J. C. Penney فایل برای فصل 11 ورشکستگی برخی از برنامه های دائمی فروشگاه بسته شدن

ناتان Bomey ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:35 PM EDT مارس 15 سال 2020J. C. Penney, وضعیتی وخیم از یکی-دو

توسط ABDOOSNEWS در 28 اردیبهشت 1399

J. C. Penney, وضعیتی وخیم از یکی-دو پانچ از فروشگاه صنعت مبارزات و coronavirus همه گیر برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از روز جمعه.

این شرکت که تا به حال متصلب ناپایدار میزان بدهی در سال های اخیر برنامه ای برای نزدیک نامشخص تعداد فروشگاه ها به طور دائم در تلاش برای زنده ماندن ورشکستگی. خرده فروش تا به حال 845 فروشگاه در پایان 2019 با توجه به اطلاعات املاک و مستغلات منبع CoStar نمونه کارها استراتژی است.

از تشکیل پرونده ورشکستگی می آید بعد از چند سال با کاهش فروش و استراتژیک اشتباه به عنوان J. C. Penney careened از یک اختراع مجدد استراتژی خود را به دیگری.

هیچ چیز به نظر می رسید به کار می کنند. J. C. Penney پول از دست داده در هشت نه سال گذشته در مجموع $4.45 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

داشتن متصلب دوم بیشتر بدهی هر مضطرب خرده فروش در $4.2 میلیارد دلار – رتبه بندی پشت تنها لوکس فروشگاه زنجیره ای Neiman Marcus, با توجه به خدمات مودی سرمایه گذار – J. C. Penney درگیر در مذاکرات با طلبکاران در هفته های اخیر به امید اجتناب از ورشکستگی است.

اما این مذاکرات شک و تردید عمل به عنوان آن مشخص شد که این خرده فروش را در چشم انداز نگاه به طور فزاینده ای تیره و تار.

J. C. Penney گفت: روز جمعه در بیانیه ای که آن را به حال امن پشتیبانی از برخی از آن های مالی وام برای ورشکستگی طرح تغییر ساختار است که از بین بردن میلیاردها دلار از بدهی. این طرح نیاز به تصویب از ورشکستگی قاضی که می تواند تصمیم بگیرد به جای به زور خرده فروش به بیرون رفتن از کسب و کار اگر آن را در بهترین منافع طلبکاران شرکت.

"اجرای این تجدید ساختار مالی طرح از طریق دادگاه نظارت فرایند است بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که JCPenney خواهد ساخت و در آن بیش از 100 سال سابقه خدمت به مشتریان خود را برای دهه های آینده" مدیر عامل شرکت جیل زواتاو در بیانیه ای گفت:.

این شرکت کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از فروشگاه ها که نزدیک به طور دائم به عنوان بخشی از بازسازی آن طرح است.

برای J. C. Penney بود که یک بار به طور منظم قسمت خرید برای طبقه متوسط آمریکا, ورشکستگی, نشانه سقوط از فضل است که می تواند طلسم پایان.

"اگر شما برگردید به '80s, J. C. Penney که در آن نقطه در زمان یک خانواده خرده فروش که به فروش تعداد زیادی از محصولات جالب از مد به homewares (و) یک مقصد برای بسیاری از مصرف کنندگان را به رفتن و خرید خود را انجام" گفت: Neil ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی.

اما "J. C. Penney شده است از دست دادن خریداران آن بوده است از دست دادن سهم بازار شده است و از دست دادن فروش بیش از یک دوره بسیار طولانی از زمان به این دلیل که محصولات آن را فراهم می کند و راه که در آن آنها را فراهم می کند تا فقط با تبدیل شدن به طور فزاینده ای بی ربط به مصرف کنندگان" ساندرز اضافه شده است.

می توانید این 13 خرده فروشان برای زنده ماندن؟: دائمی فروشگاه بسته شدن ورشکستگی آینده در میان هرج و مرج coronavirus

رکورد فروش قطره: قیمت فروش شیرجه رفتن در مه به عنوان COVID-19 آمار فروش لباس و مبلمان

با موفقیت از تخفیف های زنجیره ای مانند خارج شده و با هدف کاهش ترافیک پا به مراکز و ظهور کردن قیمت خرده فروشان مانند T. J. Maxx و مارشال, J. C. Penney فروشگاه "نگاه قدیمی از مد افتاده" و شرکت را آنلاین تجربه کافی است ساندرز گفت.

"این واقعا شده قادر به دوباره اختراع خود را به عنوان یک نام تجاری" او گفت:.

Coronavirus به تعمیق مداوم مشکلات برای فروشگاه های که تا به حال زمان سخت تنظیم به افزایش دیجیتال تهدید و زیرک فیزیکی رقبا که ارائه مقرون به صرفه و سریع-پوشاک مد روز.

برای J. C. Penney این فشارها از کروناویروس که به طور موقت توقیف تمام زنجیره فروشگاه تبدیل به ضرب المثلی آخرین کلش.

برای مطمئن شود, ورشکستگی طراحی شده است که به تلاش شرکت های شانس دوم پس J. C. Penney می تواند زنده ماندن به عنوان یک کوچکتر nimbler خرده فروش با پایداری مالی.

اما فروشندگان متعدد نتوانسته اند به زنده ماندن این روند در سال های اخیر است. Toys R Us, Charlotte Russe, Bon-Ton فروشگاه های بارنی و Gymboree در میان خرده فروشان که خود را بسته اند ایالات متحده در فروشگاه و یا منحل و در مجموع در ورشکستگی.

والا Yanushevsky یک خرده فروشی سهام تحلیلگر CFRA تحقیقات گفت: او معتقد است این شرکت به پایان رسیده و از آن طناب.

"من فکر نمی کنم که J. C. Penney است برای رفتن به یکی از این شرکت ها که با ظهور" او گفت:. "در پایان روز, من فکر می کنم آنها خواهید بود مصادره دارایی های خود را به گرفتن برخی از پول نقد به طلبکاران."

ساندرز گفت که او انتظار دارد J. C. Penney برای زنده ماندن فصل 11 اما شک و تردید است که این شرکت را به عنوان ظهور یک "قوی کسب و کار است." او انتظار دارد که "ما را ببینید تندرست در پایین" تا پایان در نهایت می آید.

آمریکا آیکون خرید

های ویژه در فیلم های کلاسیک مانند "بازگشت به آینده" در روزهای اخیر در تلویزیون نشان می دهد مانند "غریبه همه چیز" J. C. Penney مترادف با آمریکا مرکز خرید تجربه برای بسیاری از سال است.

اما سقوط آن از فضل آغاز شده و در اطراف این زمان است که آمریکایی ها شروع به آغوش خرده فروشی آنلاین پوشاک خرید. زمانی که بازار ترافیک پا شروع به رها کردن, J. C. Penney تلاطم مواجه می شوند.

در حالی که برخی از آن حرکت می کند مانند آن تصمیم به راه اندازی Sephora زیبایی مغازه ها در آن فروشگاه پرداخت می شود این شرکت همچنین یک سری از هزینه اشتباهات استراتژیک آن را به عنوان تلاش برای تنظیم به عصر دیجیتال.

تحت رهبری سابق مدیر عامل Ron Johnson, شرکت دچار قابل توجهی شکست. جانسون که سرنگون شد در سال 2013 در حال غرق فروش و کوپن که J. C. Penney مشتریان گرامی. او همچنین صرف به شدت به دوباره کاری فروشگاه ها با یک چشم انداز honed در طول زمان خود را به عنوان یک سیب اجرایی است. مشتریان عقب کشیدم در آن تغییرات تحلیلگران بعد از آن گفت: و این شرکت احیا تخفیف پس از جانسون رفته بود.

در سال های اخیر این شرکت نیز قادر به استفاده به عنوان رقبای فروپاشید. آن را بدون تلاش. برای مثال J. C. Penney آغاز فروش لوازم خانگی تحت مدیر عامل شرکت ماروین الیسون در یک پیشنهاد به استفاده از کاهش رقیب دیرین سیرز که تضعیف به ورشکستگی در ماه اکتبر 2018.

اما این طرح نیز با شکست مواجه و الیسون جانشین زواتاو scrapped لوازم خانگی در حمایت از تجدید تاکید بر این شرکت هسته کالا – یعنی زنان پوشاک.

