مصاحبه با tearfund توسط Pradeep کریشنان (قسمت سوم)

این مصاحبه در ادامه به مصاحبه با tearfund توسط Pradeep کریشنان (قسمت دوم)’ که در منتشر شد NewsGram در 25 جولای سال 2020 است.

اجتماعی

  1. جهان بیش از فلسفه هندو به دست آوردن پذیرش گسترده تر. اما در هند آموزش/ تحصیل فلسفه هندو و متون مقدس در نظر گرفته ضد سکولار است. نظرات خود را?

کلمه سکولار شده است به طور کامل تحریف شده در هند. این شرم آور است که آموزش فلسفه هندو در نظر گرفته شده است ضد سکولار و پرورش مسیحیت و اسلام آنها را با اعطای امتیازات در نظر گرفته شده است سکولار است. باید آن را دقیقا راه دور دیگر. سکولاریزاسیون در غرب محدود قدرت کلیسا از جمله در نظر گرفتن اموال فرود آمد خود را. چرا ؟ از آنجا که کلیسا خواسته های باور کورکورانه خود را باخته بود و با استفاده از قدرت دولتی برای اجرای این باور است. شما ممکن است بدانید که مسیحی سرزمین نیز قوانین توهین به مقدسات. فقط نگاه به گوا چه چیز وحشتناک اتفاق افتاده است وجود دارد در طول پرتغالی قانون است.

هنگامی که دانش علمی به طور عمده از هند (تا حدودی از طریق اعراب) رسیده و اروپا و کلیسا در ابتدا منع چنین دانش و حتی چنین مسائل اساسی که زمین مسطح است و خورشید در اطراف زمین است. آن را مورد آزار و اذیت دانشمندان که تکان دادن از خود (واقعی) مشاهده. اما در پایان این کلیسا نمی تواند جلوگیری از این دانش ریشه از دست داده و نفوذ خود را در امور دولت. بنابراین یک دولت سکولار است و هدایت عقل و نه با باور کورکورانه باور نکردنی باخته.

در مدارس مختلف از فلسفه هندو در حال هدایت عقل و قطعا باید در مدارس تدریس شود. منطقی بحث بسیار ارزشمند بود و در هند باستان. در اوپانیشادها اغلب در قالب پرسش و پاسخ. این یک گنج از بالاترین دانش است. من واقعا امیدوارم که این پوچی پرورش غیر منطقی اعتقاد به سیستم های بیش از این منطقی بینش عمیق از Rishis به زودی پایان خواهد رسید.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

  1. در حالی که فلسفه هند, فرهنگ و سبک زندگی در حال گرفتن بیشتر و بیشتر پذیرش در غرب ما سرخپوستان مشغول هستند و تشبه به غرب است. نظرات خود را?

من یک بار یک مقایسه برای این وضعیت ناگوار: سرخپوستان در حال نشستن در یک جعبه طلای خالص و بدون دانستن آن و مشتاق به دریافت مصنوعی طلا و جواهر از غرب است. آن است که ساده و احمقانه است. اما در همین حال بسیاری از سرخپوستان متوجه شدم که این غرب است که آنچه تا به حال تصور که آن را به عنوان کشت و در واقع از نظر اخلاقی بسیار تخریب. حتی علم که در غرب بسیار افتخار است که پایه و اساس آن در هند, دانش. سرخپوستان تا به حال کشف راه را برای بیان بسیار بزرگ و بسیار کوچک اعداد که اعراب و کلیسا در نظر گرفته احمقانه که در آن زمان. دیگر نه… هنوز وجود دارد بسیار بیشتر است. در هر زمینه دانش منشاء آن در هندوستان, اما حتی سرخپوستان آن را نمی دانند. آنها یاد بگیرند که کوپرنیک کشف برخی از 500 سال پیش که زمین می رود به دور خورشید… چه اشتباه! این ذکر در حال حاضر در وداها.

Interview with Maria Wirth by Pradeep Krishnan
“حتی علم که در غرب بسیار افتخار است که پایه و اساس آن در هند, دانش. معتقد است tearfund. توییتر
  1. در هند به ویژه در ایالت کرالا, مسیحیان, مسلمانان و مارکسیستها بسیار فعال هستند در تبدیل دین به خود بریزید. دیدگاه های خود را در proselytization و چک کردن تبدیل از آیین هندو?

آن سه نیرو و مسیحیت و اسلام و کمونیسم بسیار خطرناک برای هندو دارما زیرا آنها از بین برود همه فرهنگ های باستانی بر روی زمین است. فقط به اطراف نگاه کنید. در آمریکای جنوبی و مسیحیت مغلوب Inkas, Mayas به آزتک ها در خاورمیانه اسلام در زمان بیش از مصر و بابل ایرانی. هند باستان و فرهنگ و مهد تمدن هنوز زنده است اما تا حد زیادی کاهش یافته و با توجه به عمدتا به اسلام بلکه به سایر نیروها. این درد مرا که بسیاری از مسلمانان نمی توانید از دیدن خطر است. این سه نمی توانید با هر یک از دیگر آنها کوته فکر و تقاضا است که تنها خود را مشاهده باید حکومت بر جهان است اما تبدیل شدن آنها به متحدان در تلاش برای پاک کردن گذشته بزرگ فرهنگ فرهنگ هندو.

هندوها معتقدند در Vasudhaiva Kutumbakam یک ایده زیبا اما این امر تنها به خوبی به این معنی انسان است. دشمنان که می خواهند به شما را شکست باید درمان نمی شود و به عنوان خانواده است. هر سه می خواهند هندو دارما به ناپدید می شوند. مسیحیت و اسلام در حال باز کردن در مورد آن. این هیچ راز است. در عین حال حتی یک رهبر مانند مهاتما گاندی به نظر می رسید که نادان در مورد هدف از اسلام و حمایت از جنبش خلافت. هندوها به خصوص در کرالا پرداخت قیمت سنگین برای حمایت خود را.

دین در تمام احتمال, ترین خوشخو مردم روی زمین است. آنها بسیار تصفیه شده فرهنگ است. در عین حال اگر آنها یاد بگیرند که به تجزیه و تحلیل دشمنان خود را نگه دارید و اجازه می دهد تبدیل به ادامه آنها محکوم خواهد شد. به جای تسهیل تبدیل د-تبدیل اتفاق می افتد باید در یک راه بزرگ است. باید وجود داشته باشد بحث در مورد اصول ادیان مختلف. آن را تبدیل به آشکار است که هندو دارما بهترین گزینه تا حد زیادی نسبت به نابینایان و تفرقه اعتقاد عجیب و غریب باخته. باطل تبلیغ علیه مسلمانان و به خصوص Brahmins است گسترش از طریق رسانه ها به مسلمانان احساس دفاعی و شرمندگی خود را در مورد سنت است. آنها هیچ دلیلی برای احساس شرمندگی. در عین حال مسلمانان و مسیحیان باید هر دلیلی برای احساس شرمندگی. تا کنون کارش نیست آنها را به چالش. من تعجب می کنم که چرا.

  1. امروزه رهبران معنوی به ویژه هندو saints آن را یک نقطه به دولت است که همه ادیان یکسان هستند. اما کریستینا و رهبران مسلمان/ علما ادعا که ‘نجات’ ممکن است تنها از طریق انتخاب خود مسیر است. شما چه نظر ؟

من نوشته های زیادی در مورد این موضوع که من احتمالا می توانید ببینید واضح تر که مسیحیت و اسلام هرگز نمی خواهد می گویند که همه ادیان یکسان هستند. آنها هرگز احترام هندو است. در واقع من اعتقاد قوی در مورد این موضوع منجر به تاسف اختلاف با راجیو رسیده که به نظر می رسد به این باور است که کسانی که ادیان می توانید احساس. بله رهبران آنها حتی ممکن است دیدن حس به عنوان آنها نمی تواند خیلی احمقانه, اما آنها نمی خواهد آن را بپذیرد چرا که این امر می تواند پایان امپراتوری خود را. پایه و اساس این دو نهادینه ادیان ادعا می کنند که خدا عالی است ‘نشان’ حقیقت کامل تنها به عیسی یا محمد بود و او می خواهد همه انسان ها به دنبال آموزش آنها. هنگامی که آنها به پایین از این بدیهی است که ادعای نادرست آنها از دست دادن هویت خود را. آنها سقوط.

البته این خواهد بود که بهترین چیزی که می تواند رخ دهد اما آنها نمی خواهد آن را انجام دهد به طور داوطلبانه. هندوها نیاز به سوزن آنها نیاز به افشای incongruences نیاز به اصل بحث نمی جعلی دیالوگ بین ادیان که در آن مسلمانان هستند نه پرسیدن هر گونه سوال کاوش از آنها اما فقط تأیید چگونه بزرگ همه ادیان هستند. این بسیار خطرناک است. زمان در حال اجرا است.

در حال حاضر رسانه های اجتماعی در اطراف ما می توانیم بحث حتی در فضای مجازی. و آن را در حال حاضر یک اثر. بیشتر مسلمانان متوجه ارزش خود را از سنت و بسیاری از مسیحیان و همچنین مسلمانان ایمان از دست داده و آن را آشکارا می گویند. وجود دارد یک هشتگ در توییتر چند وقت پیش “عالی بدون خدا”. این نمی توانست ممکن است حتی 5 سال پیش.

اما مقاومت مواجه کسانی که ادیان بسیار قوی است. اخیرا زمانی که برخی از Tablighis در معرض هدف خود که مایل به نابودی هندو حضرت علی, تصویر از اسلام بود آمار بد. بلافاصله عظیم تبلیغی در ورزش سعی کردم به رنگ فجيع انجام Tablighi تاج بیماران به خبر جعلی و به جای تخطئه طبق معمول RSS در یک بزرگ راه امیدوار است که حمله به آر اس اس را به دور از تمرکز گرایان. متاسفانه رسانه های غربی خریداری شده پس از مدت طولانی به دیو که RSS فاشیستی است. به نظر من آر اس اس است که تقریبا بیش از حد مهربان و شاید ساده به این معنا است که آنها بر این باورند که مسلمانان و مسیحیان هنوز هم ارتباط خود را با سنت و خواهد آمد اگر آنها درک خوبی و حقیقت هندو دارما. بله ممکن است یک اتصال اما تجربه من با مسیحیان هند نشان می دهد که بسیاری از آنها بیشتر تحت تعلیم و سفت و سخت تر از تازه مسیحیان است. آنها نیاز به چالش کشیده می شود اگر چه آنها اعتقاد احتمالا می تواند درست باشد.

Interview with Maria Wirth by Pradeep Krishnan
“تجربه من با مسیحیان هند نشان می دهد که بسیاری از آنها بیشتر تحت تعلیم و سفت و سخت تر از تازه مسیحیان” می گوید ماریا. (بازنمودی تصویر). Pixabay
  1. چگونه می توانم به شما نمایش سیستم طبقاتی و حاصل آن تبعیض در پرداخت به منکوب توده های هند ؟

به نظر من سیستم طبقه است ناعادلانه سوء استفاده به اهریمن جلوه دادن هند و هندو است. یک مطالعه تاریخ نشان می دهد که از آن شده است تحریف احتمالا با دستور کار برای متقاعد کردن مسلمانان و جهان است که سنت ها را باید جایگزین با “دین”. در سراسر جهان کودکان شنیدن در مدرسه است که هسته اصلی آیین هندو وحشتناک یک سیستم طبقه که البته درست نیست. من هم شنیده ام آن را در حال حاضر در مدرسه ابتدایی قبل از من می دانستم که آلمانی ها تا به حال به طور سیستماتیک به کشته شدن 6 میلیون یهودی را طولانی نیست قبل از من متولد شد.

