نگه داشتن آلرژی در خلیج با کورکومین

Allergy
آلرژی واکنش افراطی از سیستم ایمنی بدن به مواد حساسیت زا مانند گرده ها را, مواد غذایی, برخی از حیوانات خانگی و خانه غبار. Pixabay

تغییر آب و هوا می آید با بسیاری از بد باد در این زمان از سال است. همراه با آن می آید آلرژی عمده ترین عامل مشکلات پوستی ناشی از واکنش افراطی از سیستم ایمنی بدن مانند مواد غذایی گرد و غبار و بیشتر. کورکومین یک ترکیب است که می تواند موثر برای درمان آلرژی است. این نکات بهداشتی می تواند یک راه طولانی در هنگام مبارزه با آلرژی است.

موجود در فراوانی در ادویه جات ترشی جات مانند زردچوبه و سنتی جنوب آسیا, ظروف کورکومین در نظر گرفته شده است به عنوان یک استاندارد طلا بهداشت مواد غذایی. دکتر Saurabh Arora مخترع SNEC30, Arbro داروسازی سهام با IANSlife برخی از انواع شایع آلرژی و چگونه کورکومین می تواند به طور موثر درمان آنها.

آلرژی واکنش افراطی از سیستم ایمنی بدن به مواد حساسیت زا مانند گرده ها را, مواد غذایی, برخی از حیوانات خانگی و خانه غبار. هر چند برای بسیاری از افراد این مواد به عنوان مواد حساسیت زا در برخواهد داشت بدون مشکل اما در حساسیت افراد سیستم ایمنی بدن آنها رفتار آنها را به عنوان یک تهدید و در نتیجه تولید یک پاسخ نامناسب. کورکومین جزء اصلی زردچوبه است ثابت می شود موثر در جلوگیری از بروز واکنش های آلرژیک.

علائم و نشانه های آلرژی

واکنش های آلرژیک می تواند آشکار توسط:

آبریزش و خارش بینی
عطسه همراه با خارش و قرمزی چشم.
قرمزی پوست و خارش
بیش از حد سرفه و خس خس سینه و کمبود نفس است.
تهوع, استفراغ, درد شکم و اسهال است.

Curcumin
کورکومین یک ترکیب است که می تواند موثر برای درمان آلرژی است. Pixabay

وجود دارد برخی از عوامل خطر مرتبط با آلرژی هستند به عنوان زیر:

سن: کودکان بیشتر در معرض ابتلا به از آلرژی رنج می برند نسبت به بزرگسالان; هر چند در بسیاری از اوقات کودکان بزرگ تر شدن حساسیت آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند.
سابقه خانوادگی آسم یا آلرژی: افراد با سابقه خانوادگی آسم یا آلرژی هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به آلرژی خود را.
شخصی سابقه آسم یا آلرژی: داشتن سابقه آسم یا آلرژی واکنش به یک چیز می تواند در واقع نشان می دهد افزایش خطر ابتلا به آلرژی های دیگر نیز هست.

اثرات کورکومين بر آلرژی

کورکومین کمک می کند تا به زیر و بم ایمنی: کورکومین شناخته شده سیستم ایمنی بدن مدولاسیون خواص. آن را می توانید تغییر پاسخ ایمنی بدن, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از واکنش های افزایش حساسیت. آلرژی در واقع نتیجه از حساسیت فوق العاده واکنش سیستم ایمنی بدن و کورکومین کمک می کند تا تعادل این واکنش.

آن را کاهش هیستامین انتشار و عمل به عنوان ضد احتقان: کورکومین شامل یک بسیار قوی شکل کورکومین است که عمل به عنوان ضد احتقان و آنتی هیستامین کار بر روی کاهش دکل های تلفن degranulation که منجر به آزاد شدن هیستامین. نتیجه آن می تواند در درمان مزمن و همچنین حاد آلرژی موثر است.

التهابی واسطه بازدارنده: کورکومین به عنوان یک طبیعی Leukotriene یک میانجی های التهابی بازدارنده برای واکنش های آلرژیک و در نتیجه کمک می کند تا در تنفسی حساسیت شرایط مانند آسم و دیگر مشکلات ریوی.

Allergies
تغییر آب و هوا می آید با تعداد زیادی از باد بد است که می تواند باعث آلرژی. Pixabay

به ارمغان می آورد پایین التهاب: کورکومین در حال حاضر عمل می کند و در کاهش التهاب در آسم با مهار فعالیت شکاف-GATA مسیر سیگنالینگ در حالی که آن را سرکوب فعالیت های هسته ای عامل-kappa B – که استاد پروتئین است که به تنظیم التهاب است. همچنین این کاهش التهاب راه های هوایی با ایجاد یک تعادل از سلول های ایمنی به نام سلولهای T کمکی. این اقدامات جلوگیری از واکنش های افزایش حساسیت. آن را نیز کنترل دیگر عوامل بیوشیمیایی به عنوان کنترل التهاب و نیز جلوگیری از تنگ شدن راه های هوایی است. در نتیجه کاهش التهاب برونش مربوط به آسم است.

آنتی اکسیدان اثر: آلرژی باعث یک واکنش التهابی در بدن است. کورکومین کمک می کند تا در خنثی سازی رادیکال های آزاد که نسبت به التهاب و در نتیجه کمک به تسکین آلرژی است.
ضد حساسیت زا: پس از کورکومین مانع از تجمع سلول های التهابی در حالی که جلوگیری از انقباض راه های هوایی است. همچنین کمک می کند تا با کاهش تولید مخاط و آن خواص ضد حساسیت کمک به کاهش بروز آلرژی-آسم ناشی از.

همچنین بخوانید: Fitbit برای معرفی کم هزینه و آسان برای استفاده اضطراری ونتیلاتور

ضد میکروبی عامل: کورکومین شناخته شده است به یک ضد میکروبی و ضد عفونی کننده اثر است. آن را دارای یک توانایی طبیعی برای مبارزه با عفونت های باکتریایی و ویروسی. آن را به عنوان موثر به عنوان آنتی بیوتیک و کمک می کند تا از بین بردن عفونت های تنفسی است که می تواند باعث حملات آسم. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im