چگونه برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب?- 5Ws و 1H پاسخ

منnternet را رشد نمایی و مزایای مرتبط با آن ساخته شده کسب و کار شروع به گسترش و تغییر خدمات خود را آنلاین از طریق وب سایت. از خرید و فروش و اجاره به مرور محتوای تلویزیون, تماشای فیلم, گوش دادن به موسیقی و استفاده از رسانه های اجتماعی همه چیز ممکن است فقط به این دلیل از وب سایت ها و برنامه های کاربردی وب. با بیشتر سازمان ها مایل به جذب یک مجموعه بزرگ از مشتریان در سطح جهانی نیاز به یک زیبایی خشنود پاسخگو و کاربر پسند وب سایت در حال رشد است. هر لینک را در سال 2020 در حال ظهور مشاغل گزارش هند (منبع) جاوا اسکریپت, توسعه دهنده, back end توسعه full-stack مهندس Python توسعه front-end مهندس سقوط در زیر لیست بالا 15 در حال ظهور مشاغل. عظیم مورد نیاز از وب سایت توسعه دهندگان برجسته به همین دلیل باید به فکر ساخت یک حرفه ای در همان. اما قبل از اینکه شما برنامه ای برای انجام این کار در اینجا است که شما باید بدانید در مورد توسعه وب سایت.

چه توسعه وب ؟

توسعه وب است که روند ساخت و نگهداری وب سایت به میزبان از طریق اینترنت. این فرآیند شامل کارهایی مانند طراحی وب در سمت سرویس گیرنده و سمت سرور برنامه نویسی وب سایت, توسعه محتوا و امنیت شبکه پیکربندی برای ساخت یک وب سایت کامل و یا برنامه تحت وب. طراحی وب سایت و توسعه وب دو ترین اشتباه و به جای یکدیگر استفاده می شود از نظر آنها یکسان نیست. در حالی که طراحی وب سایت با تمرکز بر زیبایی شناسی, طراحی, طرح, و تجربه کاربر از وب سایت توسعه وب شامل استفاده از زبان های وب و نرم افزار و برنامه نویسی برای ایجاد وب سایت های کاربردی. توسعه وب است که در مورد تجربه با فن آوری های جدید برای حل مشکلات مشتریان و ساختمان, پاسخگو, به راحتی در دسترس و مفید از وب سایت های.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

به همین دلیل است که توسعه وب مورد نیاز است ؟

وب سایت ها تبدیل شده اند به اولین نقطه ارتباطی بین مشتریان و برندها به تازگی. این کمک می کند تا در ایجاد آگاهی در مورد یک نام تجاری و محصولات و خدمات آن را تولید منجر و آن را تسهیل خرید و فروش محصولات. وب سایت های مشتریان را بیشتر آزادی را انتخاب کنید, خرید و پرداخت هزینه برای یک محصول به عنوان در هر مورد نیاز خود را از هر نقطه, 24×7. به طور مشابه به خوبی بهینه سازی شده تا حدی خودکار وب سایت کمک می کند تا کسب و کار استخدام کارکنان تنها برای کارهای ضروری و نه تنها کمک به مشتریان در انتخاب خرید یا بازگشت محصولات مانند آنها را در فروشگاه های فیزیکی. حال توسعه وب نمی شده است وجود دارد, کسب و کار نمی تواند ساخته شده اند قابل توجه خود را هویت ایستاده قوی امروز در رقابت برش گلو است. توسعه وب کمک می کند تا سازمان گسترش رسیدن به خود را از طریق معتبر پلت فرم کاهش هزینه های ارائه 24×7 دسترسی به مشتریان و هموار کردن راه برای مقرون به صرفه بازاریابی در سراسر جهان.

