هوستون 5 بهترین آخر هفته غذا شرط: سیاه و سفید رستوران هفته و بازگشت شنسیل

به عنوان دولتی گرگ ابوت stay-at-home اجرایی منظور در حال حاضر منقضی شده رستوران ها شروع به باز کردن back up در حالی که بسیاری از آنها همچنان به بایگانی اطلاعات مسیر. این آخر هفته ما در حال به اشتراک گذاری یکی از گزینه های ناهار خوری از رستوران ها در اطراف شهر پوشش ناهار خوردن در, takeout, تحویل و منظقه خدمات.

توجه: هر کسی که ممکن است اخیرا در معرض COVID-19 یا در حال تجربه علائم باید لطفا به دیگران ایمن ماندن در منزل و با استفاده از تماس با ما گزینه های ناهار خوری.

ناهار خوردن در به رفتن و رستوران هفته در Fainmous BBQ

جمعه-شنبه, 11 صبح تا 9 بعد از ظهر و یا به فروش می رسد (به همراه روز هفته ساعت بسته یکشنبه ها)

1201 Oliver

اجرا و متعلق به شوهر و همسر تیم جیمز و کارن Fain, شما, تنسی, سبک, کباب, در این Sawyer متری pitroom. شما می توانید آن را ضربه دوشنبه و سه شنبه برای دریافت شما پر از درخت گردوی امریکایی, دودی, دنده گوشت خوک کشیده و سینه دودی; و در طول هفته گذشته از هوستون, سیاه و سفید, رستوران, روز, شما همچنین می توانید محصول فوق العاده مانند یک گوشت و یا دو-گوشت شام صفحات با طرف از لوبیا پخته به مک و پنیر; های گیاهی ویژه از جمله bbq گل کلم و نخود سالاد; و خوشحال ساعت ویژه مانند گوشت دودی حاوی سیب زمینی سرخ کرده و آناناس چای.

جمعه-شنبه ظهر تا 9 بعد از ظهر (به همراه روز هفته ساعت بسته یکشنبه ها)

5740 S فرعی

خفه سیب زمینی سرخ کرده به نام بازی در این فیلم محبوب takeout Southside نقطه (وجود چند میز برای غذا خوردن در خارج و تحویل در دسترس است از طریق DoorDash بیش از حد). در طول هوستون, سیاه, هفته رستوران فرانسوی سرخ خانه غذا معامله می شود شما کوچک “GP سیب زمینی سرخ کرده” (صدر با خرد شده مرغ سوخاری و سیر و سس پارمسان) به همراه دو سرخ شده NY سبک کیک پنیر رول تخم مرغ با سس توت فرنگی و یک نوشیدنی برای $17. به طور منظم منو نکات برجسته عبارتند از بایو سیب زمینی سرخ شده با میگو و crawfish etouffee بزرگ تک سیب زمینی سرخ کرده با سینه دودی گوشت سوسیس کباب, سس و پنیر و آتشین بوفالو مرغ سیب زمینی سرخ کرده با مرغ بوفالو, مناقصه ها و مزایده های خرد شده و پنیر در مرتع پرورش احشام و بیکن.

ناهار خوردن در به رفتن و بستنی شناور در FM آشپزخانه و نوار

جمعه-شنبه, 11 صبح تا 10 شب; یکشنبه, 11 صبح تا 9 بعد از ظهر (به همراه روز هفته ساعت بسته روزهای دوشنبه)

1112 چوپان

نه تنها آن است که شخص در اینجا در هوستون اما روز شنبه اتفاق می افتد به ملی, بستنی, بعد, ساخت آن را یک انتخاب روز برای یک بستنی شناور. FM آشپزخانه و نوار کالا با 6 دلار شناور در طعم مکزیکی, کک, مکزیکی, فانتا و سنت آرنولد ریشه آبجو. هر یک به پایان رسید با یک حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی در دسترس برای هر دو ناهار خوردن در و takeout کنار می خورد از فلفل قرمز حاوی tots و panko کتک سرخ شده, ترشی سس راز صدر همبرگر و خلیج فارس میگو و بلغور (و آخر هفته صبحانه).

جمعه, 4 p. m. 2 a. m; سه شنبه ساعت 2 بعد از ظهر تا 2 صبح; یکشنبه ظهر به نیمه شب (با روزهای هفته ساعت سه شنبه-پنجشنبه)

1515 نخود

ارائه chill vibes و طعم گرمسیری برای ناهار خوردن در و برای رفتن به این مرکز شهر rhum نوار ارائه شده است روزانه ویژه صبحانه ساعت خوشحال و چند دوره منوها در هوستون سیاه رستوران هفته علاوه بر آن به طور منظم منو. ناهار خوردن در ویژه مانند لود دم گاو سیب زمینی سرخ کرده و اردک بال; و یا سعی کنید BRW منوها (25 دلار برای دو دوره 35 دلار برای سه) شامل انتخاب از کاری empanadas و خامه پاستا میگو به نارگیل کاری پخته oxtails و سکا کیک روم. صبحانه امکانات عبارتند از دم گاو و بلغور و مرغ و وافل; در حالی که ساعت یک مبارک جفت, کوکتل رم با خورد مانند ماورا Tacos و Rhumboy برگر ذوب. تحویل در دسترس است از طریق DoorDash, GrubHub, Postmastes و UberEats.

ناهار خوردن و یا بایگانی اطلاعات در تازه بازسازی پادشاه Biergarten

جمعه و شنبه ساعت 11 صبح تا 10 شب روزهای یکشنبه ساعت 11 تا 9 بعد از ظهر (به همراه روز هفته ساعت)

1329 شرق برادوی

پس از بسته شدن فقط خجالتی از نهمین سالگرد در پاسخ به Covid-19 کینگ Biergarten در حال حاضر بازگشایی و مالک و بنیانگذار هانس پرستار و خدمه اش باید با استفاده از زمان برای نوسازی و دوباره شور و شوق خود را از این مفهوم است. نام تجاری جدید biergarten نشان دهنده مدرن آلمانی و آمریکایی bier سالن با ارائه جدید از جمله پادشاه در کلاسیک اتریشی وینر شنسیل در کنار گونه های برجسته Tex-Mex, کاخون, کباب و پیتزا. دیگر عرضه های جدید عبارتند از: crawfish étouffée توپ, جشن اکتبر سیب زمینی سرخ کرده و بیشتر طعم شاه توت فرنگی, بال, به علاوه بالا نوار برنامه. رستوران باز خواهد بود برای ناهار خوردن در و را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im