هند شاهد 37 درصد افزایش حملات سایبری در سه ماهه اول سال 2020

soil
بسیاری از متخصصان به بازگشت به خاک خود. PIxabay

توسط Sukant دیپاک

یک بانکدار از کانادا رفت و آمد مکرر مدیر برتر اجرایی در پیشرو این شرکت و ارشد شرکت ارتباطات حرفه ای با عمده بیمارستان های زنجیره ای. هجوم همه کلیشه ها و مفاهیم preconceived از farmhands افزایش تعداد متخصصان مجرب از هر دو جنس در حال ترک خود پر سود مشاغل و بازگشت به خاک در پنجاب full-زمان مسئول کشاورزی راه خود را از زندگی.

با استفاده از رسانه های اجتماعی از جمله واتساپ به گسترش این کلمه در شرکت در pop-up آلی بازارهای کشاورزان در سراسر منطقه و برگزاری روز مزرعه تورهای این سن کشاورزان کمپوست کیت سازان و معلمان ascertaining که کسانی که مایل آفت کش ها-رایگان مواد غذایی سبوس دار لازم نیست که به دنبال بیش از حد سخت است.

Rahul Sharma همسر همیشه می خنده وقتی که در یک نمونه آن با حداکثر سرعت دویدن جلسه تماس او خواهد بود بحث در مورد پروژه خود را در Flipkart و چند ساعت بعد از صحبت کردن در مورد کود مجموعه با یک کشاورز.

این کشاورز ارگانیک که در حال حاضر رشد می کند, دانه غلات, حبوبات, دانه های روغنی زردچوبه و سیر در پنج هکتار مزرعه در کپورتهلا تمام وقت اصرار دارد که در حال انجام مستند ساخته شده است که مردم آگاه در مورد اهمیت رو به رشد مواد غذایی خود را و که بیش از حد از آفت کش ها-رایگان. “اما اگر دولت جدی در مورد تامین امنیت غذایی, سپس آن را باید معلوم منافع اقتصادی برای کشاورزان به طوری که آنها می توانید بروید برای کشاورزی پایدار” او تاکید می کند.

برای کسی که شروع به انجام کشاورزی ارگانیک در سال 2016 هیجان می آید که با رشد امن غذایی برای دیگران است unparalled.”این واقعیت است که وجود دارد یک پچ از زمین است که در حال حاضر عاری از سم که در آن زندگی رشد و که من هستم کمک به سوی خاک سالم.”

soil-
Rahul Sharma در حال حاضر رشد می کند, دانه غلات, حبوبات, دانه های روغنی زردچوبه و سیر در پنج هکتار مزرعه در کپورتهلا تمام وقت. Pixabay

نه پشیمان سوئیچ خود را از شرکت های بزرگ این کار این است که هرگز به او اجازه داد به دنبال احساسات خود را مانند عکاسی شارما در حال حاضر تصمیم به تولید ساده و روند سفارش. “من در حال حاضر یک مجموعه چرخش از محصولات است که ارائه تغذیه به خاک و همچنین به عنوان به خوبی کار می کنند در بازار مصرف است. من همچنین در حال کار بر روی یک پلت فرم آنلاین به آن را آسان تر برای مصرف کنندگان به منظور دانه می شود و در تماس با من,” او اضافه می کند. او همچنین در سخنرانی ها و در تعامل با مدرسه و دانشجویان در مزرعه اش در مورد اهمیت کشاورزی پایدار/شیوه زندگی است.

Shivraj Bhullar که دارای چهار هکتار مزرعه در Manimajra و رشد می کند انواع مختلفی از سبزیجات فصلی و سبزی های برگ دار و میوه در سمت چپ خود cushy کار بانک در کانادا شروع به کشاورزی ارگانیک در قطعه خود را از زمین در سال 2014 ارسال داوطلبانه در مزارع مختلف در سراسر هند به یادگیری طناب. “آلی کشاورزی کنوانسیون که برگزار شد در این منطقه در سال 2015 به ارمغان آورد بسیاری از مردم با هم. از آن پس جنبش در حال رشد بوده است با آگاهی بیشتر در میان مصرف کنندگان در این بخش از کشور,” او می گوید. برای کسی که همواره علاقه مند به یوگا و تغذیه یکی از عوامل عمده ای است که نگه می دارد او را هیجان زده است که جامعه در سراسر کشاورزی ارگانیک جنبش در پنجاب. “کشاورزان بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به هر یک از دیگر. این یک فروتنی و مداوم تجربه یادگیری برای من,” او اضافه می کند.

برنامه ریزی برای مزرعه خود را به سطح بعدی با نصب یک سیستم آبیاری قطره ای و باران آب برداشت آب حفاظت Bhullar است که تمام مجموعه به خرید بیشتر حیوانات به طوری که برای کاهش وابستگی خود را بر روی منابع خارجی برای کود.