How to become a web developer?
توسعه وب کمک می کند تا سازمان گسترش رسیدن به خود را از طریق معتبر پلت فرم. Pixabay

وقتی که سازمان نیاز به وب سایت توسعه دهندگان ؟

سازمان ها به منظور شناسایی مشتریان و مشکلات آنها را حل کند. پس از تشخیص مشکل شرکت های پیدا کردن و ایجاد یک راه حل که می رسد مشتریان از طریق وب سایت. در حالی که هر کسی می تواند ایجاد یک وب سایت امروز با رایگان از هزینه صفحه سازندگان و قالب تنها یک ماهر فنی صدا بصری خلاق و با تجربه توسعه دهنده وب می تواند سفارشی وب سایت به عنوان در هر شرکت مورد نیاز است. سازمان نیاز به توسعه دهندگان وب حرفه ای برای ساخت وب سایت و یا برنامه تحت وب است که اجازه می دهد تا مشتریان برای ارتباط با نام تجاری برای پیدا کردن راه حل های مناسب مانند خرید کالا و پرداخت قبوض, رزرو, بلیط, یادگیری و به دنبال سرگرمی. سازمان ها یا استخدام توسعه دهندگان وب بر اساس زمان و یا بر اساس قرارداد برای پروژه های خاص.

شرکت نگاه کردن به ماهر توسعه دهندگان وب زمانی که آنها مایل به اجرای ایده خود را از ساخت یک وب سایت از ابتدا. توسعه دهندگان وب کمک برندها در نهایی طراحی وب سایت به عنوان در هر روند نیاز کاربر و ارتباط به رقبا و بازار است. آنها در ساخت و تست وب سایت اضافه کردن سیستم های مدیریت محتوا و پیچیده e-commerce ابزار در آن و آنها با استفاده از زبان های برنامه نویسی مانند HTML & CSS به کد وب سایت. توسعه دهندگان وب در مجموع کار با تیم های مختلف برای نهایی محتوا است که می تواند در وب سایت تصمیم گیری وب سایت, طرح گرافیکی, صوتی و تصویری با کمک طراحان دیگر و به طور مداوم نظارت بر وب سایت برای مدیریت آن قابلیت اضافه کردن ویژگی های جدید و نگه داشتن این سایت امن است.

در جایی که نیاز برای توسعه وب احساس می کنید ؟ – فرصت های شغلی برای توسعه دهندگان وب

شرکت در تقریبا هر صنعت توان آن را به تکنولوژی ساخت و تولید, آموزش و پرورش, خرده فروشی, مواد غذایی و نوشیدنی, سرگرمی و یا ارتباطات از راه دور نیاز به توسعه دهندگان وب حرفه ای که می توانید حفظ مدیریت و ارتقاء وب سایت. مردم با آگاهی از توسعه وب می تواند کار در

