مد برچسب PABLE. این به ارمغان آورده است با ما در تماس نزدیک با بافندگان و صنعتگران در این بخش و کار بر روی زمین قرار دادند عمیق تر به وضوح عوامل که مانع این بخش را ادغام به جریان اصلی. Rewanta است که ابتکار عمل اجتماعی برای گسترش آگاهی از فلسفه از انرژی خوب, لباس, آهسته, مد و همچنین Khadi توانایی به یک آب و هوا-دوستانه تنفس صفر-کربن پارچه.

همچنین بخوانید: برخورد با درد عضلانی در طول Covid

موقعیت Khadi همواره بسیار سنتی که مانع گسترده آن ادغام در عرصه مد. Rewanta با هدف آموزش مردم در امکانات khadi از نظر سبک و همچنین توانمندسازی بخش است که دارای پتانسیل به یک سوپر هندی با نام تجاری.

از طریق ایجاد یک آگاهی عمیق تر این قصد است که برای ساخت پایدار و مدل کسب و کار است که اجازه می دهد تا برای خود متکی صنعتگر جوامع به بهار در سراسر کشور از طریق همواره مثبت تقاضا است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de