بین المللی ماهواره ای ارائه دقیق ترین سطح دریا اطلاعات کامل تست

یکنفر بین المللی ماهواره ای است که جمع آوری بسیاری از اطلاعات دقیق و در عین حال در سطح دریا در سراسر جهان یک شاخص کلیدی چگونه زمین گرم شدن آب و هوا مؤثر است, اقیانوس, آب و هوا و سواحل است تکمیل تمام آزمایشات پیش از آن برنامه ریزی شده در ماه نوامبر راه اندازی.

آزمون برای Sentinel-6 مایکل Freilich فضاپیما — آن است که ساخته شده در آلمان –در ماه نوامبر آغاز شد 2019 و آنها به پایان رسید و در پایان ماه مه این سال ناسا گفت.

“آزمون کامل و نتایج اولیه خوب نگاه” گفت: جان اسوالد ماموریت معاون مدیر پروژه ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا.

اعضای تیم صرف خواهد شد در چند هفته آینده تکمیل تجزیه و تحلیل نتایج آزمون و سپس آماده سازی ماهواره ای برای حمل و نقل به Vandenberg پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا برای راه اندازی این پاییز.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

نگهبان-6 مایکل Freilich فضاپیما بخشی از کوپرنیک نگهبان-6/Jason-CS (استمرار خدمت) ماموریت مشترک آمریکا و اروپا در تلاش است که در آن دو یکسان ماهواره راه اندازی خواهد شد و پنج سال از هم جدا.

سفینه فضایی ملحق خواهد شد کوپرنیک صورت فلکی ماهواره است که به منزله اتحادیه اروپا را در زمین مشاهده برنامه.

The international satellite that will collect the most accurate data
نگهبان-6 مایکل Freilich فضاپیما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بهبود پیش بینی آب و هوا و طوفان پیش بینی. Pixabay

هنگامی که در مدار هر ماهواره ای را جمع آوری از سطح دریا اندازه گیری را به سانتی متر برای 90 درصد از اقیانوس های جهان.

داده ها اضافه خواهد شد برای تقریبا 30 سال از اطلاعات جمع آوری شده توسط بی وقفه سری از مشترک آمریکا و اروپا در ماهواره, ایجاد بی سابقه و ناگسستنی — 40-سال سطح دریا دیتاست.

فضاپیما را نیز اندازه گیری دما و رطوبت از جو زمین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بهبود پیش بینی آب و هوا و طوفان پیش بینی.

این اندازه گیری ها مهم است چرا که اقیانوس ها و جو محکم متصل است.

“ما در حال تغییر ما آب و هوا و روشن ترین سیگنال است که افزایش اقیانوس” گفت: جاش ویلیس ماموریت پروژه دانشمند در JPL.

“بیش از 90 درصد از گرمای به دام افتاده توسط گازهای گلخانه ای در حال رفتن به اقیانوس است.”

که گرما باعث آب دریا به گسترش حسابداری برای حدود یک سوم متوسط جهانی از مدرن روز افزایش سطح دریا.

The international satellite that will collect the most accurate data
گرما باعث آب دریا به گسترش حسابداری برای حدود یک سوم متوسط جهانی از مدرن روز افزایش سطح دریا و بقیه meltwater از یخچال های طبیعی و یخ. Pixabay

همچنین بخوانید: مستند بدتر شده کیفیت خواب گزارش ها نشان می دهد

Meltwater از یخچال های طبیعی و یخ ورق حساب برای بقیه.

“برای آب و هوا علم آنچه که ما نیاز به دانستن است و نه فقط سطح دریا امروز اما سطح دریا نسبت به 20 سال پیش. ما نیاز به سوابق طولانی برای انجام آب و هوا علوم گفت:” ویلیس.

شش ابزار علمی کلیدی هستند برای این کار. دو نفر از آنها را در کنسرت به اندازه گیری فاصله از ماهواره به سطح اقیانوس. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im