در این می دانم که: نه بیشتر محلی فروشگاه زنجیره بسته شدن. و یکی از این 3 نوظهور جنوب غربی فلوریدا خرده فروشی نقاط در نزدیکی شما ؟

فیل فرناندز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 27, 2020وجود دارد دیگر قطعات به خواننده

توسط ABDOOSNEWS در 6 مرداد 1399

وجود دارد دیگر قطعات به خواننده رالف هورن را پرس و جو به آدرس در یک ستون آینده, اما او می خواست به دانستن در مورد ایممکلی جاده ای در ذغال سنگ شهرستان:

آنچه که در گذشته کلیر بلوار رفتن شرق ؟

به عنوان Jackie Gleason ممکن است گفته اند خیره خود را در یک آینه "Ralphie پسر شما بزرگترین" برای ارسال پرس و جو خود را.

"و awaaaay ما" از آنجا که این کودک بخشی از یک تصویر بزرگتر از آنچه اتفاق می افتد در جنوب غربی فلوریدا و قدرتمند لینک بين مسکونی املاک و مستغلات و خرده فروشی رشد.

ما قصد داریم به نقطه اتصال از طریق یک سفر. یک بعد نه تنها از دید و صدا اما از ذهن است. ما در حال حرکت به زمین از هر دو سایه و ماده, از همه چیز و ایده های. ما فقط عبور بیش از به . . . در منطقه می دانیم. با تشکر از شما, Rod Serling. در حال حاضر خاموش کردن سیگار خود را لطفا. این ستون را قابل اشتعال است.

در حالی که تعداد کمی از ما پنهان می کردند ما در پناهگاه های زیرزمینی در طول بحران هایی که گریبانگیر ملت ما در ماه های اخیر, دیگران شد خرید خرید خرید در جنوب غربی فلوریدا.

بیشتر بدانید: دیدار با همسایه جدید در تلاش برای فرار از فضاهای تنگ; آنها احتمالا از نیویورک و نیوجرسی میامی یا فورت Lauderdale

و: در دانید: بیشتر در تایگر وودز' PopStroke باز و رقبا. نیوجرسی Mike را برای اولین بار در ناپل. و چه الفی Oakes می گویند ؟

"یکی از چیزهای شگفت انگیز است که شروع به اتفاق می افتد به شما و من همه نشسته با کمی از زمان را در بین همه ما 14 زوم تماس ظاهرا ما خرید" گفت: Dan O'Berski موسس شریک در استروئ مبتنی بر تثلیث تجاری ، "این یک معامله بزرگ است."

ما نیز 41 ساعت تلویزیون در هفته نزدیک به دو هنجار و ورزش خیلی کمتر با توجه به خبر جدید Ezvid ویکی مطالعه در حالی که ما در ساخت خرید که رفت و فراتر از فقط پوشاک و کالا به طور کلی.

بسیاری از تلاش برای فرار از ناراحت کننده متراکم فضاهای شهری در شمال شرق فلوریدا و در جای دیگر کسب شد به جنوب غربی فلوریدا خانه من به عنوان اولین گزارش از مصاحبه ماه گذشته.

"U-Haul آمار می گویند فلوریدا قابل توجهی بانی خیر" O'Berski گفت. "زمانی که من اولین بار شروع به نمایندگی Winn-Dixie در بازار آنها گفت: بروید و پیدا کردن مکان از جوامع مسکونی. دنیای من همواره در اطراف جایی که در حال پشت بام رفتن. ما رو بدست برخی واقعا فوق العاده دلگرم کننده اخبار است."

بیشتر: Oakes مزارع شکایت لی مدرسه منطقه بیش از لغو قرارداد پس از مدیر عامل نظرات در مورد COVID-19 Black Lives Matter

و: در را می دانم: Oakes بازار سعی در بی سر و صدا باز

در شماره جدید از شنبه منطقه ناپل Board of Realtors گزارش 881 بسته معاملات در ماه ژوئن نسبت به سال گذشته 923. اما یک دیوانه 61 درصد جهش در تازه قطع معاملات با 911 در ماه ژوئن سال 2019 در تقابل به ماه گذشته 1,469.

O'Berski گفت: جنوب غربی فلوریدا MLS ماتریس را نشان می دهد 2,860 خرید و فروش خانه در ماه ژوئن که "آیا به طور چشمگیری متفاوت" از سال گذشته 2,955 و چهار سال متوسط 2,980.

"هنگامی که شما اضافه کردن در فروش خانه های جدید ما را ملاقات کرده اید و یا مورد ضرب و شتم 2019 و 2018 تقریبا در تمام دسته بندی ها به صورت مجموع فروش با فروش خانه های جدید که فوق العاده چند ماه گذشته گفت:" O'Berski که ساخته مجازی ارائه در اخیر Midyear بازار به روز رسانی برای فلوریدا CCIM فصل باد از جنوب غرب منطقه.

پس از برخی از نقاط دیگر کشور در حال تجربه چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا با مسکن چشم از جهان خرده فروشی در حال حاضر در جنوب غربی فلوریدا.

بیشتر بدانید: جوانه باز و چه آینده ای برای Allegiant را Sunseeker رفت و آمد مکرر و J. C. Penney?

و: در را می دانید: چه معامله با Vanderbilt, ساحل, جاده فرمت ؟ به علاوه ساخت و ساز شروع می شود در توسعه گسترده

"یکی از مشتریان من که تازه بازار" O'Berski گفت: "و این چیزها بازی 100 درصد به چه و چگونه خرده فروشان را در تصمیم گیری های خود را."

علاوه بر صفحه زمین و Alico جاده مناطق در فورت مایرز و کیپ کرال شلوغ دل پرادو و بلوار کاج جزیره جاده mashup, O'Berski نام سه لکه در ذغال سنگ و لی شهرستانهای استان به سازمان دیده بان برای رشد خرده فروشی.

اجازه دهید به جزئیات در مورد این سه نفر و ما به شما شروع به خاموش با Ralphie برای اولین بار پس او ما را در تمام این سفر:

ذغال سنگ بلوار و جاده ایممکلی

ویژه در سال های اخیر, ستون ایممکلی و ذغال سنگ نام جاده شهرستان 951 است که عمده ناپل تقاطع که به سرعت در حال تبدیل.

بیشتر بدانید: ساخت و ساز آغاز می شود بنیانگذاران مربع در ناپل. هنگامی که زنجیره های بیشتر می آیند ؟

و: در بدانید: مدیر عامل محبوب بالا در مقیاس میانه نیروگاه چشمان جنوب غربی فلوریدا خالی

آن را برجسته 55 هکتار بنیانگذاران مربع است که در آثار این سال توسط بارون ذغال سنگ Cos. و مترو توسعه تجاری و لنگر توسط Pointe, مجموعه نهایی رستوران های فروشنده و مستاجرین دیگر.

"این یک سایت و توسعه معامله است که ما در حال انجام با بارون ذغال سنگ و مترو" O'Berski گفت: این پروژه اختصاص داده شده برای تکمیل تابستان آینده. "ما به فروش می رسد آپارتمان برای 400-واحد کلاس توسعه است."

فانتزی حفاری شناخته شده به عنوان Haldeman برنامه ریزی در اطراف گسترده دریاچه سیستم ها و مسیرهای راستای ساخت منطقه عابر پیاده و دوچرخه-دوستانه که همانطور که می دانید ما بسیار خوب در اطراف در اینجا برای برخی از دلیل عجیب و غریب با وجود بزرگ ما در طول سال آب و هوا.

بیشتر: هیچ مسیرهای دوچرخه سواری برای کشش از ساحل خلیج فارس بلوار ناپل شورای اسلامی می گوید:

و: زن و 12 سال در زندان برای DUI قتل ناپل دوچرخه سوار در ساحل خلیج فارس

علاوه بر این کاتالیست بهداشت و درمان املاک و مستغلات گفت: در اوایل این ماه آن و MedProperties ملک مشاوران فقط در حال معامله بسته به توسعه 35,000 فوت مربع پزشکان منطقه ای بهداشت و درمان پزشکی دفتر عمارت در Collier بلوار طرف از بنیانگذاران زمین.

"پزشکان منطقه ای است رفتن عمودی همراه 951" O'Berski گفت. "ما واقعا هیجان زده در مورد این پروژه به طور کلی."

در عین حال شواهد بیشتری است که این تقاطع در کنار دماهای داغ داغ داغ: MedProperties مدیریت اصلی داریل Freling گفت: ساختار آنها در حال حاضر 100 درصد قبل از اجاره برای 15 سال اولیه مدت است.

بیشتر بدانید: برخی از مکان های مورد علاقه خود ممکن است تعطیل, اما شما ممکن است گزینه های بیشتر و نزدیک به خانه

و: در: دانم چه تغییرات در خرده فروشی و سرگرمی معنی CineBistro, Coastland مرکز Topgolf, Dave & شکن, Chuck E. Cheese?