زمانی که من به هند آمد من شروع به تعجب که چرا جامعه هند است که بسیار برای محکوم نیست که برابر’ که اگر جوامع دیگر با هم برابر هستند و به همین دلیل آیین هندو است که مقصر آن است. مردم آگاه باشید که سیستم طبقاتی را لغو کرد, پس استقلال و طبقات پایین تر داده می شد بسیاری از امتیازات – به طوری که گاهی اوقات بالاتر کاست و حتی خواستار دریافت کاهش داد و در نردبان اجتماعی? که در آن دیگر کشور این اتفاق می افتد ؟ مردم آگاه باشید که توهین به یک Dalit نتایج در بازداشت فوری? که هند را رئیس جمهور یک Dalit? که یک رئیس جمهور سابق رئیس دادگستری و وزیر بودند Dalits? آیا آنها نمی دانند در مورد رزرو در مشاغل دولتی و موسسات آموزشی? Dalit دانش آموزان حتی نیاز به کاهش علائم به ورود. آن رسیده است تا جایی که آن را تبدیل به معکوس تبعیض است.

در جوامع دیگر نسل حاضر است پاسخگو برای گناهان اجداد خود مانند آلمانی ها به صورت وحشتناک هولوکاست یهودیان. چرا این نگرش تمدید نمی شود به کارش ؟ متاسفانه بیش از حد بسیاری از هندوها flog خود را برای اتهام ‘جنایات’ که پدران خود هستند متهم کرد. شانس خوبی وجود دارد که این جنایات هرگز اتفاق افتاده است قطعا این نوع جنایات که گروه اسلامی هستند بدنام و آن intriguingly سخاوتمندانه نادیده گرفته شده است.

سنتی ساختار جامعه هند در وداها بود نه بر اساس تولد اما بر تمایل و حرفه ای. که کودکان معمولا تا زمان حرفه ای از پدر و مادر خود را اتفاق افتاده در سراسر جهان در زمانهای گذشته اما حتی مانو Smriti می گوید که یکی از وارنا (طبقه است که هیچ جا ذکر شده) را می توان با تغییر مداوم انجام است که متناسب با دیگر وارنا.

به تازگی در زمان کرونا ویروس من اشاره کرد در یک صدای جیر جیر که نجاست ممکن است منشاء آن در بهداشت. من صدای جیر جیر باعث واکنش خشمگین از همه طرف خیلی به من حیرت. این به وضوح یک واکنش افراطی به عنوان بهداشت ممکن است واقع شده اند و دلیل. قوانین وجود دارد و حتی در درون یک خانواده به عنوان مثال کسی که هنوز خود را گرفته داخل باید لمس کند که در حال حاضر به پایان رسید خود. به نظر می رسد که ‘اجتماعی فاصله’ بزرگترین گسل انگلیسی می تواند پیدا کردن دین و به طوری که آنها ساخته شده آن را واقعا بد است.

طبقه است که هنوز هم بسیار احساسی موضوع و در عین حال آن است که اساسا کار برکنار شده و در زمان امروز که در آن هیچ کس نمی داند این طبقه از کسی که نشسته است در کنار او را در اتوبوس و یا هواپیما. کارهایی مثل تمیز کردن فاضلاب نیاز نیز باید انجام شود و همه ما باید سپاسگزار کسانی که آن را انجام دهد و قطعا نگاه کردن بر روی آنها. این به کسانی که وضعیت پایین تر در جامعه است که متاسفانه یک خصوصیت انسانی است که نیاز به بر طرف شود. آن است که وجود دارد در همه جوامع و هیچ ربطی به آیین هندو بر عکس. تنها هندو دارما ادعا می کند که جوهر در همه برهمن همان است. علاوه بر این در زندگی بعدی نقش یک نمایشنامه است که به احتمال زیاد متفاوت بسته به یک سرنوشت.

ادامه حملات در سیستم طبقه ممکن است یک دلیل است. مانند مشترک خانواده طبقه نیز به غیر از ترویج مهارت و دانش فراهم می کند یک حس تعلق و امنیت. جامعه غربی تبدیل شده است بسیار تنها. تک خانواده ها شایع است. من امیدوارم که جامعه هند نمی خواهد تبدیل به تنها و بیکس و فردی به غرب است. تلاش برای شکستن جامعه هند هستند مطمئنا در.

  1. ما شده اند به طور مداوم از بین بردن سیاره ما زمین ، راه حل چیست ؟ حتی اگر ما عبادت رودخانه گانگا در مکان های مختلف از آن شده است به طور کامل آلوده است. چرا این تناقض; در حالی که هندوها عبادت رودخانه ها/کوه/طره ما یکسره عمل ما در برابر طبیعت مادر. راه حل چیست ؟

این راه حل ممکن است فقط در قالب کورونا ویروس. نیمی از جهان تحت مستند و هوا و آب فرصتی برای خالص. نخست وزیر مودی قرار داده و آن را به درستی در اخیر اجلاس G20 از طریق ویدئو کنفرانس. بشریت برای تبدیل شدن به تمرکز دوباره نه کسب و کار. اگر این نتیجه از این بحران اگر ما متوجه است که ما لازم نیست بسیاری از چیزهای مادی که شادی نیست از خارج می آیند و اگر ما را توسعه شفقت و توقف کشتار میلیون ها نفر از حیوانات روزانه برای گوشت… بحران را یک نتیجه مثبت به رغم رکود در اقتصاد است. من احساس می کنم آن است که یک فرصت برای هند است. هند است که دانش چگونه به زندگی برآورده. هند یک جمعیت بزرگ که هنوز متصل است به آن ارزش های سنتی و دانش است. وجود دارد فرصت خوبی است که بهارات ماتا می شود و دوباره Jagadguru به عنوان او در دوران باستان است. این امر می تواند یک فرصت بزرگ از دست رفته اگر ما رفت و برگشت به ما راه بهره برداری از طبیعت پس از بحران است.

  1. آنچه می تواند ما را به ساخت قوی ایالات و فرهنگی پر جنب و جوش بهارات?

به نظر من ما نیاز به آوردن بخش عظیمی از مردم است که تبدیل از آیین هندو در طول مدت سرکوبگر خارجی حکومت به دنبال خود وجدان و نه کورکورانه باور یک دکترین است که می خواهد در هند باستان سنت مرده است. آن است که احتمالا تنها مهم ترین مسئله برای رسیدن به یک متحد قوی و فرهنگی پر جنب و جوش بهارات.

در طول مطالعات من در آلمان بودم نه در همه علاقه مند به مذهب. من تا به حال از دست ایمان در مسیحیت و بسیاری از دوستان من و ما احساس دین بود در راه خود را. اما زمانی که من به هند آمد من به آرامی متوجه شدم چه بزرگ نقش ادیان در تقسیم کشور است. و با ” دین ” من به این معنی نیست هندو دارما اما اسلام و مسیحیت است که مهاجمان را به هند و که تحت فشار قرار دادند پایین گلو از بسیاری از سرخپوستان.

Intriguingly هندو دارما به طور مداوم بودن متهم ‘تفرقه’ است که بازیگوش چرا که خارج از این سه تنها هندو دارما است و فراگیر. من شک دارم که این اتهام دروغین به معنای نگه داشتن مسلمانان همیشه در موضع دفاعی و نه اجازه دهید آنها را می دانم که آن را در واقع مسیحیت و اسلام که تقسیم.

Interview with Maria Wirth by Pradeep Krishnan
ماریا معتقد است که هند نمی توانیم به برخی از 300 میلیون مسلمانان و مسیحیان که در حال تدریس است که هندوها پایین تر هستند. Pixabay

هند نمی توانیم به برخی از 300 میلیون مسلمانان و مسیحیان که در حال تدریس است که هندوها پایین تر هستند. هر دو جزمی ادیان ادعا می کنند که خود خدا را رد غیر مسیحیان به ترتیب غیر مسلمانان (به نام ‘امت’ یا ‘کافر’ و پرتاب آنها را به آتش دوزخ. حال اگر شما بر این باورند که خود را خدا نمی خواهم برخی از مردم به شما احترام آنها ؟ البته که نه. شما می توانید به احترام آنها را تنها به عنوان برادران و خواهران هنگامی که شما از دست دادن این باور کور و شروع به استدلال است که یکی از بزرگ خالق این جهان پهناور احتمالا نمی تواند رد یک تکه بزرگ از انسانیت آنجا که آنها به دنبال چه یک نفر گفت یک مدت زمان طولانی پیش. این استدلال نیاز به پرورش. اگر نه آن است که تبدیل شدن دوباره بسیار خطرناک برای مسلمانان به دلیل این متکبر طرز فکر “خدا را دوست دارد فقط به ما” می تواند حتی منجر به نسل کشی بدون احساس هر گونه گناه. میلیون ها نفر از مسلمانان کشته شدند فقط برای اینکه کارش.

این صدا ممکن است بسیار غم انگیز اما دانستن یکی از این درنده ادیان به عنوان آنها به درستی به عنوان یک خودی من ممکن است قادر به دیدن خطر واضح تر. هندوها بسیار مهربان. آنها نمی توانند باور است که دیگران می تواند بسیار غیر منطقی است که آنها می خواهند مسلمانان را تسخیر کرده اگر نه از بین برود فقط به این دلیل آنها عبادت عالی هوش تحت نام های مختلف. اما از آن است که رسما خود را دکترین: اسلام به هدف را به کل جهان قبول اسلام و مسیحیت است که هدف را به تمام مسیحیان است.

من پیشنهاد کرده بود پس از سال 2016 در مقالات و در Ujjan Vichar Kumbh به درخواست سازمان ملل متحد به بان کی مون صفات انسانی از دین به عنوان بت پرست و کافر به عنوان نقض آشکار حرمت و برابری. نه به خاطر من اعتماد در سازمان ملل متحد که من لازم نیست اما برای بین المللی این موضوع و آن را روشن است که indoctrinating کودکان به نفرت برای ازدواج و عار برای امتها کاملا غیر قابل قبول و در عین حال این اتفاق می افتد به صورت روزانه در دینی کلاس جهانی ،

پس هیچ هندو سازمان آن را در زمان من پیش نویس طومار خودم و ارسال آن به PM مودی و همچنین تماس چند هندو سازمان هایی که تمام شد به نفع آن است. من امیدوارم که چیزی از آن بیرون می آید. پاکستان را نگه می دارد دادخواست به سازمان ملل متحد به بان کی مون دیدار کرد. در مقایسه با پاکستان دادخواست هند نگرانی واقعی و فوری است.

شاید در حال حاضر پس از Tablighis نشان داد که چگونه ” خوب ” مسلمانان به معنای درمان توانم هندوها در نهایت از خواب بیدار شده. اگر این مورد وجود دارد خواهد بود که حداقل برخی از نتیجه مثبت از خود را باطل انجام در تلاش برای گسترش این ویروس است.

اکثر مسیحیان در اروپا به جز روحانیت اعتقاد ندارند دیگر که هندوها رد می شوند و خدا را سوزاند و در جهنم مگر اینکه آنها تبدیل. که به معنی آن است که ممکن است به خارج شدن از اوایل دوران کودکی شستشوی مغزی. من هم یک مثال است. ما مسلمانان باید به این پیروان این دو religons: ‘شما حق را به عبادت آفریدگار هر نام دیگری که شما می خواهید. اما شما هیچ حق ادعا می کنند که او را دوست دارد فقط شما و من متنفر است زمانی که شما لازم نیست که هر گونه مدرکی به جز یک نفر که گفته می شود در آن گفت: بسیاری از قرن ها پیش.

خدا به ما داده است و هوش. حقیقت بدیهی است. هیچ کس نیاز به تهدید به آنچه درست است. تنها دروغ نیاز به تهدید و خشونت و توهین به مقدسات و قوانین که مسیحیت و اسلام ساخته شده وحشتناک استفاده از.

ما نمونه ها در پاکستان و در “مسیحی غرب” چه نتیجه است که دین خود را غالب. این جوامع قطعا ایده آل نیست.

اگر سرخپوستان دنبال دوباره دارما دلیل شهود و کمک بینش عمیق از Rishis من معتقدم که بهارات را به سرعت تبدیل شدن به قوی ایالات و فرهنگی پر جنب و جوش. هندوها آن را مدیون پدران خود را که سمت چپ آنها را چنین گرانبها دانش در بسیاری از زمینه های که در آنها افتخار به آن و دفاع از آن اگر نیاز بود.

  1. پیام خود را به جوانان ؟

شما خیلی خوش شانس است که شما در هند به دنیا آمد. افتخار هویت خود را نه در حس بودن مغرور اما نگه داشتن سر خود را بالا. شما متعلق به تمدن باستان است که با توجه به حداکثر دانش به جهان است. بدون دانش شگفت انگیز از اجداد خود را “علم غربی” وجود نخواهد داشت.

چند روز پیش دیدم یک تصویری از یک جوان مدرن به دنبال مسلمان صحبت کردن در مورد Kalonji دانه و چگونه آنها را مفید در برابر عفونت کرونا. او با بیان هیبت است که حضرت محمد می دانست که در مورد این دانه ها و بخش نظرات پر بود از ستایش که دین خود را چنین گرانبها دانش است.

حالا این را مقایسه کنید با دانش گسترده ای که وجود دارد تنها در آیورودا به عنوان مثال. مزایای Kalonji دانه نیز ذکر شده و احتمالا دانش سفر به عربستان… هنوز بسیاری از سرخپوستان هستند نه خود افتخار میراث و تاریخ و فرهنگ بالا است که وجود دارد در حال حاضر در رامایانا و مهاباراتا بار. یا شاید آنها نمی دانند که در مورد آن ؟

همچنین بخوانید: تراژدی تبت: چگونه چین برنامه ریزی شده است برای از بین بردن هویت فرهنگی تبت

پیام من خواهد بود: شما در حال حمل کنندگان مشعل برای آینده ای بهتر برای بشریت است. نه کپی غرب است. از آن پایین رفت و در یک مسیر اشتباه. بسیاری از غربی ها متوجه آن است و به نوبه خود به هند خرد. یادگیری در مورد حکمت خود و پدران در مورد غنای زمین خود را به عنوان مثال معابد شگفت انگیز است که بسیاری از اسرار و انجام sadhana در هر راه آن را به شما مناسب. نه سوء استفاده از بدن خود را با خوردن مواد غذایی آشغال و یا حتی مصرف مواد مخدر. سعی کنید به کشف خود واقعی جوهر است که Satchitananda. را الهی در هر صورت شما ترجیح می دهید, بهترین دوست شما. به خودتان یادآوری کنید که Bhagawan واقعا حاضر است. این باعث می شود زندگی ارزشمند و انجام. هیچ چیز در این جهان می تواند در مقایسه با سعادت و عشق است که خود را در حال حاضر در حال انتظار برای کشف شود در عمق خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort Ev eşyası depolamabuy instagram followersŞirinevler Escortanksiyete nedirşişli travestihovarda girişsex geschichtenxhamstersex geschichtenxhamstermobil ödeme bozdurmasmm panel