  • MNCs – شرکت های چند ملیتی هستند و شاخه در کشورهای مختلف با تعداد زیادی از کارکنان و ارائه امیدوار کننده فرصت های رشد و قرار گرفتن در معرض برای توسعه دهندگان وب. اگر چه آنها انتظار متقاضیان به برخی از قبل از کارآموزی یا کار تجربه کار در یک MNC متعدد قدرت پردازش مانند متنوع در محیط کار قوی ارزش های فرهنگی فرصت به خارج از کشور سفر ارزشمند و گسترده ای از فرصت های شبکه و بی بدیل تجربه برای آینده است. ماهر و توسعه دهندگان وب می توانند با MNCs که تخصص در سیستم های کامپیوتری, تبلیغات, روابط عمومی, مشاوره, شرکت, مدیریت, اطلاعات, خدمات, اطلاعات و طراحی-خدمات مرتبط.
  • شروع یو پی اس و یا کسب و کارهای کوچک – بر خلاف MNCs, شروع یو پی اس های مختلف مجموعه ای از مزایا و فرصت های رشد برای جوانه زدن توسعه دهندگان وب. کار به عنوان یک توسعه دهنده وب با رشد شرکت ها کمک می کند تا ساخت یک چشم انداز قوی یادگیری برای مدیریت کارهای بیشتر در رسیدگی به مسئولیت ها و چالش ها را خلاقانه به کار و تبدیل شدن به صرفه و مستقل است. آزادی خلاقانه کشف امکانات جدید در یک start-up انگیزه توسعه دهندگان وب به زندگی را به تخیل خود را. یکی می توانید شروع به عنوان یک کارآموز با یک راه اندازی و به تدریج می تواند خود را تبدیل کارآموزی به صورت تمام وقت نقش مانند یک توسعه دهنده وب, برنامه نویس کامپیوتر, نرم افزار توسعه و مدیریت پایگاه داده و یا ویژگی های نویسنده است.
  • خود اشتغالی و یا مستقل – همراه با انعطاف پذیری در برنامه freedom برای انتخاب وب سایت های مختلف توسعه پروژه های کار از هر مکان و صرفه جویی در هزینه های مستقل کمک می کند تا در توسعه مالکیت, اعتماد به نفس, مهارت های فردی و شبکه های دیگر مهارت های ضروری. به عنوان در ایالات متحده آمریکا اداره آمار اشتغال (منبع) خود اشتغالی دوم محبوب ترین فرصت برای توسعه دهندگان وب پس از شغل تمام وقت در سیستم های کامپیوتری طراحی و خدمات مرتبط. به عنوان یک مترجم آزاد, یکی می تواند کار با صنایع مختلف بر اساس قرارداد در نقش مانند عقب پایان جلویی full-stack, وردپرس, PHP و My SQL, HTML و ReactJS توسعه و همچنین می توانید به عنوان یک مربی و یا آنلاین توسعه وب ،
  • توسعه وب سایت سازمان – بسیاری از سازمان ها معمولا ترجیح می دهند برون سپاری وب سایت خود را ایجاد و مدیریت کار برای جلوگیری از گیر شدن با یک غیرجذاب منسوخ شده و وب سایت استاتیک. توسعه وب سایت سازمان های مختلف مشتریان و کمک به آنها را با ایجاد یک وب سایت حرفه ای, طراحی سفارشی وب سایت, بهینه سازی آن برای تبدیل بالاتر و ارائه در حال پشتیبانی. کار کردن با چنین پویا آژانس های کمک به افراد یاد بگیرند که اهمیت ساده و در عین حال منحصر به فرد UI/UX, پاک, برنامه نویسی, سئو و طراحی پاسخگو. پورتال شغل راه حل های آموزش الکترونیکی e-commerce و بازار, شبکه های اجتماعی, پورتال خبری راهنمای کسب و کار تور و سفر و اموال وب سایت لیست برخی از وب سایت برای صنایع مختلف است که یک توسعه دهنده وب می تواند به کار با یک سازمان حرفه ای.
How to become a web developer?
توسعه وب گسترده کار که خواسته های فنی و غیر فنی مهارت. Pixabay

چه کسی می تواند فراموش توسعه وب ؟

توسعه وب گسترده کار که خواسته های فنی و غیر فنی تخصص همراه با تجربه عملی ساخت وب سایت, پیدا کردن و اصلاح خطاها به روز رسانی محتوا و نظارت بر وب سایت. کسی می تواند انجام دهد توسعه وب سایت هنگامی که آنها را انتخاب کنید یک صنعت تو رفتگی در دیوار و دسته بندی آنها می خواهم به کار در مهارت های مورد نیاز برای هر متفاوت است. توسعه دهندگان وب به طور کلی در 3 دسته عمده-