هماهنگ کننده Chandigarh کشاورزان’ بازار سیما با نشاط که صاحب پنج هکتار مزرعه در روستای Karoran در پنجاب و رشد می کند,سبزیجات, میوه, دانه, دانه های روغنی و حبوبات می خواهد مزرعه خود را به یک مدرسه آلی/طبیعی کشاورزی یوگا و آیورودا در آینده نزدیک. یکی از مدیران Baikunth تفریحی Pvt Ltd, نشاط آغاز شده کشاورزی ارگانیک در سال 2011 شده است و هیچ نگاه به عقب پس از آن. “وجود دارد شادی خاصی در دانستن آنچه که شما عرضه است نه آسیب رساندن به مصرف کننده در هر راه” او می گوید. ابزاری در سازماندهی سفر برای کودکان مدرسه مختلف به کشاورزان در سراسر پنجاب و هیماچال پرادش نشاط نیز کمک می کند تا کوچک آلی کشاورزان با تدارکات و فروش خود را تولید کند. “آلی بازار کشاورزان ابتکار در جولای 2015 نقطه عطفی در آوردن کمک به مشکلات بازاریابی آلی کشاورزان و تشویق بیشتر کشاورزان به نوبه خود آلی است. رک و پوست کنده, آنچه لازم است این است که بازار کوچک مانند این در تمام مناطق. ممکن است زمان اما مردم ملزم به شیب به سمت آلی در صورت وجود دسترسی آسان.”

field-soil
وجود دارد بسیاری از مردم که خود را مزارع از جمله سابق در سطح ملی بازیکن هاکی Mohanjit Dhaliwal که دارای دو مزرعه. Pixabay

سابق در سطح ملی بازیکن هاکی Mohanjit Dhaliwal که دارای دو مزارع — یک اگر Ropar و دیگری در Fathegrah صاحب دومی که بخشی از permaculture مواد غذایی در جنگل ‘Sanjhi Mitti جنگل غذایی جامعه شده است درگیر در کشاورز ارگانیک برای بیش از 10 سال در حال حاضر. صحبت کردن در مورد موانع وقتی که می آید به تغییر آلی او احساس می کند که سیاست دولت 100 درصد گندم و برنج تهیه شده است را تغییر دهید. “کشاورزان استفاده می شود که به کارآفرینان و راه حل های مکان یاب در حال حاضر رفتار مانند روبات.چیزی است که رفتن به تغییر دهید مگر اینکه سیاست گذاران خارج از کل فرایند است.”

علاوه بر برگزاری منظم کارگاه های آموزشی در permaculture است که با حضور مردم از سراسر کشور Dhaliwal که در حال کار بر روی یک جنگل درمانی مرکز می افزاید: “ما محیط زیست کتابخانه در مزرعه که در آن هر کسی می تواند خواندن و یا قرض گرفتن کتاب در موضوعات مرتبط است کاملا یک ضربه با کودکان و بزرگسالان است.”

Chandigarh مبتنی بر Jyoti Arora که منابع بوی-رایگان composters در پنجاب هیماچال پرادش, Uttarakhand و Chandigarh به خانه ها و هتل ها و موسسات شهرداری و درگیر با Swachh بهارات تیم های مختلف شهرداری می گوید: “من هم می توانم در یک مقدار زیادی از سخنرانی تظاهرات به حساس و موها مردم و تشویق مردم به سبز است. در واقع من کشاورزی است که یک محصول از کمپوست تولید شده از ضایعات داخلی است که در آن تولید می آید تنها از کمپوست.”

همچنین بخوانید: Oglivy تصویری راه اندازی کمپین ترویج عشق از زوج ها در مستند

همه چیز تغییر برای Diksha سوری سابق شرکت ارتباطات سر با عمده بیمارستان های زنجیره ای هنگامی که او به صرف زمان در Auroville در سال 2004. “بودن وجود دارد و یادگیری از کارشناسان آغاز یک سفر آگاهانه تر نسبت به روش زندگی سبز و قهوه ای. من حضور رسمی کارگاه و شروع به آزمایش یک راه آلی زندگی می گوید:” سوری که همراه با یک دوست و راه اندازی Chandigarh را درك باشگاه در سال 2012.

از سازماندهی, کشاورزی ارگانیک بازديد جنگل پیاده روی و فسیلی سایت برای کودکان و پدر و مادر خود را چهارشنبه سوری می گوید که او قادر بوده است به صدها نفر از کودکان آگاهانه در مورد آنچه که می خورید. “بسیاری از آنها در حال حاضر در سهولت با کمپوست در حال رشد سبزیجات, شناسایی پرندگان و بیش از هر چیز در هماهنگی با طبیعت است. ما در حال حاضر به طور منظم به برگزاری مذاکرات و کارگاه های آموزشی در کشاورزی ارگانیک کمپوست زباله و مدیریت در سراسر مدارس و دفاتر شرکت های بزرگ در منطقه است.”

Chandigarh مبتنی بر Rishi Miranshah ساخته شده است که نه بخشی docu-سری ‘داستان مواد غذایی – یک هیچ تازه کربن” که در دسترس است به سازمان دیده بان آنلاین در فیلم های اکشن, سایت و یوتیوب می گوید: “با توجه به آنچه شیمیایی انجام شده است به ما غذا و نیاز به تبدیل به عضوی مهم بود برای من برای ساخت این مستند است که بررسی و ردیابی دنباله از devastations آوردن ما به نقطه ای که ما امروز. غذا بودن این موضوع که ما متصل به زندگی و راه ما به دست آوردن مواد غذایی ما است که به ما راه زندگی, فیلم آغاز می شود با بررسی ما و کشاورزی ما بسیار ارتباط با زمین است.” (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de