C

omplying با هنجارها و مقررات و آرامش از مرکز و همچنین دولت محلی و خاص, سفارتخانه ها, VFS Global همه را به قبول برنامه های کاربردی ویزا برای انتخاب کشورها در سراسر چند شهرهای هند.

ویزا برون سپاری خدمات فناوری و متخصص است که از سرگیری عملیات برای تعداد کمی از آن درخواست ویزا مراکز در بمبئی و پونا احمدآباد بنگلور کوچین و حیدرآباد, دهلی نو, Jalandhar, Chandigarh و کلکته به صورت خاص دسته بندی ویزا برای انگلستان, ایرلند, ایتالیا, بلاروس, دانمارک, نروژ, پرتغال, کره جنوبی, جمهوری دومینیکن, امارات متحده عربی و ترکیه مطلع Pranav سینها و هند و منطقه ای سر (غرب و جنوب هند و سریلانکا و مالدیو), VFS Global, در, دیجیتال, کنفرانس در روز چهارشنبه.

Follow us on Facebook برای دریافت بیشتر از زمان به روز رسانی از ما!!

از 64 مشتری دولتها که VFS Global برای کار در 144 کشور در 3,390 نرم افزار مراکز آن در حال حاضر از سر گرفته عملیات 632 مراکز در 80 کشور برای 51 مشتری دولتها است.

Amit Kumar Sharma منطقه ای سر (شمال و شرق و هند و بنگلادش و بوتان و اسرائیل و نپال و فلسطین در VFS Global نیز در این کنفرانس برای پاسخ به برخی از به طور گسترده ای به سوالات پرسیده شده توسط مشتریان خود را در مورد درخواست ویزا خدمات. در اینجا برخی از آنهایی که مهم:

را درخواست ویزا مراکز (VACs) باز برای انتصاب یک بار مستند آسانسور?

شارما: ما VACs می توانید برای باز کردن تنها زمانی که محلی سفارت/کنسولگری فراهم می کند تایید برای دوباره باز کردن. VFS Global نمی کند تصمیم گیری در مورد بازگشایی یک مرکز درخواست ویزای خود را در آن. محلی سفارت / کنسولگری فراهم می کند تایید برای دوباره باز کردن.

چه اتفاقی می افتد به پاسپورت فرستاده شده قبل از خدمات متوقف شد?

شارما: ما ارزیابی خواهد شد که در آن مرحله از ارزیابی هر برنامه (به عنوان مثال این که آیا آن است که هنوز در حال بررسی در سفارت/کنسولگری بوده یا بازگشت به VFS Global) و رزومه گذرنامه بازگشت روند است. گذرنامه در حال حاضر با ما خواهد بود بازگشت به مشتریان زمانی که VACs مجاز به دوباره باز کردن.

مطمئن شوید که شما چک کردن مقررات نه تنها دولت بلکه که از کشور شما برنامه ریزی برای بازدید. Pixabay

ما می خواهم برای اطمینان از مشتریان ما که گذرنامه بودند که در بازگشت به آمریکا از سفارت/کنسولگری قبل از این مستند هستند در امن بازداشت کرده است.

خواهد یکی ملزم به ارائه تاریخچه پزشکی برای برنامه های کاربردی ویزا در حال حاضر ؟

شارما: VFS Global آیا به دنبال یک گزارش پزشکی برای مشتریان بازدید از مراکز ما از طریق گزارش های پزشکی اغلب بخشی از مدارک مورد نیاز در برخی از برنامه های کاربردی ویزا (ممکن است یا ممکن است مربوط به COVID-19).

دولت ها ممکن است شما را به سلامت غربالگری اقدامات رفتن به جلو, بنابراین مطمئن شوید که شما با دقت شده است از طریق به روز رسانی سند چک لیست برای کشور شما در حال بازدید آن هستید در مورد هر پزشکی و واکسیناسیون تاریخ نیاز به عنوان بخشی از درخواست ویزا خود را.

آیا می توانم اگر من یک کار و یا اقامت?

شارما: اگر شما در حال حاضر داشتن یک کار معتبر و یا اجازه اقامت خود را در سفر/ورود بستگی ورود به محدودیت های آن کشور است. برای تازه برنامه های این بستگی به کشور شما برای استفاده. چندین کشور باید در محل قرار داده و کنترل مرزها اقدامات به طور موقت disallowing برخی از غیر ضروری مسافران از ارائه برنامه های کاربردی ویزا. مطمئن شوید که شما چک کردن مقررات نه تنها دولت بلکه که از کشور شما برنامه ریزی برای بازدید.

چه اتفاقی می افتد به یک ویزای معتبر اگر کشور مورد نظر را محدود کرده است/ممنوع سفر ؟

هنگامی که خدمات رزومه مشتریان که مایل به جلوگیری از بازدید از اماکن عمومی همچنین می توانید استفاده از خدمات اختیاری مانند ویزا در آستان شما سرویس برای نرم افزار ارسال – با استفاده از این سرویس است. Pixabay

شارما: کسانی که هنوز برای سفر و که موجود ویزا شده اند و یا انقضای به زودی می توانید دوباره درخواست برای یک تازه ویزا در هنگام عملیات از سر گرفت.

چه در حال سلامت و ایمنی اجرا در مراکز?

شارما: به عنوان در هر دستورالعمل های تجویز شده توسط سازمان بهداشت جهانی و همچنین مقامات محلی و مشتریان و کارکنان در برنامه ویزای مراکز خواهد بود موضوع را به دمای بدن چک ماسک صورت و دستکش – های خود را برای حفاظت از خود و دیگران. مراکز نیز حفظ اقدامات پیشگیرانه از قبیل ضد عفونی بالا-تماس با سطوح استفاده از دست عفونی و اجتماعی فاصله شیوه های.

همچنین بخوانید: سفر عملا به این مکان میان مستند

زمانی که خدمات رزومه می توانید یکی از مراجعه به یک مرکز درخواست ویزای عنوان یک فیزیکی فاصله احتیاط?

شارما: هنگامی که خدمات رزومه مشتریان که مایل به جلوگیری از بازدید از اماکن عمومی همچنین می توانید استفاده از خدمات اختیاری مانند ویزا در آستان شما سرویس برای نرم افزار ارسال – با استفاده از این سرویس روت VFS Global کارکنان خواهد شد بازدید از محل مشتری انتخاب (خانه و دفتر و غیره.) برای تکمیل درخواست ویزا پروسه و/یا بیومتریک ثبت نام در صورت نیاز در حالی که حفظ سلامت لازم احتیاطی. در هند این سرویس در دسترس است برای 18 مقصد کشورهای سر گرفته خواهد شد و پس از مستند منوط به مصوبات از نگران سفارت/کنسولگری. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو