HSS فعالیت های در طول COVID-19 بحران

ما امیدواریم که شما و خانواده خود را سالم و امن در طول این نامشخص و بی سابقه بار. در طول دوره عادی از زمان HSS قطار داوطلبان خود را برای انجام منظم خدمات اجتماعی پروژه های خود را در شهرها و استان ها. این آموزش در دستی آمد و در هیچ زمان و در همه داوطلبان ما فعالیت های برنامه ریزی شده است که می تواند انجام شود در حالی که رعایت هنجارهای جدید اجتماعی فاصله و دیگر CDC-پیشنهاد شیوه های. ما فروتن و سپاسگزار است که ما می تواند کمک به ما در محله و افراد نیازمند در جامعه در طول این زمان بحران.

HSS و هندو YUVA برنامه ریزی شده چندین فعالیت های آنلاین خود را به عضو درگیر افکار مثبت فعالیت ها و حفظ سلامت خوب است. یوگا برای سلامت مثبت دانش آموزان تلفنی حقوقی, مشاوره حرفه ای شبکه و مشاوره برای جویندگان کار شد و دیگر موضوعات مهم است که تحت پوشش قرار گرفتند.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

HSS Activities during COVID 19 crisis
یوگا کمک می کند تا در ارائه آمریکا با مثبت بهداشت. Pixabay

تبریک فارغ التحصیلی کلاس 2020, سکس از HSS و هندو YUVA میزبانی مجازی فارغ التحصیلی بود که با حضور 250 دبیرستان و دانشگاه فارغ التحصیل شد و اعضای خانواده خود را از بیش از همه ما. مراسم گنجانیده عادی غربی فارغ التحصیلی آداب و رسوم و بسیاری از هندو جنبه. آمریکایی حرفه ای تنیس, بازیکن, Rajeev Ram خطاب به همه فارغ التحصیلان و اعضای خانواده خود را گرفت و چند سوال از مخاطبان است.

در ماه مه فرزندان اعضای HSS را فراموش نمی کند با تشکر و تعجب معلمان خود را از راه دور اما خلاقانه برای جشن معلمان در روز قدردانی و یا گورو Vandana.

همچنین بخوانید: پیامدهای جنگ نفت

در ماه ژوئن HSS داوطلبان همچنان مشغول سازماندهی آنلاین روز بین المللی یوگا (IDY) در شهرستانها و شهرهای کوچک. در بزرگداشت شاه شیواجی را تاجگذاری چند HSS مراکز برنامه ریزی آنلاین هندو وحدت روز شامل چندین هندو سازمان های جامعه است.

بخش های زیر در حال نماینده نمونه هایی از فعالیت های محلی از آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im