با اجتماعات بزرگ ممنوع و کافه ها و رستوران ها نه به طور کامل عملیاتی در حال حاضر ما در حال انجام آن چیز کمی متفاوت در این آخر هفته, پوشش پنج فوق العاده برای رفتن به گزینه های از رستوران ها در اطراف شهر:

سه شنبه-پنج شنبه ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر و پنج شنبه 11 صبح تا 7 بعد از ظهر

1814 واشنگتن

این steakhouse و قصاب ارائه شده است تمام روز منو در دسترس برای منظقه وانت و برای سفارشات بیش از $100 افتخاری تحویل توسط B&B قصابان مدیر اگر ظرف سه شعاع مایل (تماس 713-862-1814) به علاوه تحویل در نفع و DoorDash. در علاوه بر این به علاقه مندی ها مانند آشپز تامی بیکن, فرش, baggers در-نیمه-پوسته ترافل کره همبرگر نادر انبار کاهش و خشک-استیک ساله, مهمان می تواند نظم را در خانه پخت و پز بسته است. سعی کنید خانواده کباب بسته ($225) از جمله چهار مرکز برش filets یک پوند از ضخامت برش بیکن چهار TX Wagyu هات داگ و چهار برگر بتس یک خشک-سن ribeye و شش بسته آبجو; یا شام استیک کیت برای دو نفر ($65) با انتخاب یکی نپخته استیک برای هر نفر یک Hardie تازه غذا تولید جعبه و یک بطری شراب. آماده بسته شامل B&B Steakhouse شام ($55/فرد) با تهیه پیش غذا, غذای اصلی, دو طرف و دسر.

بسته بندی وعده های غذایی انتخاب کنید و تحویل در Peli Peli

جمعه-جمعه, 11 صبح تا 8 بعد از ظهر (یکشنبه-سه شنبه ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر)

5085 Westheimer, 110, قدیمی, پارک 23501 کینکو رنچ, 1201, دریاچه جنگل

سفارش آنلاین در دسترس است در گالری LaCenterra, قدیمی, پارک ها و جنگل ها از این آفریقای جنوبی ، مانع $10 در بسته بندی وعده های غذایی خانواده به سبک یک جداجدا سفارش داده شده سینی شامل چیزهایی مانند مرغ espetada, پرداخت, اسپاگتی, کدو, peri peri مرغ, میگو, میگو درشت سیر لوبیا سبز و آفریقای جنوبی برنج. بچه ها آیتم ها نیز در دسترس هستند. سفارش آنلاین.

روزانه 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

2000 لیون

تنها ستاره قدیمی ترین صنایع آبجوسازی ارائه غذا و آبجو منظقه منو شامل شش بسته و یا در طول سال و فصلی صعود می خورد از کهربا آل bratwurst و Mucho Meatcho پیتزا را به آتش Emoji بال و نرم چوب شور با سانتو adriano و ویژه به Combos مهارت های پیتزا و آبجو همبرگر و آبجو و تمام مرغ و آبجو بسته است. تماس 713-686-9494 و یا سفارش آنلاین برای منظقه وانت در آن باغ آبجو و رستوران.

برای رفتن, روزانه, ویژه, خانواده, شب و پخت و پز خانه کیت در دولت کرایه آشپزخانه و نوار

سه شنبه-پنج شنبه ساعت 11 صبح تا 7:30 بعد از ظهر و پنج شنبه از 10 صبح تا 7:30 p. m.

947 Gessner

دولت کرایه را مجلل مواد غذایی راحتی به گزینه های اجرا حیطه از تگزاس Akaushi همبرگر و Oaxacan سوپ نان ذرت مکزیکی به خشکیده ماهی قزل آلا و H-شهر داغ مرغ سرخ شده. نیز وجود دارد که ویژه مانند گربه ماهی & سیب زمینی سرخ کرده ماهی روزهای جمعه و خانواده بسته شامل برنامه های کودکان و نوجوانان, وعده های غذایی و همبرگر و ساندویچ و یا سالم می خورد مانند سالاد میبینم کاسه و وگان اسپاگتی; به علاوه صفحه اصلی پخت و پز کیت شامل چیزهایی مانند کوره-your-own گوشت خوک دودی و ribeyes, DIY Frito پای و ترشی شیب و جنوب homestyle CFS. آبجو و شراب mimosas توسط گالن و مارگاریتا/خونین مری کیت می توان یش در بیش از حد. همه در دسترس هستند برای منظقه و تحویل. تماس 832-831-0950 برای منظقه وانت (و یا تحویل از طریق GrubHub).

جمعه و شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9 بعد از ظهر; یکشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 8:30 بعد از ظهر (شنبه تا پنج شنبه از 4:30 تا 8:30 p. m.)

1801 شمالی چوپان

پس از بسته شدن برای هفته Tex-Mex پناهگاه Superica رسما دوباره باز به رفتن سفارشات با takeout از خواهر و برادر استقرار و مرغ سرخ شده و خانه صدف La Lucha در دسترس به عنوان به خوبی. نظم در Superica و شما می توانید ناهار خوردن چیپس و شیلی باهم adriano, روغنی tacos د کمرنس مرغ و استیک fajitas مول enchiladas و خانواده به اندازه entrees از خانه مورد علاقه های شما. شما همچنین می توانید آمار La Lucha کنار منوی گراب در سرخ شده پرنده و بیسکویت سیب زمینی سرخ کرده با دودی صدف سس مایونز و کلاسیک آن ثانیه-شهر داروخانه برگر. تماس 713-955-3215 و یا سفارش آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو