کرگیل Diwas روز: یک نگاه اجمالی از شهید سروان. Vijayant Engineering زندگی و شجاعت

Captain Vijayant Engineering 2 Rajputana تفنگ اهدا شد ویر چاکرا ملت سوم بالاترین مدال شجاعت برای داشتن دلیرانه جنگیدند مهم جنگ از Tololing و Knoll در کرگیل بخش جامو و کشمیر در سال 1999 جنگ با پاکستان است.

داستان خود را که فراهم می کند یک نگاه اجمالی نادر به قلب یک سرباز شجاع در حال حاضر شده است جاودانه در “Vijayant در کرگیل زندگی یک جنگ کارگیل قهرمان” همكاري با پدرش سرهنگ V. N. Engineering (retd) و Neha Dwivedi, یک شهید با دختر خودش است.

یک چهارم نسل افسر ارتش Vijayant از خواب در خدمت کشور خود را حتی به عنوان یک پسر جوان است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

در این اولین بیوگرافی منتشر شده توسط پنگوئن خواننده می آموزد در مورد سفر خود را برای پیوستن به ارتش هند آکادمی و تجربه است که شکل او را به جریمه افسر. این حکایات را از خانواده و دوستان نزدیک زنده به بینش استثنایی مرد جوان که Vijyant شد.

Remembering martyr Capt. Vijayant Thapar on Kargil Diwas Day
کرگیل Diwas روز علائم گالانت پیروزی از نیروهای مسلح در برابر پاکستان مزاحمان بین آوریل-ژوئیه 1999. Wikimedia Commons

او الهام بخش داستان به عنوان کشور ناظر کرگیل Diwas روز (یکشنبه تیر 26) فراهم می کند یک نگاه اجمالی نادر به قلب یک سرباز شجاع. میراث او باقی می ماند زنده از طریق این خاطرات و خدمات خود را به این کشور است.

کرگیل Diwas روز علائم گالانت پیروزی از نیروهای مسلح در برابر پاکستان مزاحمان بین آوریل-ژوئیه 1999 در Dras, کرگیل و Batalik بخش غربی Ladakh.

آیا Viajayant باید یک اخطار قبلی در مورد مرگ او را به عنوان میدان جنگ در جنگهای شدید خروشان? به نظر می رسد پس از آخرین نامه او نوشت: به این پدر و مادر: “در زمانی که شما به این حرف من خواهید بود با رعایت همه شما از آسمان است. من هیچ پشیمانی در واقع حتی اگر من تبدیل به یک انسان دوباره من پیوستن به ارتش و مبارزه برای ملت است.”

“یک ملت نیاز به قهرمانان برای حفظ خود است. جنگ در کرگیل تولید یک قهرمان, کاپیتان Vijayant Engineering. نسل های آینده باید یک راست به مانند یک میراث غنی که آنها می توانند با تکیه بر. او زندگی و مرگ او برای این اعتقاد است که هند بزرگ, ‘ایده’ ارزش مردن را. زندگی و افکار باید حفظ شود و به نسل های بعدی. این کتاب نوشته شده توسط یک سرباز پدر یک سرباز پسر است اما یک مکث برای قهرمانان جدید پدیدار خواهد شد از خاکستر Vijyant,” سرهنگ Engineering گفت: از این کتاب است.

یادگیری در مورد عمل قهرمانانه یک فرد جذاب است با این حال یادگیری در مورد خود سفر می تواند واقعا الهام بخش, Dwivedi گفت.

Remembering martyr Capt. Vijayant Thapar on Kargil Diwas Day
Helipad در بنای یادبود جنگ کارگیل شهید سروان Vijayant.Engineering. فلیکر

همچنین بخوانید: تراژدی تبت: چگونه چین برنامه ریزی شده است برای از بین بردن هویت فرهنگی تبت

“در یک زمان هنگامی که نیاز به ساعت برای ما به عنوان یک نسل است که قادر به نگاه فراتر از ‘خود’ داستان یک جوان 22 ساله قهرمان, کاپیتان Vijayant Engineering که نه تنها رشد با ریشه دوانده اخلاق از خدمات قبل از خود است اما در ادامه به هموطنان خود واحد و در نهایت دوستان خود را قبل از خود زندگی است که دقیقا آنچه که ما نیاز به خواندن. این است که برای هر فردی جوان که به رختخواب می رود با همان رویای هر شب – که از ساخت یک تفاوت” او اضافه شده است.

“من می دانستم این بود که گفت:” خود ارضایی Dadlani سردبیر این کتاب گفت.

“جنگ کارگیل در زمان بسیاری از سربازان شجاع ما و این مهم است به یاد داشته باشید آنها را. و این چیزی است که این کتاب می کند. هر چند Vijayant رفته او زندگی خود را از طریق شجاعت و فوق العاده خاطرات دوستان و خانواده خود را از او,” او اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de