چگونه مجازی کارآموزی به من کمک کرد تا زمین کار

درباره نویسنده: Lakshya سینگ در حال مطالعه B.Com (لیسانس.) در دانشگاه راجستان جیپور. او سهام چگونه کارآموزی به او کمک کرد تا تبدیل شدن به یک تک خال در نوشتن مطالب.

به منظور فرار من تعطیلات خسته کننده به من گفت: پدر و مادر من بود رفتن به خانه به جیپور به انجام کارآموزی. تا آنجا که من می خواستم این را به عنوان یک بلوف من می دانستم که من تا به حال به یک واقعی کارآموزی به طوری که من می خواهم چیزی را نشان می دهد. من تا به حال برای اعمال در دفتر کارآموزی از طریق آنلاین پلت فرم کارآموزی در گذشته اما نبود قادر به دنبال کردن آنها را با توجه به شرایط ناخوشایند. من یک بار دیگر تبدیل به همان پلت فرم به دنبال کار از خانه کارآموزی. در آن زمان, من می دانستم که هیچ چیز در مورد بازاریابی دیجیتال و یا نوشتن مطالب اما من خودم را برای استفاده از آن به هر حال.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

یک موقعیت که جلب من نوشتن مطالب کارآموزی در BlogCharge. من نرم افزار رو شارت و از من خواسته شد برای نوشتن یک مقاله در هر فیلم و یا سریال است که من به عنوان گام بعدی خود انتخاب روش. من نوشت: یک مقاله طنز آمیز در سیلیکون ولی از آنجایی که من تا به حال به تماشای آن را به تازگی و دل شکسته بیش از آن. با وجود شک و تردید در مورد اینکه underqualified برای کارآموزی من انتخاب کردم. من با کارآموزی و در ابتدا من با تلاش آشنایی با فرایند نوشتن در وردپرس پس از آن کاملا جدید برای من است اما من مربی را ثابت هدایت من به سرعت از آن آویزان. من اختصاصی خودم به کارآموزی پس از آن بود که من اولین تجربه کاری. به عنوان یک کارآموز در Blogcharge من نوشت: مقاله در مورد وب سایت های مختلف سریال و فیلم مانند سری هری پاتر مرد آهن ، و بهینه سازی آنها را به رتبه خوبی در گوگل. در ابتدا من فقط نوشتم مقالات; اما هنگامی که مربی من بود و اعتماد به نفس است که من تا به حال درک وظایف من داده شد مالکیت کامل از دانلود پوستر انتخاب شده سری/فیلم و آپلود آنها بر روی سیستم مدیریت محتوا همراه با مقالات. این یک تجربه یادگیری برای من به عنوان من شروع کارآموزی با دانش صفر در مورد وبلاگ نویسی و on-page SEO به پایان رسید اما آن را با یک درک قوی از این افراد است.

Internships help you boost your skills.
کارآموزی کمک به شما در افزایش مهارت های خود را. (تصویر نماینده). Pixabay

هنگامی که من به پایان این سه ماه کارآموزی من اعمال می شود به چند کارآموزی در شرکت هایی که شیفته من بیشتر راه اندازی است. StartupTalky یک شرکت رسانه ای با تمرکز بر کارآفرینی علاقه مند و کاربردی برای نوشتن مطالب کارآموزی وجود دارد. به زودی به اندازه کافی آنها برنامه ریزی یک مصاحبه تلفنی با من در جایی که آنها از من خواست در مورد من دانشگاهی و زمینه خانواده من منافع و سرگرمی. آنها از من پرسید اگر من علاقه مند در شروع یو پی اس که به من گفت: بله و پس از آن آنها مطرح شده سوالات در مورد آنچه شیفته من در مورد راه اندازی و چرا. علاوه بر این, آنها پرسش در مورد دانش من از وردپرس و SEO. چند روز بعد به من اطلاع دادند که من انتخاب شد برای کارآموزی و که من دریافت اضافی پولی مشوق اگر آنها دوست مقالات من. در StartupTalky من اختصاص داده شده موضوعات مقالات مرتبط با استارتاپ و کارآفرینی از طریق ایمیل و من نیاز به ارائه 3 مقاله در هر روز است. من همچنین نوشت: توصیف های مختلف راه اندازی داستان خود را منشاء و موفقیت و آنچه آنها ساخته شده است جالب است. یک ماه بعد, من می خواستم به گام تا مسئولیت من پس از من پرسید: من مربی اگر من مجموعه ای از وظایف را می توان افزایش یافته است. من پس از آن شروع به ایجاد پادکست در مورد داستان های موفقیت راه اندازی علاوه بر نوشتن مقالات. بعد به کارآموزی وظایف من درگیر strategising برای سئو و بهینه سازی مقالات من نوشته درآمده است.

همچنین بخوانید: خانه خود را تبدیل به یک خانه دوستدار محیط زیست

این کارآموزی یکی از بهترین تجربه های زندگی من است. من مربی فوق العاده بیمار و حمایت و نگهداری از من با انگیزه در سراسر روی لئامت دادن. پس از کارآموزی به پایان رسید من ارائه شد full-زمان نقش به عنوان یک مدیر بازاریابی دیجیتال در بنگلور شعبه; اما من نمی توانستم عضویت بلافاصله با توجه به امتحانات دانشگاه. من قصد عضویت در این سازمان پس از من با انجام امتحانات. من خدا را شکر به پلت فرم برای ارائه با فرصت برای یادگیری و رشد در توانایی های من.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

حسن نیت ارائه میدهد: Internshala (Internshala.com) – آنلاین کارآموزی و آموزش پلت فرم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de