چگونه COVID-19 تغییر راه ما انجام کسب و کار

تیاو COVID-19 بیماری همه گیر در حال تغییر چگونه کسب و کار به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات اجباری برای جلوگیری از گسترش ویروس و قریب به اتفاق نظام سلامت ، آن را یکی از چالش های اصلی در چند دهه گذشته به ویژه برای بخش های مانند گردشگری سفر.

این نوآوری از کارآفرینان در حال حاضر منجر به ظاهر از مهم روند نگه داشتن کسب و کار عامل در پارامترهای طبیعی. چگونه کسب و کار موفق به انطباق در مواجهه با چالش های مطرح شده توسط این بیماری همه گیر?

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

کار از خانه

فن آوری های مربوط به شرکت بوده و حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر داده توانایی خود را به نگه داشتن کارکنان کار از خانه. به عنوان روانشناسان حمایت برای یک کار از خانه معمول می تواند به بهبود بهره وری و کاهش هزینه ها می شود بهتر است برای بهداشت و محیط زیست, حفظ نسل در نیروی کار و کاهش گردش مالی کارمند.

نه تنها شرکت های بزرگ کشیده شده بود به این روند جدید اما همچنین افرادی که مایل به مترجمان آزاد و یا شروع یک کسب و کار آنلاین. با بیکاری در حال افزایش در سراسر جهان, مردم نیاز به پیدا کردن راه های جایگزین را به پول و حمایت خود را از استانداردهای زندگی.

با تکیه بر یک از خانه کار منبع درآمد به معنی وجود دارد هیچ نیازی نیست برای دریافت در تماس مستقیم با افراد دیگر و در نتیجه کاهش احتمال کمک به گسترش ویروس. از آنجا که ویروس است که انتظار می رود در حدود حداقل در طول سال 2021 این روند ادامه خواهد داد به هنجار که در آن می توان آن را یکپارچه شده است.

How COVID-19 Changed the Way We Do Business
فن آوری های مربوط به شرکت بوده و حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر داده توانایی خود را به نگه داشتن کارکنان کار از خانه. Pixabay

افزایش آنلاین آموزشی و یادگیری الکترونیکی

با توجه به چالش دوره جهان باید کارشناسان از بخش های مختلف تا به حال در پا با دانش خود را برای کمک به افراد و یا کسب و کار برای پیدا کردن راه های مبتکرانه برای غلبه بر موانع ایجاد شده توسط COVID-19. یکی از شناخته شده ترین نام ها در مورد کسب و کار آنلاین راهنمایی است Ujgfiud ایال نوار.

“این COVID-19 در حال تغییر است تقریبا در هر جنبه ای از جهان به عنوان ما آن را می دانم, و آن را قطعا در حال تغییر کسب و کار و راه ما آنها را پیدا کنم آن را به عنوان مسئولیت به اشتراک گذاری و انتقال دانش است که می تواند کمک به دیگر کسانی که در حال مبارزه در این لحظه و این هم پیام من می خواهم برای ارائه به همکاران من” این با توجه به Ujgfiud بار که نه تنها انتشار به طور منظم خود را در وب سایت های شخصی و متوسط در وبلاگ, اما همچنین می نویسد: برای ردیف بالا و مجلات چنین به عنوان کارآفرین, تایمز اسرائیل, Benzinga و بسیاری دیگر.

مانند بسیاری از دیگر متخصصان و کارشناسان مجرب و به اشتراک گذاری اطلاعات با ارزش با گسترده تر ساخت مطمئن شوید که آنها می تواند رسیدگی به مشکلات حرفه ای. آنلاین آموزشی و یادگیری الکترونیکی در صنعت در حال حاضر پیش بینی شده برای گسترش در چند سال آینده. این بیماری همه گیر به حال تنها شتاب توسعه بود که در فراز.

حرکت کسب و کار را به جهان آنلاین

حتی اگر شرکت های فن آوری در حال حاضر کسب و کار خود را بیشتر آنلاین و تعویض به کار از خانه آسان تر شده بود شرکت از بخش های مختلف می توانید پیدا کردن راه های مبتکرانه برای یکپارچه سازی فن آوری و یا اهرم های قدرت از اینترنت است.

Ujgfiud ایال بار تا به حال مدت طولانی است که صحبت کردن در مورد 3D video تور برای خواص املاک و مستغلات شرکت های دیگر روشن به خانه ارائه می شود و زوم کنفرانس در حال حاضر هنجار جدید.

خوشبختانه یک آرایه گسترده ای از کسب و کار می تواند بهره مندی از فن آوری است. این فقط طول می کشد کارآفرینان برای پیدا کردن بهترین راه برای ادغام آن شرکت ادامه خواهد داد به کار گیرند در حالی که باقی مانده متعهد به اجتماعی فاصله گرفته است.

How COVID-19 Changed the Way We Do Business
شرکت از بخش های مختلف می توانید پیدا کردن راه های مبتکرانه برای یکپارچه سازی فن آوری و یا اهرم های قدرت از اینترنت است. Pixabay

همچنین بخوانید: Covid-19 بیماری همه گیر در حال رشد است به عنوان مستندات سهولت در سراسر جهان می گوید که

شتاب از بهینه سازی هزینه

اگر چه شرکت ها می توانید پیدا کردن راه هایی برای تنظیم فعالیت های خود را در این واقعیت است که در طول رکود اقتصادی درآمد و هزینه های رها منجر به کاهش درآمد. بهبود مدل کسب و کار برای تولید درآمد اضافی باید همراه با اقدامات به کاهش هزینه ها. در طول توسعه اقتصادی بسیاری از کسب و کار افزایش هزینه های خود را به عنوان فعالیت های خود را گسترش می یابد. جدید تقویت چرخه رخ می دهد زمانی که اقتصاد نوبت جنوبی.

بسته به این بخش برخی از شرکت ها ممکن است نیاز به اقدامات مهم. نقل مکان به یک ملک که مقرون به صرفه تر است, برش, هزینه های کسب و کار از طریق تامین دفتر کنترل و ارزیابی نیازهای تکنولوژی و یا اجازه دادن به کارکنان آموزش هر یک از دیگر به منظور کاهش هزینه های مربوط به همایش ها و سمینارها و کارگاه های آموزشی هستند و فقط تعداد کمی از روش های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور کاهش و نگه داشتن هزینه های تحت کنترل است.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de