قاضی را انکار می کند Covid-19 آزادی برای انسان در انتظار محاکمه در یک اتهام مواد مخدر به دلیل آسم خود نیست که بد و او را بالا پرواز خطر

یک قاضی فدرال امروز رد درخواست توسط یک مرد بازداشت به اتهام مواد مخدر در هاید پارک در ماه نوامبر گذشته که او منتشر می شود, از بازداشت در حالی که در انتظار محاکمه به دلیل آسم خود قرار می دهد و او را در معرض خطر بالاتر باید او قرارداد Covid-19 در حالی که در بازداشت است.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده دادرس قاضی جنیفر Boal حکومت که Willi الکسیس پرز Baez آسم بود به عنوان شدید به عنوان مشخص شده توسط CDC دستورالعمل برای نگرانی در Covid-19 بيمار و شمار بیش از حد از یک پرواز خطر اجازه را قبل از محاکمه.

Boal خلاصه پرونده پرز بائز که متهم شده است به عنوان بخشی از یک فنتانیل انگشتر با چهار مرد دیگر در بوستون و ایالت:

دولت مدعی است که پرز بائز به فروش می رسد 50 گرم از فنتانيل به همکاری شاهد در 7 ژوئن 2018. در نوامبر 14, 2019, عوامل, بازداشت پرز بائز به عنوان او تلاش برای فرار از 17 آبیلا جاده در [هاید پارک] که به موجب یک حکم جستجو, عوامل بهبود اضافی فنتانیل دو سلاح گرم و مهمات و دارو و متعلقات.

پس از دستگیری پرز بائز به توافق بود بازداشت و در انتظار محاکمه است اما در مارس 6, وکیل ثبت یک حرکت است که از او منتشر شده از وایات بازداشتگاه در رود آیلند به انتظار محاکمه به دلیل آسم و چون وایت “یک انکوباتور برای [Covid-19] به دلیل شیوه ای که در آن زندانیان اداره می شود و به دلیل آن است که یک غیر بهداشتی پیچیده است.”

پرز Baez گفت که اگر منتشر شد و به انتظار محاکمه او زندگی را با خود مهم دیگر کسی که با او دارای یک دختر در جنوب بوستون

اما Boal با اشاره به کمتر از شرایط کاهش ارائه شده توسط دادستان فدرال: که او یک دومینیکن مادری که به عقب فرستاده شد در مدت کوتاهی پس از او در اینجا وارد در سال 2008 و سپس بازگشت و به طور غیر قانونی در سال 2013 که او جعلی مجوز از ماساچوست و پنسیلوانیا و که او چهره بین 5 و 15 سال در زندان فدرال اگر محکوم کرد.

همچنین پرز Baez خود سوابق پزشکی خود را نشان می دهد آسم است که به عنوان شدید به عنوان او را در خطر ویژه از یک Covid-19 عفونت بر اساس دستورالعمل CDC او نوشت.

[I]n نور از طبیعت حاضر با اتهامات و به خصوص میزان مواد مخدر درگیر بالقوه طولانی حکم و فرض قابل اجرا به این مورد به عنوان به خوبی به عنوان پرز بائز به وضعیت مهاجرت و استفاده نادرست شناسایی پیدا کنم که دولت به ملاقات آن بار را نشان می دهد که که هیچ بیماری و یا ترکیبی از شرایط منطقی اطمینان ظاهر متهم به عنوان مورد نیاز و امنیت جامعه است. …

در حالی که این دادگاه است و آگاه از خطرات ناشی از این COVID-19 بحران بهداشت عمومی در وادار سازد تنظیمات پرز Baez نشان داده است که این حکم آزادی خود را در این زمان. CDC شناسایی افراد با “متوسط تا شدید آسم” را به عنوان کسانی که ممکن است در معرض خطر بالاتر ابتلا به طور جدی بیمار از COVID-19. ببینید https://cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/need-extraprecautions/asthma.html (آخرین دسترسی مارس 17 سال 2020). به عنوان سوابق پزشکی نشان می دهد پرز Baez است “خفیف متناوب آسم” با حاد تشدید. او به ارائه هیچ مدرکی که وضعیت او در دیدار CDC راهنمایی. او نشان داده است که او در معرض خطر بالا برای بیماری شدید شد و او به قرارداد COVID-19. بر این اساس من سفارش او را بازداشت و در انتظار محاکمه است.

بی گناه و غیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر