یک قاضی فدرال امروز را تکذیب کرد coronavirus مربوط به پیش از محاکمه آزاد برای یکی از سه مرد که ادعا رسم به سرقت مسلحانه از یک مکزیکی-کارتل مواد مخدر ذخیره کردن خانه بود که در واقع ساخته و پرداخته یک عج sting – اما همچنین حکم داد که دولت به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک را به وکیل او بود که آن را خودداری از آنجا که آن را قادر به تشکیل یک هیئت منصفه به طور رسمی متهم او را.

دادستان فدرال می گویند کریستوفر سانتوس, 28, قرار بود به اتهام تامین کننده سلاح برای دو مرد دیگر که از تخم یک طرح به غارت 10 کیلو کوکائین از یک بوستون-منطقه stash house با یک مرد که گفته آنها را متقاعد او ناراضی کارتل مواد مخدر پیک اما که در واقع یک ATF عامل انجام یک نیش در برابر آنها.

به تاریخ سانتوس تنها متهم شده است در دادگاه فدرال با یک جنایت کار محکوم در اختیار داشتن اسلحه گرم برای یک سال 2018 دستگیری در برککتن هر چند که شارژ شده به اندازه کافی خوب به او برگزار شد در بازداشت در فدرال بازداشتگاه در رود آیلند پس از دستگیری او در ماه فوریه است.

در حکم امروز دادگاه منطقه ای ایالات متحده دادرس قاضی M. صفحه کلی رد درخواست خود را برای انتشار در انتظار محاکمه او گفت که او تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی است که او را هر بیشتر در معرض خطر از یک Covid-19 عفونت از هر کس دیگری و بنابراین او هیچ دلیلی برای سرنگونی زودتر تصمیم انکار او به قید وثیقه از آنجا که تاریخ خود را از غیر قانونی مالکیت اسلحه باعث می شود او بیش از حد از یک خطر بالقوه برای جامعه باید به او اجازه داده شود در انتظار محاکمه در خارج از قفل.

اما کلی نیز حکم داد که دادستان فدرال باید به ترتیب با سانتوس وکیل به دست برخی از اسناد و مدارک آنها را جمع آوری کرده ام در مورد او. به طور معمول است که اتفاق می افتد پس از کسی شده است تحت تعقیب – در این مورد ادعایی ذخیره کردن-خانه نیش دستگیری – اما به عنوان کلی نوشت: “دولت قادر نبوده است به تشکیل یک هیئت منصفه به متهم او را در برخی اتهامات در طول چند ماه گذشته.”

دادستان فدرال گفت که در عوض اگر سانتوس به توافق به سادگی اجازه دهید آنها را به اتهام او در ارتباط با این مورد بدون رفتن قبل از هیئت منصفه آنها می خواهم به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک.

نوچ کلی حکم داد:

دادگاه موافق نیست که آقای سانتوس باید به چشم پوشیدن از خود قانون اساسی حق به متهم با کیفرخواست به منظور بررسی دولت شواهد علیه او در این موضوع مرتبط است که بدون شک بيشترین در دادگاه بازداشت تصمیم گیری است. دادگاه در حال حاضر دستور دولت برای ارائه آقای سانتوس با کشف مربوط به آن صورت. دادگاه را ترک خواهد کرد آن را به احزاب به کار نکرد که کشف و سرگرم خواهد کرد یک حرکت وادار اگر توافق نمی توان رسید. دادگاه خواستار طرفین به مشورت و در صورت لزوم فایل های محافظ منظور در مورد هر گونه کشف.

در زیر یک محافظ منظور دادستان خواهد دست بر اسناد و مدارک به سانتوس وکیل در این وضعیت او را به انتشار مطالب خود را – به عنوان مثال نام و آدرس شاهدان به سانتوس و یا هر کس دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im