"ما بسیار متمرکز در همه-خرید علاقه مندان به" زواتاو گفت: سرمایه گذاران در یک کنفرانس تلفنی Feb. 27. "این مشتریان که عشق به فروشگاه. آنها زندگی را به کمال. آنها بیشتر علاقه مند به سبک شخصی خود."

در حالی که تحلیلگران به طور کلی تحسین زواتاو چشم انداز برای بازسازی J. C. Penney آنها گفت: او صالح توسط شرکت مالی کاستی.

زواتاو "به وضوح قابل درک صنعت" با کلید حرکت می کند مانند سرمایه گذاری در خصوصی-برچسب مارک های Yanushevsky گفت. "او قابل درک است که مردم به دنبال یک معامله است."

"او به ارث برده و بسیاری از این مشکلات" ساندرز گفت. "مشکل این است که به منظور تغییر J. C. Penney در راه است که او می خواهد به شما نیاز به بسیار زیادی از عضله مالی و شما نیاز به یک مقدار زیادی از زمان برای تصویب این تغییرات و J. C. Penney نه از کسانی که همه چیز در آن طرف."

چرا J. C. Penney نمی رفت و آمد مکرر به تعطیلی فروشگاه

در مقابل به شرکت مادر سیرز که بسته بیش از 3500 فروشگاه در دو دهه گذشته, J. C. Penney تصمیم به فروشگاه در droves در طول سال.

از پایان سال 2009 به پایان 2019, J. C. Penney رفت از 1,047 فروشگاه به 845 با توجه به CoStar.

این استراتژی کمک این شرکت جلوگیری از این نوع از درآمد سقوط آزاد که اتفاق افتاده در سیرز که فروشگاه ها کاهش یافت و به کنيا به عنوان شرکت موفق به اختراع دوباره خود را.

اما در حالی که سیرز بیش از حد تهاجمی با تعطیلی J. C. Penney ممکن است به اندازه کافی دور. ساندرز گفت: J. C. Penney "باید بوده ام کمی تهاجمی تر با فروشگاه تعطیلی" پس از برخی از مکان "در حال رفتن هرگز قادر به کار است."

"اما شما می توانید درک و قدردانی چرا آنها نمی shut بیش از سیرز" ساندرز گفت.

زمانی که coronavirus ضربه های متعدد فروشندگان که به فروش نمی کالاهای ضروری بودند ناگهان فرا گرفته در یک بحران مالی است.

"این ناچار له فروش در فروشگاه" ساندرز گفت.

و کمی وجود دارد امیدواریم از تیز تک به تک برای این بخش به عنوان همه گیر فروکش.

"من فکر می کنم آن را به مردم زمان طولانی می خواهید برای رفتن به عقب و فروشگاه" ساندرز گفت.

هنوز رقبای مثل macy's و سرمه را بهتر به آب و بحران در بخش با توجه به تصمیم گیری های آنها در سال های منتهی به این بیماری همه گیر. آنها موفق شده اند به سرمایه گذاری کافی در عملیات خود را برای حفظ مشتریان آینده در سال های اخیر Yanushevsky گفت. برای مثال میسی ارائه کرده است خاموش-قیمت تجربه از طریق آن, پشت صحنه, نام تجاری, در حالی که سرمه را به بوق و کرنا یک بازده همکاری با آمازون است.

J. C. Penney در دست نیست تا به حال یک استراتژی منسجم برای سال. این شرکت از رنج ثابت گردش در اجرایی صفوف از جمله جانسون آشفته تصدی و الیسون تعجب آور خروج در سال 2018 برای تبدیل شدن به مدیر عامل لاو.

"شده اند وجود دارد بسیاری از سازمانی shakeups درون J. C. Penney که آنها تا به حال نشده که ثبات دراز مدت و چشم انداز" Yanushevsky گفت.

وقتی J. C. Penney از دست رفته با یک کلید پرداخت بهره در اواسط ماه آوریل آن را روشن نشانه آن است که این شرکت تا به حال وارد یک دوره جدی پریشانی.

کشیدن یک گشت در میان این شرایط خواهد بود "کار بسیار دشوار" ساندرز گفت.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب