به عنوان دولتی گرگ ابوت stay-at-home اجرایی منظور در حال حاضر منقضی شده رستوران ها شروع به باز کردن اتاق ناهارخوری و پتیس به بالا در حالی که بسیاری از آنها همچنان به بایگانی اطلاعات مسیر. این آخر هفته ما در حال به اشتراک گذاری یکی از گزینه های ناهار خوری از رستوران ها در اطراف شهر پوشش هر دو ناهار خوردن در و منظقه خدمات.

توجه: هر کسی که ممکن است اخیرا در معرض COVID-19 یا در حال تجربه علائم باید لطفا به دیگران ایمن ماندن در منزل و با استفاده از تماس با ما گزینه های ناهار خوری.

ناهار خوردن در یا را در Coltivare

را خارج و ساعت: جمعه-شنبه, 5 تا 11 p. m.; یکشنبه-سه شنبه 5 تا 10 p. m.

3320 بلوط سفید

Coltivare است nixed معمول آن هیچ-رزرو سیاست بودن زمان ارائه Resy اسلات برای آن محدود ناهار خوردن در سرویس برای اولین بار تا کنون (در دسترس یک هفته پیش). اگر شما یک نقطه امن برای این آخر هفته شما هنوز هم می توانید باغ خود را-ایتالیایی تازه کرایه از طریق سمت درب وانت. خود را برای رفتن به منو و خانه های مورد علاقه مانند فلفل سیاه ماکارونی, خوراک لوبیای پر ادویه-ریحان بال و بو و گل کلم و احیای پپرونی و ساخت خود استفاده کرد و فصلی ارائه شده از بهار و نخود پخته برکشایر cacciatore به یک چوب بو توت فرنگی crostata. تماس 713-637-4095 یا 832-203-7890.

ناهار خوردن در منظقه و تحویل در میمون دم

دوشنبه-جمعه 4 بعد از ظهر تا 2 صبح; شنبه-پنج شنبه ساعت 11 تا 2 صبح

5802 فولتن

مکزیکی-آمریکایی شیرجه نوار و گسترش آن ناحیه برای ناهار خوردن در خدمات ارائه یک پاسیو در علاوه بر این به داخل صندلی و جلو پاسیو. آمار آن را به نمره نوشیدنی مانند Gogi-باند کیف با تولامور D. E. W. و goji بری یا منجمد پسر بزرگ Palmer; و رویه tacos, همبرگر, بال, پیتزا و آخر هفته لازم است. آن را نیز ارائه takeout و تحویل منو با موارد از barbacoa tacos و مرغ quesadillas برای پیتزا برگر و بال “مبارک وعده های غذایی” و وعده غذایی خانواده جعبه. به جای منظقه و تحویل سفارشات تماس 713-842-7188 و یا سفارش آنلاین. میمون دم نیز در ادامه آن “در برگه” وعده غذایی برنامه را از طریق مه 18 — ارائه out-of-کار در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی کارگران اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان یک وعده غذایی رایگان بین 4-8 بعد از ظهر در هر روز است.

یکشنبه-سه شنبه 4 تا 8 بعد از ظهر

2704 پولک

یکی از هوستون مورد علاقه تاریخ شب رستوران دارای بازگشایی برای بایگانی اطلاعات با جایزه fixe شام برای دو نفر در دسترس برای پیشسفارش دوشنبه از طریق جمعه. مهمانان می توانند سفارشات خود را در تاک و انتخاب کنید تا محصولات خود را در ساعت در هر ساعت بین 4 و 8 بعد از ظهر آخر این هفته شام برای دو گزینه (60 دلار) شامل berbere ادویه کوفته ترد کره دانه های بو داده چغندر با za’atarسبز سیر paratha و labneh بستنی (جمعه); dashi پخته کوتاه دنده با برنج چسبناک خیار با سوخته هالاپینیو ماست بوداده فلفل شیرین با tonnatoسیاه کنجد رول و آهک posset (شنبه); و سماق مرغ کبابی, سالاد نخود, کنجد, نان, سبزیجات تفت داده شده و بادام کیک مرکبات (یکشنبه). گیاهی گزینه نیز موجود است; و آخرالزمانی Bodega, شامل تازه پخته کالا charcuterie چاشنی و بیشتر نیز در دسترس خواهد بود از طریق تاک, اما فقط برای بعد-از سفارشات و وانت.

جمعه 11 صبح تا 11 شب; شنبه 10 صبح تا 11 شب با صبحانه ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر; یکشنبه ساعت 10 صبح تا 10 شب با صبحانه ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر (شنبه تا پنجشنبه ساعت 11 تا 10 p.m)

2704 ناوبری

در حالی که اصلی Ninfa را بالای شهر باز باقی خواهد ماند برای منظقه وانت تنها (با برنامه ای برای بازگشایی آن مناطق ناهار خوری به مردم در آینده نزدیک) اصلی Ninfa در محل ناوبری در شرق پایان ارائه شده است که هر دو ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات خدمات با سفارش آنلاین. نمره شیلی باهم adriano و guacamole تگزاس redfish tacos, خانواده, سبک یا خدمت تک شیلی rellenos و بوداده مرغ enchiladas و معروف آن fajita combos به علاوه آبجو, شراب margaritas و دسر. مهمانان را انتخاب کنید که به ناهار خوردن در تشویق به رزرو از طریق OpenTable اما رزرو لازم نیست. به عنوان احتياط اضافه شده در علاوه بر این به ظرفیت محدود همه کارکنان خواهد بود برای نظارت COVID-19 علائم و باید خود را به درجه حرارت روزانه بررسی می شود و همه کارکنان نیز خواهد شد با پوشیدن ماسک.

روزانه 11 صبح تا 9 بعد از ظهر

1201 ریچموند

از دست رفته تگزاس کباب ؟ گودال اتاق کامل خود منو دوباره به معادله موجود برای محدود ناهار خوردن در خدمات و منظقه وانت; و وجود دارد فله بایگانی اطلاعات ارائه شده و آبجو و شراب به عنوان به خوبی. پر خود را از سینه دودی, دنده, سوسیس و بوقلمون و گوشت خوک کشیده, مرغ ورد و بیکن و تخم مرغ tacos در کنار elotes مک و پنیر و اعتیاد chicharrones و خانه گرم سس; و یا سعی کنید خانواده-سبک اعیاد. برای کسانی غذاخوری در, راه رفتن-تا خدمات در جلو پنجره حذف شده است برای زمان حال و ناهار خوردن در ظرفیت محدود خواهد شد در هر دو رستوران و در پاسیو. تماس 281-888-1929 به منظور وانت و تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im