در گفتگو با Pravesh Mallick

Pravesh Mallick است یک هندی و نپالی, آهنگساز ترانه سرا و خواننده پخش کار کرده است که در چندین فیلم و پروژه ها از جمله شفافیت: Pardarshita’, ‘Jai Gangaajal’, ‘بریلی ضلع کی برفی’ و بسیاری دیگر. او در حال حاضر ساکن در بمبئی و کار شده است به عنوان یک آهنگساز-خواننده و معلم موسیقی برای 12 سال گذشته. Sarthak کومار فرصت را به گپ زدن با او و رسیدن به او را بهتر می دانم. در اینجا برخی از گزیده ای از مصاحبه:

Sarthak: من شنیده ام که آهنگ های خود را ‘بولو Re Dilli بولو’ چند بار و من مانند لحن. من پیدا کردن آن واقعا جذاب. جدای از این, شما کار کرده ام با آگهی ها و فیلم هایی مانند “زندانی Gangaajal’ و ‘بریلی ضلع کی Barfi’. پس از کجا این سفر شما آغاز خواهد شد و آنچه در آن بوده است ؟

Pravesh Mallick: خانواده من می آید از یک پس زمینه های موسیقی و از این رو من آن را از دوران کودکی است. بسیاری از افراد در خانواده مربوط به موسیقی است. پدربزرگ پدری من استفاده می شود به بازی tabla, پدر من یک خواننده و برادران من هستند به آواز و tabla بیش از حد. اما من تنها کسی است که به موسیقی حرفه ای است.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

گوش دادن به آهنگ بولو Re Dilli بولو در اینجا-

Sarthak: جایی که شما زندگی می کنند در این روز ؟

Pravesh Mallick: من در حال حاضر زندگی در بمبئی.

Sarthak: و چگونه شما را صرف مستند?

Pravesh Mallick: Lockdown برای همه یکسان است و آن را تحت تاثیر قرار نشده من خیلی. در واقع من بیشتر ایده های خلاق در این روز است. مثل قبلا من کار نمی کند در کانال یوتیوب من چون من اشغال شده بود, با, برخی, بزرگ, بنر, آهنگ. همچنین در مستند من تشکیل شده از یک آهنگ برای News24 که کردم ویروسی که ساعت مودی توییتی که آهنگ. سپس من دریافت یک تماس از دولت هند درخواست من برای نوشتن یک آهنگ دیگر در Coronavirus. بنابراین من ساخته شده است که آهنگ آن راه اندازی شد وب سایت رسمی دولت هند است. در تمام منظور من می گویند که من کار زیادی در این مستند دوره است. من حتی منتشر 4-5 آهنگ ها در کانال یوتیوب من و همه آنها نوشته شده در زبان مادری من Maithili. من قدردانی زیادی برای این آهنگ به عنوان بسیاری از مردم در حال از دست دادن مخاطب از زبان مادری خود را پس از آن باعث می شود آنها احساس متصل به ریشه های خود را و من هم استفاده بالیوود مانند تکنولوژی در ساخت این آهنگ ها.

Sarthak: شما می توانید به ما بگویید بیشتر در مورد این آهنگ ؟

Pravesh Mallick: بله اولین ترانه ای که از من منتشر شد در طول مستند شد ‘Pardesiya‘سپس یک دوم شد و ‘Julum Kare Na’, یک سوم راه اندازی شد روز مادر است و به نام مادر آهنگ و یک چهارم ‘Jhingoor’ منتشر شد به تازگی. شما می دانید که من دریافت یک تماس از یک آشنایی تمام راه را از ما. او به من گفت که در ابتدا از خود کودکان و نوجوانان استفاده می شود هرگز به گوش دادن به Maithili آهنگ ها و یا صحبت Maithili اما همیشه از آنها شنیده ام آهنگ من آنها به طور مداوم گوش دادن به آن و تلاش برای صحبت Maithili. و این است که یک تعریف برای من. من احساس می کنم مثل من از چیزی که از آن مردم می توانند با اتصال به ریشه های خود را. بنابراین در تمام این مستند بوده است برای من.

In Conversation with Pravesh Mallick
Pravesh Mallick تازگی منتشر شده با آهنگ ‘Jhingoor’ در کانال یوتیوب. Facebook

Sarthak: آقا شما کجا هستید و از چه خود را در زادگاه?

Pravesh Mallick: پدر من از بیهار و مادر من است از نپال. و بله من زادگاه نیز بیهار.