"بیشتر و بیشتر سیستم بهداشت و درمان در حال ارائه مراقبت های سرپایی در مناسب بالا-نقاط دید که همچنین ویژگی های مسکن, خرید و رستوران ها و اماکن تفریحی و سایر خدمات ویژه" Freling گفت. "ساکنان مانند در اختیار داشتن همه این امکانات هم که در آن زندگی می کنند و بازی است."

سخت به این باور 270,000 فوت مربع از فضای تجاری در سابق ساکت تر Pelican مهد کودک سایت. اگر شما به رسمیت نمی شناسد آن را در حال حاضر صبر کنید چند سال است. دوربرد ذغال سنگ شهرستان حمل و نقل برنامه نشان می دهد یک پل هوایی در 2035.

و در اوایل این سال اگر شما تا به حال خواسته برخی از رانندگان در بعد از ظهر ترافیک از نزدیکی سواحل خلیج فارس بالا Oakridge میانه و دیگر حجم تولید آنها گفت: ممکن است شما آن را در حال حاضر مورد نیاز است.

بیشتر بدانید: ناپل فرودگاه $440 میلیون پارکینگش ثروتمند و معروف; به علاوه تلفات برادران و انرژی خورشیدی به روز رسانی

و: در: دانم در اینجا جدید زنجیر کسب و کار در آینده به دیرین نقاط خالی در ناپل

سراسر از Oakridge ذغال سنگ در بلوار جایی است که بسیاری از ساخت و ساز جدید رانندگی این خرید در بازار در جریان است از جمله D. R. Horton را 220-townhome Meadowood. حفر و چکش شروع ماه گذشته با سقوط اولین و قیمت شروع در بالا $200,000 محدوده.

دیگر در این نزدیکی هست رو به رشد شهرک شامل تلفات برادران 138-واحد Abaco پوینت که باز در این سال و Mattamy خانه' قطب نما فرود ارائه می دهد که یک خانواده زندگی از بالا $300,000 s.

Ralphie نیز خواست در مورد کار یک مایل در شرق وجود دارد در ایممکلی سراسر از معدن جامعه اطراف وودکرست درایو منطقه است. که در آن Lennar شده و در حال گسترش است و توسعه دهندگان دیگر مانند نیل جوامع و آن 104-اقامت ریچموند پارک در حال گرفتن در ساختمان جدید O'Berski اشاره شده است.

بیشتر بدانید: برخی از مکان های مورد علاقه خود ممکن است تعطیل, اما شما ممکن است گزینه های بیشتر و نزدیک به خانه

و: در: دانم که جدید است ؟ و چه با خوش شانس ؟

به علاوه: در شناخت متلاطم قدیمی جادوگر دم زمین ؟ همچنین برخی از لوگان چهار راه عشق

بنیتا جاده ساحلی

O'Berski تایید آنچه که ما تا به حال نوشته شده است در ماه گذشته در مورد این راهرو.

"این یک منطقه انتقالی از دیدگاه من در خرده فروشی. ما استفاده می شود به تماس بنیتا ما fool's gold. جمعیتی دیدنی اما فوق العاده بد برای خرده فروشان با استثنائات بسیار کمی به آن" او گفت:. "آنچه شما را دیده اند با توسعه همراه بنیتا جاده ساحلی قابل ملاحظه ای افزایش تراکم."

یک بازیکن بزرگ در همه این است که جدید لوگان بلوار فرمت بین نژاد های مختلف ساحل و ایممکلی جاده ها.

"با افزایش دسترسی به لوگان دیگر از نیاز به درایو 12 مایل در ساعت پشت سر هر کسی که رانندگی در مقابل شما دسترسی به ناپل است علاوه بر بزرگ" O'Berski گفت. "ادامه توسعه وجود دارد در بنیتا خواهد بود قابل توجه است."

بیشتر بدانید: بیماری همه گیر است یا نه, جدید, فروشگاه, مواد غذایی پر بونیتا اسپرینگز جای خالی; و آن را می گویند نیست پس Pei وی

و: در دانش: خوش شانس بسته شدن تقریبا تمام مکان ها از جمله ذغال سنگ, لغو طرح برای شمال ناپل Lee County

جانبازان پارک وی و بلوار سانتا باربارا

به نظر نمی رسد که در سال 1979 را کیپ کرال دبیرستان تقریبا نشسته خود را نه چندان دور از این تقاطع.

در واقع محل اتصال وجود ندارد. جانبازان به شرق عرضه در سال 1997 با بیت ها و قطعه بعد. اما بخش نهایی جانبازان به فروشگاه سوخته جاده باز Oct. 16 سال 2002 به طوری که در برخی موارد این گوشه هنوز فقط یک بچه در سال های بشر است.

بله از 18 و نه کاملا بالغ, اما من شما رشد کرده است.

حتما شما تا به حال برخی از ورم و کبودی در طول راه. به لغو آن متعفن خوش شانس بازار Kroger برنامه ریزی شده بود آمد مانند یک پوست زانو اما شما زخم التیام یابد و همه رشد در ایالات متحده است.

"سانتا باربارا و جانبازان در کیپ کرال – که در حدود 50 درصد رسید خوش شانس جعبه. که هنوز در حال تعیین چگونه Kroger را تضمین می گذرد به تاثیر در آن محل" O'Berski گفت. "چند فروشنده شیفته با این سایت و این پیش بینی که می توان با یک بقال آینده" به زودی.

بیشتر: پنج دیجیتال مزایای ناپل اخبار روزانه اشتراک

و: اطلاعات بیشتر در مورد ناپل اخبار روزانه برنامه

یک چیز برای مطمئن, قدیمی کیپ کرال آتش نشانی ایستگاه چهار آمدن نیست به که با ارزش نقطه اگر چه گوشه ای می کند در حال حاضر ویژگی های یک ایستگاه اتش نشانی Subs.

ماه گذشته واوا پیوست رقیب 7-Eleven و دیگران را سرگرم کننده و به امید قرعه کشی از 45,000 عبور اتومبیل به گاز ایستگاه پنجم لی شهرستان محل.

و سپس غرب لاو, هدف و Publix وجود دارد 15 هکتار صاحبان تحت فشار بوده اند برای Costco. بهترین خرید شده بود قرار است در یک نقطه اما که از طریق کاهش یافت. یک مینی نسخه از بنیانگذاران مربع شامل استفاده از مخلوط از تجار و آپارتمان است که همه خشم است و احتمال دیگر وجود دارد.

بیشتر بدانید: فرمول برای بازسازی امریکا ؟ توماس ادیسون می تواند کمک کند.

و: در دانش: ذغال سنگ شهرستان ساخت واوا سابقه با جدیدترین محل

اوه! نه بیشتر closings رفو آن است.

شما احتمالا هرگز از شنیده می شود Ascena خرده فروشی گروه, است که اعلام ورشکستگی کرده است.

اما شما ممکن است بدانید برخی از فروشگاه های آن از جمله Ann Taylor, Lane Bryant, Catherines و عدالت است.

و متاسفانه جنوب غربی فلوریدا در امان نبود در closings که نشان داد تا در سوابق عمومی در پایان هفته گذشته. Coastland مرکز دوباره و نارگیل نقطه در زمان بزرگترین بازدید. بیرون رفتن از کسب و کار تبلیغات می تواند به دو ماه بسته به محل و اگر نه در حال حاضر بسته شده است.

در ضمن ربطی ورشکستگی پرونده های دادگاه نشان داد جمعه که Neiman مارکوس سازندگان: آخرین تماس خروجی در استروئ.

بیشتر بدانید: چه شد که فوق العاده روشن fireball darting در سراسر آسمان ؟ (با ویدئو)

و: در دانش: 'نشانه بسیار بد برای جامعه ما' به عنوان جزئیات جدید ظهور در Nordstrom لنگر بسته شدن در دریا

آن را برای تلفن های موبایل مانند لیست خواهد شد در نهایت رشد, اما آنچه که ما در حال از دست دادن تا کنون شامل:

► Neiman Marcus آخرین تماس Miromar رسانه های 10801 بطری بازکن جاده استروئ

► لین برایانت Coastland مرکز 1750 تمیمی دنباله N. ناپل

► Lane Bryant, نارگیل, نقطه, 8024 سوئیچ مدیترانه درایو استروئ

► Ann Taylor, کارخانه, فروشگاه, ناپل, ساحلی, مغازه, 6060 ذغال سنگ Blvd.

► Catherines, 4455 کلیولند Ave. در استعمار بلوار فورت مایرز

► عدالت Coastland مرکز 1788 تمیمی دنباله N. ناپل

► عدالت Miromar رسانه های 10801 بطری بازکن جاده استروئ

► عدالت نارگیل نقطه 23141 مد درایو استروئ

►عدالت ادیسون بازار 4125 کلیولند Ave. فورت مایرز

مستقر در ناپل اخبار روزانه نویس فیل فرناندز (pfernandez@gannett.com) می نویسد: در این که به عنوان بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. حمایت از دموکراسی و عضویت در یک روزنامه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن