به عنوان نوع بشر منتقل شده از شکارچی-جمع آوری حالت برای کشت مواد غذایی یکی دیدم تکامل از میوه. میوه مجزا در مکان های جغرافیایی مختلف ترک آن حضور و علامت در فرهنگ های گوناگون و تاریخ ملل. میوه دارای یک هدف خاص در فرهنگ مذهبی. وجود دارد بسیاری از های جالب تاریخ از میوه از شما می توانید جویدن.

Follow us on Facebook برای به روز رسانی هیجان انگیز تر از ما!!

میوه یک سفر طولانی گوشه های مختلف جهان باید خود داستان را دستخوش اهلی ساخته شده است که آن را به راحتی در دسترس است. همین دلیل است که هر میوه دارای یک معنی متفاوت در فرهنگ های مختلف است که خود قصه و مراجع است. برخی اعمال مذهبی هنوز هم همچنان در نقاط مختلف جهان با پیوستن به خود را از داستان های کهن.

در این نمایشگاه بین المللی میوه بعد بیایید نگاهی به برخی از بسیاری از های جالب تاریخ, میوه, و چگونه آنها حکاکی در اساطیر به عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط INI مزارع – Kimaye.

موز

بومی آسیای جنوب شرقی موز شده اند یکی از قدیمیترین میوه. این گیاه موز در آیین هندو مقدس در نظر گرفته شده است به دلایل متعدد. آنها نمایندگی از خدا Brihaspati (مشتری) و همچنین نماد حضور لرد ویشنو و الهه Laxmi.

نماز خواندن برای این کارخانه در نظر گرفته شده است به خوبی برای رفاه خانواده است. نه فقط میوه, اما برگ بیش از حد نقش مهمی در مراسم مذهبی. هند که این کشور همچنان بزرگترین تولید کننده این پروتئین غنی از میوه. اسکندر کشف محصول موز در میان هندی دره و بیشتر معرفی آن به جهان غرب است. جالگاون در شمال ماهاراشترا بزرگترین تولید کننده میوه در کشور ما است و شناخته شده به عنوان “ناف شهر هند”.

آنها نمایندگی از خدا Brihaspati (مشتری) و همچنین نماد حضور لرد ویشنو و الهه Laxmi. فلیکر

انار

انار گفت: به ‘تاج سلطنتی از همه میوه یک میوه از بسیاری از افسانه ها و سنت ها. به کشت میوه با تاج شده است نمادی از سرزندگی فراوانی جاه طلبی و رفاه از زمان های قدیم. بومی ایران و کشورهای همسایه انار یکی از آن میوه هایی که کشف شد در عصر برنز.

به عنوان یک میوه باستانی سن انار باید حضور خود را در بسیاری از هنر مصر باستان اشکال و منابع اساطیری. انار در اساطیر هندی همراه با الهه زمین و یا Bhoomidevi. انار در سراسر جهان را متنوع فرهنگی نمایندگی; آن را نماد زندگی باروری رفاه و فراوانی است.

انبه

پادشاه از همه میوه انبه, است که بومی جنوب شرق آسیا شد و برای اولین بار رشد در شبه قاره هند. در دوران باستان درختان انبه در نظر گرفته شد نمادی از رفاه به نمایندگی از خدایان و الهه ها. انبه در نظر گرفته الهی در اساطیر هندو که در آن میوه نماد ثروت و باروری دانش و شکل میوه, نماد عشق است.

برگ درخت نگه اهمیت مذهبی به عنوان آنها حفظ کردن انرژی منفی و معنی حضور الهه لاکشمی. غنی از پلی فنول ها و فلاونوئیدها, این, گرمسیری, لذت, فواید متعدد و به طور گسترده ای کشت شده در سراسر آسیا و دیگر کشورهای گرمسیری در سراسر جهان است.

انگور

Hail to these fruits, this international fruits day.
شراب ساخته شده است که از طریق غنی از انگور است. فلیکر

میوه شراب انگور نماد ثروت و فراوانی و باروری و رفاه. آن را نگه می دارد به روشنی اهمیت در کتاب مقدس است graced به عنوان چیزی است که پر برکت و مرفه است. انگور دارای یک حضور قوی در اساطیر یونانی و همراه با Dionysus – خدا از انگور برداشت و شراب به عنوان نمادی از عشق فراوان از الهی است.

در هند و انگور برای اولین بار خریداری شده به ماهاراشترا توسط مهاجمان فارسی و در حال حاضر مترادف با شراب, اما آنها طبقه بندی متفاوت برای هدف خود را. بر خلاف انگور, شراب انگور با پوست ضخیم با بسیاری از دانه و تنها استفاده می شود برای آماده سازی شراب. ناسیک منطقه در ایالت ماهاراشترا بزرگترین تولید کننده انگور در هند.

همچنین بخوانید: استفاده از زبان در سیاست

نارگیل

اهلی در حاشیه هند نارگیل تا حد زیادی کشت در مناطق ساحلی هند با کرالا که بزرگترین تولید کننده. میوه مشهور است به عنوان تنها کسی که نماد ‘خدا’ در آیین هندو است.

نارگیل در زبان سانسکریت است که شناخته شده به عنوان ‘Sriphala” که ترجمه را به “خدا میوه’. شکستن یک درخت نارگیل در آغاز یک یا مذهبی فرخنده مراسم رایج در میان مسلمانان. نارگیل خالص پاک و دلالت اعمال زندگی; آب نارگیل نماد پاکسازی خودخواه افکار قبل از ارائه آنها به خدایان. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو