هند به تدریج بازگشایی میان همه گیر

منndia نشان داد که آماده است برای کسب و کار به عنوان مراکز خرید و اماکن مذهبی و دفاتر بازگشایی در اکثر نقاط دوشنبه در میان COVID-19 گیر با توجه به Covid-19 همه گیر در هند به روز رسانی.

جهان دوم پرجمعیت ترین کشور در حال حاضر پنجم بیشتر تحت تاثیر ملت و کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که عفونت های جدید ادامه خواهد داد به تاخت و تاز کشور برای هفته ها.

حتی به عنوان آنها بازگشایی بدترین متاثر از شهرهای هند در زمان احتیاطی اضافی که نگرانی خود را از سلامت زیرساخت های دیگر می تواند در مقابله با روزانه سنبله در عفونت های جدید.

دنبال NewsGram در LinkedIn به ماندن بگیرید به روز شد.

در پایتخت دهلی نو, مقامات گفت: هتل ها همچنان باقی می ماند بسته در مورد آنها باید تبدیل به موقت بیمارستان. “ما موارد در حال افزایش است هر روز ما می تواند اجرا از تخت” دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت.

بمبئی بود و حتی محتاط تر – آن را نگه داشته و مراکز خرید تعطیل و دفاتر مجاز به بازگشایی تنها با ده درصد کارکنان. اگر چه مقامات اتوبوس پشت در خیابان, آموزش, خدمات, این شهر تاسیسات هنوز هم به حالت تعلیق درآمد.

India
مشاطه پوشیدن دنده محافظ تمایل به مشتری پوشیدن محافظ سپر صورت داخل سالن در یک مرکز خرید در احمدآباد هند, ژوئن 8 سال 2020 است. فردا

دقیق قوانین جدید در اماکن عمومی شامل متوسط غربالگری با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله حداقل دو متر است.

دولت هند تحت فشار بوده است به سهولت سختگیرانه ده هفته ای مستند است که استخراج شده بزرگ اقتصادی به خصوص در مردم فقیر.

اما در یک سیگنال است که هند را بهبود اقتصادی دشوار خواهد بود برخی از کسب و کار گفت: آنها آماده هستند برای باز کردن کرکره با وجود سیگنال سبز از دولت است. در میان آنها عبارتند از رستوران ها که کار قابل توجهی سازندگان.

Priyank Sukhija مدیر اجرایی اولین کمانچه رستوران که دارای چندین رستوران در شهرستانها مانند بمبئی, دهلی و بنگلور گفت: “صبر کنید و تماشا” قبل از بازگشایی. تا حدودی به این دلیل او احساس می کند نگرانی های ایمنی را حفظ مشتریان دور در حالی که عفونت خونتان و تا حدودی به دلیل قوانین جدید که نیاز رستوران ها به بسته های اولیه و محدودیت در خدمت مشروب.

“برای نوار گرا رستوران اکثریت از ما فروش از مشروب. اگر ما نمی توانیم فروش مشروب و مجبور به تعطیل 9 ساعت پس از آن ما حتی به دنبال 5 تا 10 درصد کسب و کار ما قبل از Covid عصر. که جادوها رستاخیز” گفت: Sukhija.

در میان رکورد روزانه خوشه شاهد در روزهای اخیر بسیاری از مردم جسارت کردن. تنها تعداد انگشت شماری از جانبازان تبدیل شده تا به نماز در معابد و مساجد و سیک عتبات عالیات که در آن جمعیت کثیری از نمازگزاران استفاده می شود به یک دید مشترک قبل از coronavirus مردم اجتناب کرد.

در تاریخی Jama مسجد در دهلی نو فرش جایگزین شد با کف نشانه گذاری برای اطمینان اجتماعی فاصله میان بندگان. سنت مانند دست زدن به بت و کتاب مقدس و یا عرفی و عرضه مواد غذایی و آب مقدس شده اند به طور موقت متوقف شده است.

هند گزارش شده بود بیش از یک چهارم از یک میلیون نفر تا یکشنبه اما بسیاری از کارشناسان بهداشت بر این باورند که تعداد بسیار بالاتر است با توجه به سطوح پایین تست — کشور 1.3 میلیارد نفر را آزمایش کرده است کمتر از یک درصد از جمعیت آن است. بیش از 7000 نفر فوت کرده اند با توجه به کوروناویروس.

India
مسلمانان دعا به عنوان آنها حفظ اجتماعی فاصله داخل جمعه در مسجد احمدآباد پس از باز کردن بسیاری از اماکن مذهبی به عنوان هند برطرف مستند محدودیت ژوئن 8 سال 2020 است. فردا

همچنین بخوانید: هلندی باشگاه تلاش برای از سرگیری پس از همه گیر شب زنده داری

شماره ادامه خواهد داد به افزایش نمایی برای چند هفته به عفونت خواهد شد و تنها در اوج با پایان ماه ژوئیه یا اوایل اوت با توجه به چند کارشناسان بهداشت و درمان.

در حالی که مستند به زمان به مقامات برای آماده سازی زیرساخت های بهداشت و درمان, آن را نمی تواند متوقف کردن گسترش عفونت از آنجا که تنها طبقه متوسط و غنی مردم می توانند با رعایت دستورالعمل های خاص مانند اجتماعی فاصله با توجه به برجسته virologist یعقوب جان که هشدار داده بود در ماه آوریل که هند را مجبور به مقابله با “بهمن.”

“هر شهرستان تا به برخی از گوشه ای که در آن هیچ مستند کار خواهد کرد چرا که مردم زندگی می کنند در یک اتاق در خانه. مستند به معنی هیچ چیز به آنها گاهی اوقات حتی شستن و پختن در خیابان. پس از آن بود بسیار چکه کن مستند می گوید:” جان. “بلند کردن اجسام از مستند باید اتفاق دو ماه پیش از آن است که در حال حاضر خیلی دیر است.” (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de