craft
“COVID-19 است که با داشتن یک اثر در سطح جهانی و فراتر از بخش فرهنگی-اما مسئولیت ما این است که برای حفظ این هنر و صنعت بخش به عنوان بهترین که ما می توانیم.. می گوید:” Iti Tyagi بنیانگذار هنر و صنعت ایجاد کرد & هند, هنر و صنعت در هفته است. Pixabay

در تلاش برای بالا بردن مهارت و بگویید سازندگان داستان, هند, هنر و صنعت در هفته خواهد بود رسیدن دیجیتالی در این مستند با آن, جهانی, چاپ, eGood داستان ناگفته – از خانه خود را.

جدید-دهلی اجتماعی بر اساس سرمایه گذاری و صنعت ایجاد کرد یک عضو سازمان جهانی صنایع دستی شورای – APR, با هند برای اولین بار و جهان پنجم رسمی کرافت هفته با یک نام تجاری جدید آواتار دیجیتال با همکاری شورای فرهنگی بریتانیا در هند است.

برنامه ریزی از 1 مارس تا 3 آوریل سال 2020 سه روز زنده رویداد خواهد آمد به عنوان تشویق برای میلیون ها نفر از ماهر صنایع دستی-مردم برندهای صنایع دستی-کارآفرینان مراجعان و صنایع دستی به دنبال فرصت ها همراه با راه هایی برای تعامل خلاقانه و حرفه ای با هند را یاد میراث. با تمرکز بر eGood داستان ناگفته – از خانه خود را’ در سراسر جهان دیجیتال, پیش نمایش, نسبت به تلاش eOne جهان, هنر و صنعت’ که فراتر از مرزها و ترس است.

“COVID-19 است که با داشتن یک اثر در سطح جهانی و فراتر از بخش فرهنگی-اما مسئولیت ما این است که برای حفظ این هنر و صنعت بخش به عنوان بهترین که ما می توانیم به طوری که مارک های صنعتگران و طراحان و سازمانها, موسسات, Craftpreneurs و سازندگان را می توانید در ادامه به تغذیه تخیل از مردم در سراسر جهان در طول بحران و در دوره بهبود. در نظر گرفتن یک نشانه از این فکر تیم ما در هند, هنر و صنعت در هفته است سرپرستی این جهانی-دیجیتال, پیش نمایش که شما می توانید شرکت که در خانه می گوید:” Iti Tyagi بنیانگذار هنر و صنعت ایجاد کرد & هند, هنر و صنعت در هفته است.

wcc
آناند شارما روشنایی لامپ به افتتاح جهانی صنایع دستی اجلاس “KAIVALAM” در Chennai در اکتبر 07, 2012. رئیس جمهور جهانی صنایع دستی شورای دكتر سيد محمد تقي. Usha کریشنا نیز دیده می شود. Wikimedia Commons

ICW 2020 ارائه خواهد شد ‘, خلاق, جویندگان’ (جهانی و جمعیت شهری, هنر و صنعت, عاشقان هنر, کاربران و عموم مردم در بزرگ) یک فرصت برای شرکت در طیف وسیعی از فعالیت های آموزش مهارت های جدید به دست آوردن دانش و بینش, خرید محصولات صنایع دستی و در نظر گرفتن یک سفر به, قوم, قبیله ای و اجرای برنامه های فرهنگی. از سوی دیگر این طرح را کمک به صنعتگران و پیشه وری در جامعه نیاز مبرم به برقراری ارتباط با مصرف کنندگان بالقوه و احیای علاقه به صنایع دستی است. شرکت بیش از 70 مارک های صنعتگران و هنرمندان و کارشناسان و دیگران 3 روز ICW-دیجیتال نمایش خواهد بود افتتاح توسط شری دینش Patnaik, مدیر کل, ICCR, Govt. هند و افکار رهبران در هنر و صنعت و فرهنگ از سراسر جهان به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود و تجربیات از جمله دکتر غاده H. Qaddumi رئيس جمهور, شورای جهانی صنایع دستی-APR (کویت), Dr. Barbara Wickham ابع, مدیر, British Council INDIA, Dr. Darlie Koshy سابق مدیر های انجام Deepikka لیورپول, MD, Arttdinox, Manish Saksena سرب مشاور Aadyam دست باف, ساندیپ کومار مدیر عامل شرکت صنایع بتن دکتر کوین Murrey, ویرایشگر, Garland, مجله, استرالیا, خانم لیزا Cahill, مدیر عامل شرکت و مدیر سیدنی کرافت هفته و استرالیا طراحی مرکز دکتر Fatina Saiklay مدیر شرکت Creando ایتالیا, راهول میشرا, طراح مد, انجو مودی, طراح مد, Rina, داکا, طراح مد, دکتر جاناتان کندی مدیر هنرهای British Council INDIA, جایا برآورده شدهاست هنر و صنعت, Revivalist & بنیانگذار Dastkari Haat برای samiti در میان بسیاری دیگر.

با استقبال از ابتکار, Jonathan کندی مدیر هنرهای India, British Council می گوید: “ما خوشحال به همکاری با هند صنایع دستی در هفته به عنوان بخشی از جهانی ما تعهد به هنر و طراحی. تهیه قراردادهای پشتیبانی از برنامه های آینده از هنر و صنعت و معیشت. در هند, برنامه های ما به طور گسترده راستا با دولت هند را در دستور کار حمایت از صنعتگران محلی و به آنها جهانی قرار گرفتن در معرض. در طول این بسیار چالش برانگیز و نامشخص زمان Covid-19 ظرفیت برای توسعه انعطاف پذیری بهبود فرصت های اقتصادی برای بقا و بهبود معیشت هند صنعتگران – به خصوص زنان – مهم تر از همیشه.”

ادامه مطلب: آمازون فروش خالص را افزایش می دهد 26 درصد در Q1 سال 2020 میان Coronavirus بحران

در میان این معضل بسیاری در بخش صنعت در حال انجام بهترین خود را برای اتصال با هم برای دیدار با این چالش با پیدا کردن راه حل برای جلوگیری از این بخش از مضر سقوط.

“در ظرفیت من به عنوان رئیس جمهور WCC-آسیا و اقیانوس آرام و از طرف هیئت مدیره و همه WCC-آسیا و اقیانوسیه, اعضای ما به جای یک کلمه از قدردانی به همه برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در این نسخه دیجیتال. می گوید:” دکتر غاده H. Qaddumi رئيس جمهور, شورای جهانی صنایع دستی-APR.

صنایع دستی هند و سنتی هندی, Craftsperson / صنعتگران خواهد شد به اشتراک گذاری پلت فرم بین المللی با مارک های معتبر مانند Dunhill می کشد, بوگاتی, Purdey, رولز رویس, Mont Blanc, Ermenegildo Zegna, باربری, در میان بسیاری دیگر. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو