بین المللی ماندلا بعد: زیر Madiba جای پای

در حالی که اشاره ای به آفریقای جنوبی بلافاصله به ارمغان می آورد زنده تصاویر از سافاری, آلن … طناب از ارتفاع بپرم, متنوع, غذا و گرم مردم خود را غنی و متنوع فرهنگی و تاریخ است به همان اندازه جذاب است. یک بخش جدایی ناپذیر از تاریخی تار و پود این ملت باقی می ماند آن یاد رهبر – نلسون ماندلا و یا به او محبت شناخته شده — Madiba.

ماندلا متولد آفریقای جنوبی, در خانواده سلطنتی, در ادامه برای تبدیل شدن به یک گذار سیاسی رهبر و پس از آن نیز رئیس جمهور بود و در خط مقدم جنوب آفریقا آزادی مبارزه است. از خدمت 27 سال در زندان به کار به عنوان یک نیکوکار زندگی او افسانه ای به حداقل می گویند. این ‘گاندی از قاره آفریقا’ دریافت کرده و حق به طوری که بیش از 250 افتخارات, از جمله جایزه صلح نوبل و Bharat Ratna.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از ما!!

18 جولای (همچنین شناخته شده در سطح جهان به عنوان ماندلا در روز) 2020 علائم گذشت 102 سال از تولد این بزرگ آفریقای جنوبی انقلابی. از تپه و پراکنده در روستاها از مراسم تدفین در کیپ شرقی به احترام بازتاب در سلول های زندان جزیره روبن به مقدس پیاده رو در Vilakazi خیابان در سوتو — آفریقای جنوبی ارائه می دهد یک فرصت به دنبال در قدم به قدم به آزادی ملت نمادین ترین قهرمان — Nelson Rolihlahla Mandela.

راه رفتن را با ما در اطراف:

جزیره روبن

نلسون ماندلا صرف 18 فوق العاده چالش برانگیز سال زندان در این جزیره کوچک واقع در سواحل کیپ تاون و در عین حال پدید آمده از آن را با بخشش به جای نفرت. جزیره روبن در حال حاضر یک سایت میراث جهانی و موزه. اگر چه از 17 تا قرن 20 این جزیره محل زندان — امروز از آن است که چراغ امید و یک محل که در آن بازدید کنندگان می توانید به دست آوردن برخی از بینش به زندگی و زمان نلسون ماندلا و دیگر مبارزان راه آزادی.

Nelson Mandela
ماندلا متولد آفریقای جنوبی, در خانواده سلطنتی, در ادامه برای تبدیل شدن به یک گذار سیاسی رهبر و پس از آن نیز رئیس جمهور بود و در خط مقدم جنوب آفریقا آزادی مبارزه است. Pixabay

گوگل ارائه می دهد یک روایت تور کامل با مراجعه به ماندلا 6.5 x 6.5 پا همراه — رهبری Vusumsi Mcongo ضد آپارتاید فعال بود که در زندانی در جزیره روبن از 1978-1990.

قانون اساسی هیل

از طریق سال های قانون اساسی هیل عمل به طور عمده به عنوان یک زندان است. در اینجا بود که بسیاری از منفعل مقاومت و مبارزان راه آزادی از جمله پدر ملت ما – مهاتما گاندی و نلسون ماندلا برگزار شد; این سایت دارای دو نمایشگاه دائمی که حول زندگی این دو انقلابیون. پیاده روی را از طریق شماره چهار بخش از زندان خواندن در شرایط اسفبار زمان و تفاوت در چگونه زندانیان از نژادهای مختلف تحت درمان قرار گرفتند به سرعت چکش خانه نیاز به اصلاحات رادیکال و برابری که ماندلا مبارزه بود — و در نهایت به دست آورد. قانون اساسی هیل در ژوهانسبورگ در حال حاضر یک موزه جذاب و به آفریقای جنوبی دادگاه قانون اساسی.

وب سایت www.constitutionhill.org.za ارائه می دهد یک نمایندگی مجازی از آنچه که بازدید کنندگان می توانید در این سایت.

موزه آپارتاید

آپارتاید — یک سیستم نهادینه تبعیض نژادی و تبعیض نفوذ کرده بود هر عصب از کشور است. این تعصبات (یا مقاومت نسبت به آنها) به کمک شکل ماندلا در کل زندگی و در هیچ جا شما می توانید گرفتن بهتر در آنچه در ادامه مبارزه از در آپارتاید موزه واقع در جنوب ژوهانسبورگ. این موزه آپارتاید در سال 2001 افتتاح شد و اذعان کرد در سراسر جهان برای خود نامی نمایش از ظهور و سقوط آپارتاید. اجازه می دهد خود را حداقل دو ساعت خیس کنید و آن را در تمام و دریافت بیش از یک عاطفی و در عین حال تعاملی و

آموزنده مراجعه کنید.

نمای خیابان گوگل ارائه می دهد چندین تورهای به آپارتاید موزه.

سایت ضبط

این سایت دارای اهمیت زیادی در تاریخ مبارزه آزادی به دلیل آن را در اینجا بود که پس از 17 سال و اگر فرار از آپارتاید مقامات نلسون ماندلا دستگیر شد. در 5 اوت 1962 پلیس پرچم یک ماشین رانده شده توسط نلسون ماندلا در یک chauffer را در حالی که او از بازگشت از یک جلسه محرمانه با کنگره ملی آفریقا رئیس جمهور از این حادثه را برای شکل دادن به آینده کل کشور است. به علامت نقطه تاریخی است که مجسمه ای متشکل از 50 میله های فولادی که چین برای ایجاد یک پرتره با شکوه از ماندلا.

خیابان نظر کاربران هم اکنون می توانید مشاهده مارکو Cianfanelli فوق العاده ای مجسمه نلسون ماندلا در نلسون ماندلا, سایت ضبط.

Nelson Mandela
این موزه آپارتاید در سال 2001 افتتاح شد و اذعان کرد در سراسر جهان برای خود نامی نمایش از ظهور و سقوط آپارتاید. اجازه می دهد خود را حداقل دو ساعت خیس کنید و آن را در تمام. Pixabay

خانه ماندلا

واقع در Vilakazi خیابان فروتن خانه ماندلا به نقل مکان کرد در سال 1946 ماندلا خانه می دهد بازدید کنندگان یک بینش بزرگ را به ماندلا ، “آن مخالف بود از گرند,” او نوشت: در زندگینامه پیاده روی طولانی به آزادی “بود اما من برای اولین بار درست خانه خود من بود و من به شدت افتخار می کنم.” خانه پر از خاطرات در مورد خانواده کامل با عکس ها و تصاویری و ادای احترام اتصالات به باور نکردنی مبارزه برای آزادی است. Vilakazi خیابان است که معمولا با آب گرفتگی بازدید کنندگان که مایل یک نگاه اجمالی به صفحه اصلی از Madiba — این رو در اوایل شروع به این محل ممکن است یک ایده خوب.

این ساختمان که در حال حاضر موزه اختصاص داده شده به زندگی خود را می توان از طریق گوگل نمای خیابان.

مسیر 67

پورت الیزابت شامل Nelson Mandela Bay که در آن یکی می توانید پیدا کردن مسیر 67 -مجموعه ای از 67 هنر تکه 67 هنرمندان محلی جشن 67 سال نلسون ماندلا اختصاص داده شده به زندگی عمومی و سهم خود را به آزادی مبارزه در آفریقای جنوبی. آن آغاز می شود در کلیسا در رشته خیابان و باد راه خود را از طریق CBD — قلب شهرستان از طریق Vuyisile میدان مینی گذشته کتابخانه های شهرستان تا مراحل St mary’s تراس و تا به بزرگ پرچم در Donkin رزرو.

همچنین بخوانید: Ayushmann, چگونه او را انتخاب کنید, فیلم

نلسون ماندلا یک بار گفت: “برای به رایگان صرفا به cast کردن یک زنجیر اما به زندگی در راه است که احترام می گذارد و باعث افزایش آزادی دیگران است.” رنگین کمان ملت خواند شما شاهد این سفر از آزادی! (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im