'از آن زمان به دست گرفتن کنترل': کیپ مرد در حال حرکت عکس توصیف نژادپرستی در سراسر دوران کودکی

اندرو غرب و جنین Zeitlin فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:36 PM EDT Jun 15, 2020این یک حدودی drizzly جمعه

توسط ABDOOSNEWS در 27 خرداد 1399

این یک حدودی drizzly جمعه شب در مرکز شهر فورت مایرز. آلبرت Laday جونیور کیپ مرجان پا را از اتومبیل خود را در نزدیکی تاریخی Burroughs خانه به سازمان دیده بان صدها نفر از معترضان در ماه مارس. آنها شعار می دادند "چه خبر؟" "جورج فلوید!" و "من نمی توانم نفس بکشم!"

Laday, 41, اتفاق افتاد پس از اعتراض در راه خود را به فورت مایرز. روز قبل از او به تماشای یک یادبود جورج فلوید. "من گریه مانند یک نوزاد تازه متولد شده."

تظاهرات در سراسر کشور و جهان بوده است فوران برای روز و در این شب او احساس مجبور به پیوستن به موجب نه تنها بی عدالتی فلوید را کشته و اما تجربیات خود به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار در حال بازی فوتبال در شهر تگزاس که در آن در حدود همان زمان کلان راهپیمایی کردند.

"من مریض و خسته" او نامیده می شود ، "این پیر است! آن را برای متوقف کردن! آن را به توقف!"

خاطرات آمد سیل بازگشت.

"من فارغ التحصیل از دبیرستان مرکزی در بومانت تگزاس جایی که من متولد و بزرگ شده. من برای اولین بار شاهد نژادی و بی عدالتی در زمانی که من در 7 درجه بود که در سال 1992 و همچنین 1993.

من یک بازیکن فوتبال در اتوبوس با بقیه هموطنان هم تیمی در راه ما را به یک شهر کوچک در خارج از Beaumont بهتر شناخته شده به عنوان ویدور, Texas.

پس از ورود فقط یک ساده junior high school بازی ما می تواند بشنود بزرگسالان holler "از اینجا دریافت کنید شما n--ژر. ما ادامه خواهد داد به takeout خشم ما در این زمینه از آنجا که در آن زمان آنچه که ما آموخته بودند که کودکان و نوجوانان توسط بزرگان ما بود به این فرد بهتر و... پس از ما لگد آنها یک-- در زمین فوتبال بعد از بازی آنها را پرتاب سنگ و تخم مرغ و غیره.

فکر کردن در مورد این در حال حاضر, من عصبانی شدن به خاطر من برگزار شد و این در برای مدت طولانی و با تمام مشکلی که در این جهان هنوز هم تا به این روز است. از آن زمان به دست گرفتن کنترل. دوره. من خسته هستم. او خسته است. او خسته است. جهنم ما همه خسته. زمان در حال حاضر به آن را متوقف کند."

که در مرکز شهر گوشه ای احاطه شده توسط جوان راهپیمایان Laday احساس روح القدس را بیش از. او جمع آوری شده با بیش از یک دوجین معترضین بودند و با در نظر گرفتن عقب مارس. آنها به زانو در پیاده رو در وسط تقاطع و دعا.

Laday به خاطره شده است به آرامی ویرایش و فشرده.

بیشتر: صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز مارس در فورت مایرز با امید به راه حل

بیشتر: ناآرامی های مدنی کارشناس پیش بینی به تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند در فورت مایرزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب