آن است که در اینجا هنوز ؟ ترین پیش بینی فوتبال مدرسه بالا بازی ها در جنوب غربی فلوریدا

آن را تقریبا در اینجا است. شاید.

با فوتبال فصل انتظار می رود برای شروع در زمان (در حال حاضر) در دو ماه با فصل های تعیین شده برای Aug. 13-14 اخبار-مطبوعات و ناپل اخبار روزانه وارد 32 جنوب غربی فلوریدا, فوتبال, برنامه های تیم.

البته به این لیست می توان تغییر با توجه به اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس طولانی به سقوط.

اما امیدوارم که در اینجا بازی های ما فکر می کنم شما باید به سازمان دیده بان در هر هفته از سال 2020 دبیرستان فصل فوتبال:

فصل کلاسیک (Aug 13)

تثلیث مسیحی (تگزاس) در دانبار

Deion ساندرز در تلاش است تا مربی علیه یک تیم در جنوب غربی فلوریدا برای سال. با توجه به دلایل مختلف ساندرز’ تیم نبوده است قادر به رسیدن به زادگاه خود. این امر می تواند اولین حضور عمومی خود را در فورت مایرز از ژانویه هنگامی که او به میزبانی نخست 239 7-در-7 محبوب.

دیگران به تماشای

اسقف Verot در Lely

از همه matchups در جنوب غربی فلوریدا این تنها matchup شامل دو حذفی تیم است. اسقف Verot ساخته شده و آن را بیشتر از هر جنوب غربی فلوریدا تیم قبل از از دست دادن کلاس 3A-منطقه 3 نهایی در برابر ویکی مرکزی کاتولیک در حالی که این تروجان ها رو از دمیده شده توسط Fort Lauderdale-دیلرد در دور اول. هر دو تیم باید انتظارات بالا و این بازی باید به یک حس خوب از چه هر تیم ساخته شده است در این فصل زیر کلید خروج.

هفته 1 (Aug. 21)

Davie-دانشگاه مدرسه در لهیق

اگر شما می خواهید برای دیدن بسیاری از بخش من استعداد سپس دکتر جیمز A. Adams یادبود ورزشگاه محل برای افتتاح در هفته است. دانشجوی سال دوم phenom ریچارد جوان است که به طور گسترده ای به عنوان بالا در حال اجرا پشت در کلاس 2023. گذشته از جوان Omarion کوپر (ایالت فلوریدا) جیک Chaney (ویسکانسین), Tarvarish Dawson (Auburn), Dequaveon فولر (ایالت فلوریدا) و دانشجوی سال دوم Gerral آبی تیتر این بخش من چشم انداز لهیق. کوسه مهمترین ویژگی گارد تهاجمی مارکوس تیت یک Clemson متعهد کارفرمایی نیک Vattiato (18 ارائه می دهد) و براندون Inniss است که جدولبندیشده به عنوان یکی از گسترده گیرنده در کلاس 2023, برگزاری 26 ارائه می دهد به تاریخ.

دیگران به تماشای

ساراسوتا-ریورویو در ناپل

این خواهد بود که اولین بازی بدون بیل کرامر به عنوان سر مربی برای عقاب طلایی در قرن 21 است. کلید شده اند را به دست ریک مارتین که ممکن است باید به تکیه در اجرای بازی و حتی بیشتر این فصل را با داستین مک گیل و Dominiq اندیشیدن پس از از دست دادن خود را در سه صفحه گسترده گیرنده برای فارغ التحصیلی. این بازی خواهد شد یک آزمایش خوب برای ریورویو و ناپل که هر دو ساخته شده postseason مربوطه خود را در طبقه بندی سال گذشته است.

هفته 2 (Aug. 28)

شارلوت در فورت مایرز

این رقابت بازی در زمان ضربه در هنگام دیرین شارلوت مربی Binky Waldrop اعلام کرد استعفای خود را در اوایل این سال است. اما استعداد بین این دو مدرسه شده است سازگار در سراسر. فورت مایرز سر مربی سام Sirianni بازده گالری در دو طرف توپ از جمله Zemare Harvin, Joriell واشنگتن گرگ Delaine و Keeon ترل. Sirianni ممکن است رها که دوست دیرین است و دیگر مربیگری tarpons هستند به عنوان Waldrop شد 16-9 تمام وقت در برابر این اطاق کوچک زیر شیروانی.

دیگران به تماشای

Lehigh در دانبار

این بازی در دفاع روی آن نوشته شده است. در گذشته دو ترکیب هیرو وجود دارد در مجموع 26 امتیاز به ثمر رساند با هر مدرسه گرفتن یک پیروزی است. انتظار می رود یکی دیگر از کلاسیک بین این دو مدرسه که هرگز موفق به نا امید زمانی که بازی در برابر یکدیگر.

