در این می دانند: شراب اتاق دیگر در مرکز شهر فورت مایرز گزینه های مجموعه ای برای باز کردن

گوشه شمال غربی خیابان برادوی و خیابان اصلی در مرکز شهر فورت مایرز خواهد بود سرچشمه بازگشت به زندگی به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئیه با یک نوار جدید.

شراب اتاق تاسیس شده توسط سارا Newcomb 1544 Broadway Ave. ارائه خواهد شد بیش از 30 گونه از شراب از جمله پنج از کالیفرنیا برچسب های خصوصی است که باید منحصر به فرد و به صورت محلی قابل توجهی نامها مانند Caloosahatchee Chardonnay و موسیقی راه رفتن بوته.

Newcomb شده است, راه اندازی فروشگاه, قرار دادن نامعلومی هزار دلار به صندلی تا 38 نفر و یک نگاه براق برای چه استفاده می شود به تماشای مغازه تعمیر در مجاورت هتل نیلی. او را به اتاق را برای 800 بطری از شراب است.

وجود خواهد داشت برخی از آبجو اما تمرکز به وضوح خواهد بود در شراب. کاربران قادر خواهد بود به منظور takeout مواد غذایی از نزدیکی استاندارد و بذر و باقلا بازار است.

این ساختمان که همچنین شامل یک سالن و لو Macaron قنادی تغییر دست در سال گذشته برای 1.1 میلیون دلار. Newcomb است لیزینگ او شراب اتاق نقطه از مالک جدید است.

“این رفتن به یک کارخانه شراب سازی گذاشته پشت, تمیز, مدرن, احساس,” Newcomb گفت. “بسیاری از مردم آن را نسبت به یک استارباکس با شراب. آن را به یک محل که در آن شما می توانید یک مکالمه است. موسیقی را بیش از حد با صدای بلند.”

Newcomb یک اسکودوی کیپ مرجان ساکن که همچنین رئیس و مدیر عامل استروئ اتاق بازرگانی خواهد بود به بازگشت به جامعه به عنوان به خوبی.

سه درصد از فروش بطری را به سمت سازمان های غیر انتفاعی. در طول سال اول مشتریان می توانید از میان کیپ مرجانی پناهگاه حیوانات تاریخ لیگ جنوب غربی فلوریدا و یا پایه و اساس Lee مدارس عمومی کانتی.

“من انتخاب مرکز شهر فورت مایرز زیرا هیچ چیز مانند این مرکز شهر” Newcomb گفت. “این خواهد بود که بسیار تمیز و مجلل. شما می توانید یک شیشه 10 دلار و یا شما می توانید یک لیوان شراب برای $40, از آنجا که ما در حال رفتن به یک کل محدوده است.

“من همیشه علاقه مند به در حال اجرا کسب و کار خود من. من سفر به اروپا است. من در سفر به کالیفرنیا. من عاشق شراب است. من یک شور و شوق برای آن است. و من می خواهم به دادن بازگشت. آن را ترکیبی از کسب و کار جامعه و شراب. این همه چیز من دوست دارم تمام ترکیب را به شراب است.”

بیشتر بدانید: Scotlynn گروه ساختمان ستاد خاموش Alico, جاده, I-75

بیشتر: Sunseeker تفریحی پروژه متوقف شده در حال حاضر; خانه تاریخی در فورت مایرز به فروش می رساند

سبز فنجان تغییرات دست

رابرت Padgorski سابق متصدی بار در هزاره Brewing Company, دوست, سوار دوچرخه خود را به صورت مخلوط در مرکز شهر سبز فنجان کافه.

او و شریک زندگی خود را, جنیفر کربجل دوست داشت به طوری که آنها آن را خریدم.

جمع در 1412 دین خیابان سوئیت 100 بین خلیج و اول خیابان سبز فنجان ارائه می دهد میوه های تازه مخلوط, ساندویچ, دسر و دیگر آیتم های منو منحصر به فرد به مرکز شهر.

در حالی که از دیدن یک نشانه پنجره در اواسط ماه مارس که COVID-19 بسته شده بود کافه دائم Padgorski رسیده به صاحبان و خرید از آنها نام کسب و کار و اجاره.

آنها آماده برای بازگشایی تحت همان نام و با بسیاری از آیتم های منو در ماه جولای.

“من نمی خواهم برای دیدن است که ناپدید می شوند” Padgorski گفت. “من به پایان رسید تا با تماس با این شماره و ملاقات با بانو و در اینجا ما هستند.

“ما در حال نگه داشتن بیشتر از همه چیز. بسیاری از مورد علاقه های شما هنوز هم وجود دارد. شما از چند چیز به اما شما می توانید برخی از آیتم های جدید به منو.

“پاسیو را برای رفتن به یک بیت از یک reinvigoration به آن است. ما در حال کاشت یک دسته از گیاهان وجود دارد. آن را به یک بیت از جنگل های بارانی گرمسیری پرنیان.”

وحشی در مورد پاپ کورن در مرکز شهر

COVID-19 همچنین ایجاد فرصتی برای وحشی در مورد پاپ کورن را که اجاره شده بود برگزار شد با درشکه چهار چرخه درمان.

جدید پاپ کورن فروشگاه افتتاح شد ژوئن 1 در 1512 Hendry بین خیابان در مرکز شهر خانه پیتزا و سیگار برگ و بار.

صاحب جولی Caracappa تاسیس محل اصلی هنوز هم در کسب و کار در 1311 دل پرادو Blvd. در کیپ کرال پس از 30 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک اورژانس اطفال پرستار اتاق. او و همسرش نقل مکان کرد به لی شهرستان از Austin, Texas.

“آن زمان چیزی که بیشتر از هر چیز دیگری” گفت: Ed Caracappa. “ما می دانستیم که ما رفتن به باز کردن یک مکان دوم. مرکز شهر فورت مایرز همیشه جایی که ما می خواستیم. زمانی که فرصت آمد, ما شروع به پریدن کرد بر روی آن. این ساختمان تاریخی ما هستند. Patio De Leon درست پشت سر ما. همه از این دیگر مکان های بالا همسایگان ما هستند. که همه کمک می کند تا درایو ترافیک به ما.”

اد Caracappa گفت به اعتقاد او وحشی در مورد پاپ کورن می تواند به موفقیت پایدار است که فراموش سلف خود.

“یک درشکه چهار چرخه درمان بود همیشه یک بستنی فروشی به فروش می رسد که پاپ کورن,” او گفت:. “ما یک پاپ کورن فروشگاه که همچنین فروش بستنی. در حال حاضر ما باید خودمان را در تراز وسط قرار دارد با قایق عشق که به اعتقاد من بهترین بستنی در فلوریدا.

“ما پاپ هفت روز هفته در کیپ کرال. ما را بیشتر از 60 نوع مختلف از طعم. کیفیت و تازگی این تنوع از دستور العمل های ما را می ایستد.”

فورت مایرز فروشگاه به فروش می رساند یک کیسه برای $3.50 یا سه کیسه برای $9.

جدید اسکودوی کیپ مرجان ایستگاه آتش در راه است

ایستگاه آتش 2 در مراحل پایانی است در کیپ کرال در 701 نیکلاس پارکوی در گوشه شمال شرقی پارک فرهنگی بلوار.

در این نسخهها کار میکند برای پنج سال این پروژه هزینه خواهد شد در مورد $4.5 میلیون نفر است.

زمین شکست و در ماه فوریه است و انتظار ها به پایان رسید در ماه نوامبر.

رایت ساخت و ساز است که مدیریت ساخت و ساز. شیرین Sparkman معماران آیا این طراحی که مسابقات که از ایستگاه آتش 11.

این ایستگاه جدید خواهد بود 10,559 فوت مربع در 3.2 هکتار است.

قدیمی آتش استیشن 2 ساخته شده بود در سال 1974 است و نه تا به طوفان کدهای.

اتصال با این خبرنگار: David دورسی (Facebook), @DavidADorsey (توییتر).

بیشتر بدانید: Ross Dress For Less مستاجر بالقوه برای صفحه زمینه عوام

و: Buc-ee را مگا ایستگاه گاز هنوز هم در آثار تاخیر در جاده پیشرفت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de