ICRA انتظار وزش شرکت در مزایده طیف

NDTV

دهلی نو: تقاضا برای گاز طبیعی در هند افزایش خواهد یافت و به 330 میلیون استاندارد متر مکعب در روز توسط 2024-25 در حالی که تولید داخلی را افزایش 60 درصد به حدود 150 mscmd تحقیق و رتبه بندی آژانس ICRA گفت: در روز جمعه.

Photo: http://www.livemint.com
عکس: http://www.livemint.com

افزایش عرضه خواهد شد از احتمال شروع گجرات دولت های نفتی پارسیان Deen Dayal بلوک و دولتی ONGC را کیلوگرم حوضه بلوک همراه با حاشیه افزایش Mukesh Ambani رهبری تکیه صنایع کیلوگرم حوضه تولید و منابع دیگر ICRA گفت: در آخرین گزارش خود را در هند آب و برق و گاز.

“با وجود تقاضای داخلی تامین کسری تقاضا برای regasified گاز طبیعی مایع (RLNG) در کشور است که به شدت وابسته به قیمت های سوخت مایع و جهانی نقطه LNG قیمت” آن را گفت.

“قیمت ها در دراز مدت RasGas LNG به شمار می رود مادی در سطح بالاتری نسبت به سوخت مایع با قیمت و نقطه LNG قیمت تا FY17 در نتیجه منجر به فشار قابل توجهی در تقاضا و بازاریابی حاشیه RasGas RLNG با در نظر گرفتن قیمت های پایین تر از سوخت مایع و نقطه LNG” در این گزارش است.

بازاریابان انتظار می رود به حدی کاهش خطر با در نظر گرفتن مراجعه به offtake انعطاف پذیری موجود در زیر GSPA و بازاریابی, بالاتر از نقطه LNG آن اضافه شده است.

با توجه به رقابت از سوخت مایع و زغال سنگ مصرف واقعی RLNG می تواند کمتر از تقاضای بالقوه و در نتیجه قابل توجهی فشارهای رقابتی در میان پایانه LNG گفت: ICRA معاون ارشد رئیس جمهور K. Ravichandran.

“حتی اگر دولت هند برنامه بلند پروازانه به دو خط لوله ظرفیت به 30000 کیلومتر محدود گاز در دسترس بودن ممکن است یک مانع کلیدی برای خط لوله جدید پروژه های که نیاز به سرمایه گذاری های بزرگ,” او گفت:.

در همین حال وزارت نفت منبع در اینجا گفته سرپرستان در روز جمعه که یک تصمیم است که انتظار می رود به زودی در حق بیمه پرداخت می شود در گاز برای همه اکتشافات جدید در فوق العاده آب عمیق و عمیق-آب مناطق به عنوان به خوبی به عنوان در بالا و فشار بالا و متوسط از مناطق.

در اکتبر سال 2014 که دولت اعلام کرده بود تصحیح صعودی به $5.61 هر واحد در برابر این صنعت تقاضا برای حداقل دو برابر آن را به کمی بیش از $8 در هر واحد طبق Rangarajan کمیته توصیه.

طبق مکانیزم های تایید شده در اکتبر 2014, قیمت جدید دلار 5.61 هر واحد اعمال خواهد شد به صورت عادی دسته از گاز است.

اما برای همه اکتشافات جدید در فوق العاده عمیق آب در مناطق عمیق-مناطق آب و فشار بالا-بالا و متوسط از مناطق آن گفت که حق بیمه داده خواهد شد اما طلسم کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را محاسبه خواهد شد.

در حالی که کم عمق آب بلوک در عمق تا 100 تا 500 متر آب عمیق بلوک فرود به حدود 1000 متر است. کسانی که در اعماق فراتر از 1500 متر طبقه بندی شده به عنوان فوق العاده آب عمیق بلوک.

این مناطق که در آن اعتماد صنایع به رهبری کنسرسیوم دارای حداکثر اکتشافات.

Reliance Industries نمی خواهد بلافاصله قادر به سود و قیمت جدید آن را به عنوان باقی می ماند قفل شده است و در داوری با دولت بیش از اتهام کمبود در تولید از آن کریشنا-Godavari حوضه زمینه.

دولت اعلام کرده است نرخ جدید موثر مارس 1 در $4.66 یک واحد کاهش آن 8 درصد از اوایل $5.61 با توجه به کاهش قیمت های بین المللی.

(IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im