میامی-ادیسون در ناپل

سوم بار جذابیت? ادیسون سر مربی لوتر کمپبل عضو سابق بدنام رپ گروه 2 Live Crew 0-for-2 در دو فصل گذشته در برابر عقاب طلایی. این ممکن است بهترین فرصت برای کمپبل و قرمز اظهارات در نهایت به پایین ناپل. طلایی عقاب باید outscored قرمز اظهارات 118-49 پس از سال 2017, اما بیشتر از آن در یک کج 71-19 matchup در سال 2017, زمانی که کمپبل بود در راس.

هفته 3 (Sept. 4)

ایدا بیکر در Lely

تنها در سال دوم خود را به عنوان سر مربی چاک Faucette است Bulldogs روند در مسیر درست است. The Bulldogs حتی ممکن است بالا تیم شمال Caloosahatchee رودخانه در این فصل است. با جدید لباس اردن شده و در دو طرف توپ این بازی خواهد بود ایدا بیکر اولین آزمون واقعی در سال 2020 است.

دیگران به تماشای

کیپرس لک در فورت مایرز

کیپرس لک سرمربی ریچی سوار تا به حال ace تا آستین خود را در فصل گذشته زمانی که او بازی کارفرمایی C. J. Shedd با آسیب مچ پا بسیار به اطاق کوچک زیر شیروانی تعجب. سابق فورت مایرز توهین آمیز و هماهنگ گرداند به ادیسون ورزشگاه به دنبال شروع یک پیروزی شاگردانش برابر فورت مایرز در حالی که شکستن در یک سیگنال جدید-caller و با تکیه بر 1,000-حیاط متهور مایکل Lennett جونیور برای حمل بار است.

هفته 4 (Sept. 11)

ناپل در کیپرس لک ریج

این بازی می تواند از ویژگی های این دو تیم در ذغال سنگ شهرستان است. 2020 نخل باد بزنی ریج تیم فوتبال ممکن است با استعداد ترین برنامه در جرم را به میدان پس از سال 2017 تیم ملی که رفت 7-3 با Jacquez کارتر تحت مرکز. خرس هرگز مورد ضرب و شتم عقاب طلایی در تاریخ برنامه اما با اوان بازگشت رودریگز در کارفرمایی, Jaden بوکر در backfield, Kamonte گرایمز و Malique Dieudonne در گیرنده گسترده مواضع و کالیب عموزاده در تنگ پایان حمله تعادل پتانسیل به ناپل برخی از مشکلات.

دیگران به تماشای

فورت مایرز در شمالی فورت مایرز

طولانی ترین رقابت در جنوب غربی فلوریدا شیفت به مودی زمینه در یک سری که کج پس از موج سبز قرمز حیرت زده کرد شوالیه در خانه خود زمینه در سال 2017 postseason برنده شدن در یک 7-6 هیجان انگیز. از آنجایی که بازی فورت مایرز است که 3-0 برابر شمالی فورت مایرز و برنده به طور متوسط فقط زیر 25 امتیاز در هر بازی. قرمز شوالیه امیدوار هستند به نوبه خود چیزهایی در اطراف این سری اما آن را نمی خواهد آمد آسان داشتن به جای پارکر اودل مسیحی مورگان و بلز جرقه در جرم.

First Baptist آکادمی در اندوور (جرم است.)

First Baptist را بازحمت حرکت کردن به ماساچوست را در اندوور تیم است که تا به حال یک جامد 2019 فصل در پایان با یک 8-4 ضبط و اضافه کردن یک postseason ظاهر به آن resumé. شما نمی توانید تخفیف FBA موفقیت یا به عنوان شیرها رفت و شکست نخوردگان در فصل به طور منظم قبل از افتادن در دور اول. از 44 بازیکنان فهرستی از فصل گذشته وجود دارد تنها سه سالمندان برای اولین باپتیست. آن را غیر منطقی به پروژه دیگر شکست نخورده فصل به طور منظم برای بیلی Sparacio و شرکت در سال 2020 است.

هفته 5 (سپتامبر. 17)

اسقف Verot در کیپرس لک ریج

مرحله نهایی مسابقات بین این دو تیم می تواند به کاهش دقیقه در سه ماهه چهارم. Verot و نخل باد بزنی ریج از دست رفته زیادی در دفاع پس از فصل گذشته. این امکان وجود دارد ما می توانید ببینید بالا-نمره امر در ذغال سنگ شهرستان در این midseason مسابقه با ملک کورتیس Keon Anderson, Jaden بوکر, Malique Dieudonne و Kamonte Grimes همه داشتن بازی برک آوت است.

دیگران به تماشای

ناپل در لهیق

در لهیق-ناپل بازی نسبتا رقابتی یکی در Staver زمینه فصل گذشته تا عقاب طلایی را از طریق شکست با 16 امتیاز در نیمه دوم, ضرب و شتم رعد و برق 23-7. Lehigh خیلی تلاش کرد با ناپل’ اجرای بازی سال گذشته این امکان 267 متری عجله دارند. دو هیولا سر در backfield متشکل از ریچارد جوان و Gerral آبی ممکن است به پست اعداد بزرگ در این یکی به شمارنده ناپل’ روشمند محافظه کار و موثر عجله حمله به ماندن در این یک تا سه ماهه چهارم.

هفته 6 (Sept. 25-26)

اسقف Verot در تثلیث مسیحی (وابسته به تکزاس), Sept. 26

اسقف Verot سر مربی جان Mohring و تیم خود را سر به تگزاس را در تثلیث مسیحی فقط در جنوب دالاس. شمالی فورت مایرز آلوم Deion ساندرز حملات هماهنگ کننده برای ببر. ساندرز’ پسر Shedeur انداخت برای 3,477 متری در فصل گذشته با 47 touchdowns و فقط چهار interceptions. وجود دارد می تواند یک بازی در داخل بازی هر چند. شطرنج بازی بین Mohring را به چالش کشیدن طرح های دفاعی و ساندرز’ مهاجم حمله هوایی است که ارزش تماشای. برای Vikings این رقابت می تواند به اثبات می شود کلید در هنگام کاشت و حذفی تیم تعیین شده توسط ULTIMOPREZZO.

دیگران به تماشای

بارون ذغال سنگ در ناپل سپتامبر. 25

زمانی که این مدارس دو دیدار شما تضمین شده است برای دیدن کلاه ایمنی برخورد در موارد متعدد. این سری کج. ناپل است 21-0 از سال 1999. از سال 2010 به طور متوسط حاشیه پیروزی برای عقاب طلایی که توسط سه نمره. یکی از آخرین-در اختیار داشتن بازی بود که در سال 2017 در هنگام ناپل برنده با هدف زمینه با کمتر از یک دقیقه برای رفتن خیره کننده پاشنه 16-15.

شمالی فورت مایرز در Ida بیکر, Sept. 25

شمالی فورت مایرز با وجود از دست دادن استعداد همواره راههایی را برای برنده شدن بازی های فوتبال تشکر در بخشی به اجرای بازی است که به سادگی می پوشد دفاعی خطوط به عنوان بازی می رود. قرار داده است که در برابر چاک Faucette را جرم است که می تواند پرتاب و توپ را اجرا کنید به طور موثر و شما باید دو سبک های مختلف برخورد روی زمین در یک منطقه مسابقه.

هفته 7 (Oct. 2)

فورت مایرز در دانبار

این مدارس دو از هم جدا هستند و تنها 2.7 کیلومتر. دانبار و فورت مایرز داده اند این شهر مجموعهای از آثار کلاسیک با دانبار در نظر گرفتن سه از پنج ترکیب هیرو قدمت آن به 2015. انتظار نداریم که هر چیزی متفاوت این سال است. این دو تیم به شما ارزش پول خود را به خصوص با بخش من استعداد هر دو مدارس شده اند شدیدا در تاریخ معاصر است.

دیگران به تماشای

مور پناهگاه در اولین باپتیست

First Baptist خواهد شد که عمده تراشه بر روی شانه خود را پس از یک 50-29 دست دادن به مور پناهگاه در دور اول پلی آف فصل گذشته. سر مربی نفت برنت Burnside و Terriers می دانم که آنها باید یک هدف در پشت خود را در این فصل است. First Baptist ممکن است کار خود را کاهش دهد و آنها را به عنوان Moore Haven خواهد شد که برای پیدا کردن جایگزین در موضع کارفرمایی و همچنین چهار گسترده ای داشته باشد.

استروئ در بونیتا اسپرینگز

اگر چه هر دو برنامه موفق به واجد شرایط برای postseason در سال 2019 سال گذشته بازی نزدیک بود به حال فروخته شده با هر دو می ایستد مربا بسته بندی شده در مراسم تحلیف “آرواره ها در مقابل پنجه” بازی. استروئ پشت سرگذاشته پتانسیل بازی برنده بونیتا اسپرینگز رانندگی در منطقه قرمز با کمتر از دو دقیقه به رفتن. سری تغییر خواهد کرد به لی بهداشت ورزشگاه در بونیتا اسپرینگز برای اولین بار و جمعیت زیادی از سال گذشته باید به دنبال.

هفته 8 (Oct. 9)

ناپل در Lely

ناپل موفق به کسب 19 از گذشته 21 نارگیل کاسه بسیاری از آن آمده اند در غالب مد. Lely نشده مورد ضرب و شتم ناپل در این سری از سال 2009. پس از از دست دادن 24 سالمندان به فارغ التحصیلی برخی از Lely را بازیکنان جوان را به کلید پخش را امتحان کنید و ضربه محکم و ناگهانی یک 10-بازی از دست دادن رگه برابر عقاب طلایی.

دیگران به تماشای

ریوردیل در لهیق

نبرد بل بود و حتی تقسیم در 2010s با هر تیم برنده پنج بازی. پنج نفر از 10 بازی بودند-در اختیار داشتن مسابقات. ریوردیل هنوز هم ممکن است بازسازی, اما آنها قطعا می تواند بازی اسپویلر به لهیق حذفی امیدوار است اگر این اظهارات را با یک پیروزی است.

هفته 9 (Oct. 16)

اسقف Verot در لهیق

به طور معمول, هنگامی که یک مدرسه از 7A و 3A بازی 7A مدرسه غالب با سهولت. که ممکن است مورد این زمان به دلیل اسقف Verot یکی از بهترین تیم های 3A در فصل گذشته و آنها باید یک فرصت به آن را دنبال کنید تا با یکی دیگر از postseason اجرا شود. Lehigh و اسقف Verot بدون سوال باید دو تا از سخت ترین برنامه ها بر روی کاغذ در جنوب غربی فلوریدا در این فصل است.

دیگران به تماشای

جنوب فورت مایرز در شمالی فورت مایرز

معلوم نیست چگونه Wolfpack کرایه خواهد شد پس از از دست دادن یک تکه از دریافت سپاه و برخی از دندان در دفاع. در سمت روشن دامین شخص بالغ و Raheem گیبسون هر دو quarterbacks در حال بازگشت و همچنین به عنوان یک جفت از پشت در حال اجرا در ناتان کرچک و مارکو کردنا. شمالی فورت مایرز می تواند با استفاده از برخی از عدم تطابق در خط داد و بیداد, با برت رید در حال اجرا پشت خط حمله که بازگشت بسیاری از اعضای از سال گذشته به رهبری David Dawson.

هفته 10 (Oct. 23)

Lely در بارون ذغال سنگ

این معلوم نیست که این دو تیم خواهد بود در کلاس 6A-منطقه 4 مسابقه حذفی اما هر دو تیم باید در ضخامت از آن آمده اکتبر. مارک جکسون همیشه بهترین خود را و ممکن است قادر به حمله به Lely ثانویه با دیلان مک نامارا در کارفرمایی اگر سالم است. Lely است بالید خود را در دفاع در سال های اخیر و باید برای حفظ این بازی کم ثمر رساند خود را به یک فرصت است.

دیگران به تماشای

دسوتو در شهرستان کیپرس لک

عملا منطقه قهرمانی شد و بازی بین این دو تیم در Arcadia سال گذشته و Panthers منفجر کردن Bulldogs. The Bulldogs را از دست دادن سال گذشته به آرامی به عنوان یک درگیری لفظی در گرفت بین دو تیم پس از ساعت ضربه سه صفر. کیپرس لک و DeSoto County باید درست در ضخامت از چیزها در 5A-13 دوباره خوردگی بالقوه منطقه عنوان مسابقه برگشت بین دو مدارس.

هفته 11 (Oct. 30)

سواحل خلیج فارس در بارون ذغال سنگ

گربه ماهی کاسه با ارائه طرفداران ذغال سنگ در شهرستان یک سورپرایز شیرین و لذت بخش در فصل گذشته زمانی که کوسه ها قرار داده تا 20 امتیاز در سه ماهه چهارم در مسیر به یک 40-35 پیروزی در نتیجه مجبور بارون ذغال سنگ در خارج از حذفی تصویر. با وجود از دست دادن سال گذشته به خانمها بالغ را برنده 10 از 12 گذشته در برابر کوسه ها. گذشته از ساخت postseason بارون ذغال سنگ خواهد شد که این بازی دور به دنبال اثبات است که در سال گذشته مسابقه بود یک انحراف.

دیگران به تماشای

سنت پترزبورگ-لیکوود در دانبار

دانبار نزدیک به ضرب و شتم اسپارتها در جاده ها در فصل گذشته از دست دادن 31-24 اما به ثمر رساند که بیشترین امتیاز را از هر لیکوود حریف در 2019. با بسیاری از سلاح های تهاجمی به جای این می تواند یک بازسازی سال برای Lakewood. دانبار می تواند امکان استفاده و بهبود حذفی موقعیت یابی در صورت لزوم.

ارتباط با اخبار مطبوعات ورزشی نویسنده Alex Martin: [email protected]. شما همچنین می توانید او را دنبال کنید توییتر: @NP_AlexMartin. برای بهترین پوشش ورزشی در جنوب غربی فلوریدا دنبال کنید @newspresssports یا @ndnprepzone در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im