ساحل جزیره گراد هارون لینچ بازگشت به فلوریدا علائم با Jacksonville Jaguars

این Jacksonville Jaguars تقویت دفاعی خود را در عمق سه شنبه امضای سابق شیکاگو خرس پایان دفاعی/خارج linebacker هارون لینچ به یک قرارداد یک ساله.

جزئیات این قرارداد را منتشر نکرده اند.

لینچ هفت سال کهنه و ساحل جزیره بالا فارغ التحصیل شده بودند دو فصل گذشته با خرس. لینچ بازی از 16 بازی برای شیکاگو در سال گذشته در مجموع شش دنده, دو, کیسه و کیسه و دو پاس defensed.

بیشتر: چگونه جنوب غربی فلوریدا بازیکنان NFL کرایه در سال 2019 به طور منظم فصل ؟

بیشتر: اینجا یک نگاه در هر جنوب غربی فلوریدا بازیکن تا کنون انتخاب شده در پیش نویس NFL

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا NFL بازیکنان قرارداد وضعیت برای سال 2020 فصل به عنوان رایگان آژانس ادامه می دهد

قبل از خرس لینچ بازی چهار فصل برای San Francisco 49ers (2014-17).

لینچ پنجم-انتخاب دور توسط 49ers در سال 2014 به 105 تکل حرفه ای همزمان با 20 کیسه 35 پردازد برای از دست دادن و 10 پاس breakups.

به اتاق را برای 27 ساله بدون محدودیت رایگان و عامل در حال اجرا بازگشت کریس تامپسون در فهرست پلنگ منتشر شد در حال اجرا بازگشت جرمی McNichols و دفاعی پایان چاک هریس. جکسون امضا تامپسون در روز جمعه.

Jaguars برنامه ریزی می شود انعطاف پذیر تر شماتیک با تبادل این 4-3 و 3-4 صف بندی در پایگاه فراز.

در فصل گذشته این پلنگ مجاز 139.3 متری در هر بازی که به عنوان رتبه پنجم-بالاترین در لیگ.

این پلنگ با استفاده از هفت نفر از آنها 12 میدارد در ماه گذشته پیش نویس برای انتخاب بازیکن دفاعی. آنها تصمیم سابق فلوریدا cornerback CJ هندرسون با نهم کلی انتخاب در دور اول و سابق LSU لبه حمله کننده K’Lavon Chaisson با 20th کلی انتخاب کنید.

در رایگان آژانس های پلنگ امضا سابق آریزونا کاردینالز دفاعی مقابله با رادنی گونتر به سه سال 18 میلیون دلار معامله $11.15 میلیون تضمین شده است.

آنها همچنین تمدید یک ساله معاملات دفاعی linemen Al جنگل (2.75 میلیون دلار) و Cassius مارش ($600,000).

آنها دوباره امضا پایان دفاعی/ویژه تیم بازیکن Lerentee McCray به یک سال $1 میلیون قرارداد و تمدید یک سال $2.25 میلیون قرارداد به جانباز cornerback Rashaan ملوین.

Jaguars اعمال غیر انحصاری حق رای دادن برچسب در پایان دفاعی Yannick Ngakoue اما او همچنان به ابراز تمایل برای بازی با یکی دیگر از حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de