Sarthak: آقا شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن هر یک از شما مدرسه خاطرات مرتبط با اشتیاق خود را برای موسیقی ؟

Pravesh Mallick: معمولی خانواده های طبقه متوسط انتظار پسر خود را به یک دکتر یا یک مهندس. خوشبختانه در خانواده من, من مردم که درک من است. من نسبتا خوب بود در دانشگاهیان اما پدر من می خواستم حداقل یکی از پسران خود را به یک دکتر. پس به دنبال پزشکی, من پیوست و بسیاری از coachings و تمام. من با حضور مربیگری در پتنا و کاتماندو اما تا آن زمان 2 یا 3 آلبوم از معدن خارج شده بودند و من تا به حال تبدیل شدن به بسیار محبوب نام. بسیاری از مردم گفت: پدر من است که من می توانید انجام دهید بهتر است در موسیقی که من در حال حاضر بسیاری از دست آوردهای. پس از آن من به سمت چپ پزشکی و آمد به دهلی نو به مطالعه است. من ادامه داد: با مطالعات انجام شده و نیز به دنبال من بعد از فارغ التحصیلی در موسیقی از دانشگاه دهلی.

Sarthak: که اولین آهنگ که شما تا به حال تشکیل شده است ؟

Pravesh Mallick: این یک نپال آهنگ از آلبوم اما من هرگز خواند که آهنگ. بعد یک Maithili آهنگ. وجود دارد 12-13 نسخه از این آهنگ که ساخته شد چرا که در آن زمان وجود نداشت کپی رایت مسئله آگاهی است. حتی T-سری تا به حال کپی که آهنگ.

BBC با استفاده از آهنگ برای تبلیغات که در آن زمان. و سپس بیرون آمد و یکی دیگر از آلبوم به نام “Geet Ghar Ghar Ke’ که همچنین در Maithili.

بنابراین این سفر من. در ابتدا من فقط یک آهنگساز, اما من سعی آواز زمانی که من آمد به دهلی نو. اما من بیشتر به آهنگسازی. من فقط دوست دارم آهنگسازی آهنگ. من علاقه مند به آواز تنها پس از من نقل مکان کرد به دهلی نو. ما نیز با تشکیل یک گروه موسیقی به نام “Sanidhya’ در حالی که من در موسیقی دانشکده دانشگاه دهلی. من ساخته شده بسیاری از دوستان وجود دارد.

پس از تکمیل, کارشناسی ارشد, من به عنوان یک معلم موسیقی در ‘گام به گام مدرسه وجود دارد و من ساخته شده بسیاری از جدید و با استعداد دوستان است. یکی از آنها به گیتار یکی دیگر از خواننده بزرگ سوم یک ویولن و یک چهارم بازی tabla. بنابراین من آنها را همه با هم و تشکیل یک گروه. ما برای اولین بار نشان می دهد یک ضربه فوق العاده! بنابراین پاسخ مثبت و قدردانی است که ما دریافت کرده به ما شجاعت و انگیزه برای کار بیشتر است. سفر گروه ادامه داد و من زندگی می کردند در دهلی نو برای 13 سال است.

In Conversation with Pravesh Mallick
Pravesh Mallick کردم اولین شکست بزرگ خود را با فیلم ‘Jai Gangaajal’. Facebook

Sarthak: هنگامی که شما می آیند به بمبئی و سپس ؟

Pravesh Mallick: من به بمبئی در سال 2013 و من زندگی در اینجا پس از آن.

Sarthak: تا زمانی که خود را شما می توانید اولین شکست بزرگ?

Pravesh Mallick: من اولین شکست بزرگ با فیلم ‘Jai Gangaajal’. آقای Santosh مندل به عنوان یک ویرایشگر با آقای پراکاش جها که در آن زمان. Santosh جی و من معلوم بود و او عاشق موسیقی من. او معتقد بود که من گرفتن در موسیقی محلی قوی بود. بنابراین آقای پراکاش جها شد ساخت فیلم ‘Jai Gangajal’ و او می خواست برای ایجاد برخی از تغییرات در موسیقی است. او می خواست یک بیهاری عامیانه لمس کردن در آهنگ های خود را. به طوری که آنها امتحان در حدود 11-12 مردم, اما آنها نمی تواند پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال. آنها می خواستند اصلی موسیقی محلی. بعد از آن آقای Jha خواسته Santosh او اگر او می دانست که هر کسی از بیهار که مناسب برای این کار است. Santosh جی پیشنهاد نام من و از او خواست به ملاقات من یک بار. صبح روز بعد من دریافت یک تماس و گفت که آقای پراکاش جها می خواستم برای دیدار با من. سپس من تا به حال ملاقات افراد مشهور, زیرا کسانی که من تلاش روز. همچنین من همیشه از طرفداران بزرگ از فیلم های خود را. پس در نهایت من رفت و او را ملاقات کند و او امتحان من. او عاشق موسیقی من! سپس او به من 6 موقعیت های مختلف و از من خواست به 3 آهنگ در هر یک از آنها در 3 روز آینده. من سخت کار می کرد برای تکمیل این وظیفه و خوشبختانه 12 از آن 18 آهنگ انتخاب کردم. پس از آن من نیز خواسته شد به آواز خواندن 2 آهنگ ها در فیلم است. بنابراین این که چگونه من اولین شکست بزرگ است.

Sarthak: آقا شما شده اند بخشی از مستند سیاسی ” شفافیت: Pardarshita و با شما کار کرده اند آقای Munish Raizada برای همان. پس چگونه شما را ملاقات آقای Munish?

Pravesh Mallick: من یک دوست در دهلی نو Annu رضوی که یک ترانه سرا و نیز نوشته آهنگ ها در همان مستند. من او را ملاقات کرد زمانی که او در سفر به بمبئی و ما فورا دوستان شد. او مشغول به کار در صنعت تلویزیون به مدت 24 سال است و بسیاری وجود دارد که من یاد گرفتم از او. ما استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش و از این رو ما نزدیک تر است. پس Annu او می دانست Munish او از طریق یک دوست مشترک من حدس می زنم. Munish جی با نزدیک شدن Annu جی برای نوشتن آهنگ “شفافیت”. سپس از او پرسید Annu او اگر او می دانست کسی که می تواند به موسیقی برای این پروژه و آن زمانی است که Annu جی پیشنهاد نام من. سپس بعد از من دریافت یک تماس از Munish جی در مورد همان.

Sarthak: آقا ‘شفافیت: Pardarshita’ یک مستند سیاسی است که در معرض Aam Aadmi Party و دهلی وزیر Arvind Kejriwal. هنگامی که شما کارتون برای پروژه شما آیا آن را مانند دیگر حرفه ای تکالیف و یا عقاید سیاسی خود را تراز وسط قرار دارد با نظرات مستند و از این رو شما علاقه مند در آن است ؟

Pravesh Mallick: به عنوان یک موسیقیدان است و وظیفه من به نوشتن آهنگ و من همیشه گوش دادن به مدیر و یا نویسنده هر زمان که من کار بر روی یک پروژه. آنها به من این وضعیت با توجه به آن آهنگ ساخته شده و بیشتر, حتی از آلبوم در حال آماده از قبل. اما در این مورد وضعیت و زمینه بسیار روشن به من و شعر آماده شد و تایید شده در حال حاضر. پس, من در تکمیل این وظیفه حرفه ای مانند سایر آهنگ ها و همچنین من بسیار به سیاست است. من یک هنرمند هستم و من در تکمیل کار داده شده به من و تلاش من را Munish جی تخیل زنده است. که من مشغول به کار در این پروژه است.

In Conversation withPravesh Mallick
Pravesh Mallick است متشکل آهنگ ‘بولو Re Dilli بولو” و “Kitna Chanda جب Mein Aaya’ برای وب سری “شفافیت”. Facebook

همچنین بخوانید: 49% سرخپوستان احساس شرکت های چینی باید مجاز به فروش محصولات: نظرسنجی

Sarthak: این یک واقعیت جهانی بالیوود یا صنعت موسیقی بسیار رقابتی است و نه هر کس می شود یک فرصت برای به نمایش گذاشتن استعداد خود را. شما نمی باید هر گونه اتصالات در صنعت و شما هم باید تلاش زیادی است. پس چه چیزی الهام بخش شما و نگهداری شما با انگیزه به کار سخت و رسیدن به اهداف خود را ؟

Pravesh Mallick: در ابتدا شما با اعتماد به نفس در مورد خود و کار خود را. من شده اند در معرض موسیقی از دوران کودکی و از این رو اعتماد به نفس و شجاعت را در من ساخته شد در طول زمان است. و شما مبارزه حتی در فرایند یادگیری است. این نه فقط در مورد مبارزه در بمبئی. زندگی به خودی خود یک مبارزه شما می دانید. اما مبارزه های مختلف به نوبه خود زمانی که شما در بمبئی.

خانواده من همواره حمایت از کار من و همسرم یک منبع انگیزه برای من است. من گورو Madhup مودگل نیز الهام بخش برای من است.

افرادی که یادگیری و می دانم که موسیقی می تواند مربوط به این – که حتی اگر من سعی می کنم برای رفتن کردن آهنگ موسیقی به من اجازه نمی دهد به. وجود دارد این را به انجام کاری متفاوت است که هرگز به من اجازه رفتن کردن آهنگ است. پس خانواده من پشتیبانی و دانش موسیقی را نگه داشته و من هم در تمام این مبارزات است که من با آن مواجه شده اند. و من معتقدم که حتی اگر کسی هیچ کار در دست آنها هنوز هم باید در حفظ و خود را درگیر.

ما خدا را شکر به آقای Pravesh Mallick برای گرفتن وقت با ارزش خود را و صحبت کردن به ما. ما نگاه رو به جلو برای دانستن از او بیشتر و ارائه دستاوردهای خود را و افکار خود را به بیننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im