  • Front-end web developer – این مسئول ideating, برنامه ریزی و طراحی است که بخشی از سایت است که با کاربران ارتباط برقرار می کنند. این شامل سایت, رنگ, فونت, طرح, جهت اقدامات و چگونه وب سایت رفتار می کند که کاربران با آن ارتباط برقرار. آنها ایجاد تجربه کاربر از طریق 3 زبان اصلی – HTML, CSS و جاوا اسکریپت برنامه نویسی.
  • Back-end web developer – پایان دادن به عقب از این وب سایت یک پایگاه داده در یک سرور و یک برنامه. داده های مربوط به کاربران و اقدامات خود را ذخیره شده است در به عقب پایان است که مدیریت به عقب پایان به توسعه دهندگان. آنها به طور کلی استفاده از سمت سرور به زبان PHP, Python و جاوا برای ساخت نرم افزار و ابزارهای مختلفی مانند Oracle و MySQL برای مدیریت داده ها.
  • Full-stack توسعه دهنده وب – این افراد کار بر روی هر دو سمت کلاینت و سمت سرور و انجام وظایف هر دو در جلو (front-end و back-end توسعه دهنده. آنها به طور کلی کار با تمام ابزار زبان و نرم افزار که در بالا دو کار با.

پس از انتخاب هر یک از موارد ذکر شده در بالا 3 می توانید شروع به یادگیری مهارت های ضروری مورد نیاز برای توسعه وب سایت. دانش زبان های برنامه نویسی مانند HTML, CSS, SQL, Java, Python و XML آشنایی با UI/UX, back end اصول تست و اشکال زدایی و مهارت و طراحی پاسخگو مهارت هستند که باید برای ساخت یک حرفه ای به عنوان یک توسعه دهنده وب. مهارت های تحلیلی و مهارت های فردی و کار تیمی و زمان-مدیریت بهبود مستمر و آموزش و ماندن تا به تاریخ با آخرین ابزار توسعه وب و صنعت گرایش برخی از ضروری مهارت های نرم افزاری آنها باید. کسی که با این همه مهارت و شور و شوق برای کار بر روی تجربه کاربر سازگاری با مرورگر API و پایگاه داده ها, امنیت اینترنت, طراحی و شبکه ها و سرور ها هر روز می توانید انجام دهید وب سایت توسعه.

How to become a web developer?
یکی می تواند کمک به از آنلاین وب سایت دوره های توسعه. Pixabay

همچنین بخوانید: خانه خود را تبدیل به یک خانه دوستدار محیط زیست

چگونه برای یادگیری توسعه وب ؟

توسعه وب به ارمغان می آورد برخی از پویا ترین و خلاق و جالب فرصت های شغلی اگر یاد گرفتیم از معتبر آموزش آنلاین پلت فرم و یا دانشگاه. آنلاین وب سایت دوره های توسعه بسیار محبوب هستند چرا که آنها ارائه گسترده عملی که قرار گرفتن در معرض تربیت بدنی موسسات گاهی اوقات موفق به خدمت به دانش آموزان با توجه به عدم وجود دستگاه های دسترسی به اینترنت و فن آوری در دسترس و آموزش عالی در اتهامات عنوان شده علیه. آموزش آنلاین مقرون به صرفه و قابل دسترس و به راحتی در دسترس است و حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور است.

ثبت نام در یک وب سایت آنلاین آموزش توسعه کمک خواهد کرد که شما در یادگیری HTML و CSS برای ساخت ساختار صفحات وب و به سبک آنها راه انداز برای توسعه تلفن همراه پاسخگو صفحات وب نمایش داده شد SQL برای ایجاد مدیریت و ذخیره اطلاعات در پایگاه داده و PHP برای انجام عملیات روی پایگاه داده و برای ساخت عملکردی منطق است. به شما خواهد آموخت که از طریق تعامل با آموزش تصویری در 6 هفته آموزش است که همچنین شامل چندین تکالیف, آزمون ارزیابی, کد چالش آزمونها و تمرینها. همراه با کارشناس پشتیبانی از طریق فروم یک گواهی با تایید منحصر به فرد شماره و قرار دادن کمک های شما را به کار در یک زندگی واقعی وب سایت تجارت الکترونیک از ابتدا که در آن شما را استقرار تمام مهارت های توسعه وب و ابزار آموخته در آموزش است.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

حسن نیت ارائه میدهد: Internshala آموزش (trainings.internshala.com) – آنلاین آموزش پلت فرم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de