SEWA international
SEWA بین المللی است که یک هندو مبتنی بر ایمان انسان دوستانه غیر انتفاعی خدمات سازمان است که در سال 2003 تاسیس شد. Facebook

توسط Kanan Parmar

این COVID-19 همه گیر نه تنها سلامت مردم, اما آن را نیز تحت تاثیر افراد اجتماعی و اقتصادی است. برخی از مردم بیکار هستند و در حال حاضر و در میان coronavirus بحران آنها را نیز با بحران گرسنگی و در حال مبارزه برای بقا است.

در میان COVID-19 بحران SEWA-ایالات متحده آمریکا & HSS-ایالات متحده آمریکا karyakartas به عنوان ظهور قهرمانان که متعهد به کمک به مردم نیازمند ، از اعضای سازمان در حال تلاش برای کمک به اولین پاسخ دهندگان در جامعه نیاز, هندی, دانش آموزان و سالمندان در سراسر کشور است.

Sewa بین المللی فعال بوده است در زمین اولیه برای کمک به مقابله با کروناویروس وضعیت همه گیر.

هندو مبتنی بر ایمان انسان دوستانه سازمان SEWA اهدا حدود 25 هزار ماسک به اولین پاسخ دهندگان. آنها نیز توزیع دستکش و عفونی در نقاط مختلف کشور از جمله کالیفرنیا و جورجیا شیکاگو و پنسیلوانیا ،

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

نه فقط محافظ تجهیزات karyakartas نیز اهدا غذایی سالم جعبه برای بسیاری از جمله دانشجویان بین المللی.

SEWA international
SEWA بین المللی با هدف گرد هم آوردن تطبیق اهدا کنندگان خون و بدحال COVID-19 بیماران به دنبال پلاسما درمانی برای درمان بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی از COVID-19. Facebook

SEWA بین المللی نیز همکاری با هندو Swayamsevak Sangh کلمبوس و بوتانی جامعه به تحویل 120 ماسک های دست ساز به دوبلین ارشد جامعه است.

Sewa بین المللی هوستون فصل و شریک زندگی خود را Aling چینی اغذیه فروشی و مشروب فروشی catered برای وعده های غذایی 70 اولین پاسخ دهندگان در Gessner ایستگاه پلیس در هوستون.

این سازمان همچنین هدف را با هم تطبیق اهدا کنندگان خون و بدحال COVID-19 بیماران به دنبال پلاسما درمانی برای درمان بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی از COVID-19.

این اقدامات انجام شده توسط SEWA بین المللی برای کمک به مردم برای زنده ماندن همه گیر:

SEWA international
SEWA بین المللی نیز همکاری با هندو Swayamsevak Sangh کلمبوس و بوتانی جامعه به تحویل 120 ماسک های دست ساز به دوبلین ارشد جامعه است. Facebook
  • راه اندازی یک تیم از 50 پزشکان و وکلای مدافع برای راهنمایی و پشتیبانی
  • ایجاد 7 24/7 خط تلفن مراکز به ارائه غیر پزشکی مشاوره
  • راه اندازی یک تیم از بیش از 1000 داوطلب
  • بالا بردن $310,000 برای COVID-19 صندوق امداد

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

در مورد SEWA بین المللی

شعار ما با هم خدمت بهتر

SEWA بین المللی است که یک هندو مبتنی بر ایمان انسان دوستانه غیر انتفاعی خدمات سازمان است که در سال 2003 تاسیس شد. این سازمان در خدمت انسان ها صرف نظر از نژاد ، رنگ ، مذهب ، جنسیت یا ملیت.

همچنین به عنوان خوانده شده – فناوری خراب نمی کند مهارت های اجتماعی کودکان: مطالعه

SEWA بین المللی متخصص در امداد رسانی و توانبخشی. آنها نه تنها در ایالات متحده آمریکا نیز انجام پروژه های توسعه در کلمبیا گویان هند و کنیا و پاکستان و سریلانکا است.

به دانستن بیشتر در مورد این سازمان بازدید: https://sewausa.org/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو