عدالت و صلح افروزی افتخارات جورج فلوید در فورت مایرز

پرسی ویلیامز جونیور, مادام العمر از ساکنان فورت مایرز با حضور در صلح و عدالت و شب زنده داری و مارس در کوه حرمون وزارتخانه در روز یکشنبه. او وجود دارد برای پسرش.

“من نمی خواهم او را به نگاه کردن بر اساس و یا به دست فرصت ها به دلیل رنگ پوست خود را” ویلیامز جونیور گفت: راهپیمایی پایین دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور بلوار با پنج سال توسط سمت خود را. “من می خواهم او را به همان حرفه شادی که هر کس همان آزادی است که هر کس و در همان فرصت است.”

این رویداد که درو حدود 75 نفر برگزار شد در پارکینگ کلیسا که در آن رهبران جامعه چند صحبت از نژادی و بی عدالتی. جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس که در بازداشت پلیس در 25 مه مفتخر حدود نه دقیقه سکوت قبل از شرکت کنندگان خود را آغاز کرد در ماه مارس.

افسر سابق Derek مایکل چوین قرار زانو در Floyd گردن برای حدود ده دقیقه طول بازداشت. چوین در حال حاضر در برابر یک قتل درجه دوم شارژ در علاوه بر این به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

بیشتر: “ما در آینده هستند.’ شرق لی شهرستان می افزاید: صدای گریه عدالت اجتماعی پس از جورج فلوید مرگ

بیشتر: صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز مارس در فورت مایرز با امید به راه حل

ویلیامز جونیور گفت که او تا به حال تجربه کرده نژادی و بی عدالتی دست اول در زادگاه خود از فورت مایرز. او نمی خواست که برای پسرش.

“پسر من را دوست دارد واقعا” ویلیامز جونیور گفت. “به رشد بودن مانند آن است و سپس به ضربه با همه این مسائل این خشونت و این نفرت. این تغییرات خود را در قلب و من نمی خواهم او را به تجربه آن است.”

شرکت کنندگان در این مراسم داده شد شمع و گوش به آواز خواندن قبل از این گروه در راهپیمایی حدود دو بلوک و بازگشت به کلیسا در حالی که شعار “Black Lives Matter,” “بدون عدالت بدون صلح” و عبارات دیگر.

“ما باید به اشکال مختلف مقاومت” گفت: Chantel رودز یکی از سازمان دهندگان تظاهرات مسالمت آمیز در فورت مایرز. “همه را به خیابان ها آمدند اما برخی از مردم می توانند دسترسی به عالم روحانی و معنوی و به همین دلیل امشب ما اینجا هستیم.”

جاسمین Escobar یک کشیش گفت: در حال حاضر زمان برای کلیسا به عنوان بخشی از تظاهرات برای حمایت از آنچه که حق است.

“ما نمی توانیم به بحث در مورد غارت و شورش و معترضان و نه بحث در مورد چه چیزی باعث همه آن” Escobar گفت. “اگر ما می رویم به حقیقت ما به کل حقیقت است. ما نمی توانیم بخش با یکدیگر است زیرا ما رنگ پوست. ما باید به یکدیگر عشق همه یکسان است.”

یکشنبه رویداد یکی از بسیاری از به رخ می دهند در فورت مایرز و در سراسر کشور در اعتراض به بی عدالتی نژادی در طول چند هفته گذشته.

ریچارد اسمیت است که بخشی از این جماعت در کوه حرمون وزارتخانه گفت که او متوجه بسیاری در جامعه در برخورد با احساسات و کلیسا مکانی است که می تواند قدرت است.

“من اینجا هستم تا به ارائه برخی از نوع فرار از هر آنچه در آن است که شما احساس می کنید” اسمیت گفت. “برخی از اعضای خانواده تبدیل شده علیه شما به دلیل موضع خود را در این.”

پس از راهپیمایی و مراسم در پارکینگ کلیسا بسیاری از شرکت کنندگان عازم مرکز شهر فورت مایرز.

آنها با تجمع در اعتراض با نشانه و شعار در مقابل فورت مایرز اداره پلیس ستاد سپس راهپیمایی در مرکز شهر که در آن چندین شام مطرح مشت خود را در حمایت از.

“وجود دارد کسی که بالا نشسته و به نظر می رسد کم” اسمیت گفت. “او نمی خواهید به فقط جادویی پاپ انگشتان دست خود را و همه چیز خوب است. خدا نیاز به یک کشتی به انجام کار خود را در سرزمین مصر است. او می خواست به استفاده از یک کشتی و این چیزی است که ما هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im