هوستون رستوران سال 2020 اعلام شده است

عبور از هوستون ملکه آشپزی صحنه کلورلی سنگ ضربه هوستون foodies سخت و همچنین داوطلبان و کارکنان هوستون بانک مواد غذایی, یک سازمان است که سنگ دفاع و پشتیبانی با تاسیس هوستون رستوران هفته در سال 2003. سنگ سابق میزبان هوشمندانه نشان می دهدیک CBS Sports, رادیو, نشان می دهد بحث در مورد غذا و شراب و ناهار خوری و یک کمک کننده به فاکس 26/KRIV اخبار صبح در هوستون.

هوستون رستوران هفته شد بزرگترین جمع آوری کمک برای هوستون بانک مواد غذایی, بالا بردن $16.6 میلیون نفر از زمان آغاز آن کمک به مبارزه با گرسنگی در هوستون و مناطق اطراف آن با ارائه یک برآورد 44.1 میلیون وعده های غذایی به کسانی که مواد غذایی نا امن.

سنگ از سرطان درگذشت 28 مه این سال است. او را آرزوی نهایی است که HRW در ادامه ابد. سنگ دختر کتی گرفته عظیم الجثه نقش رهبری ادامه خواهد داد و تولید جمع آوری کمک به عنوان یک ادای احترام به او و مادرش میراث. آن را اجرا خواهد کرد از اوت 1 به 7 سپتامبر.

کتی گفت: در آزادی مطبوعات “این بوده است که بسیار دشوار است زمان برخورد با غم و اندوه از من گذشت مادر و در همان زمان مایل به گرفتن تا باتون. من غرق شده اند پشتیبانی از من دریافت کرده اند و کلمات تشویق به حفظ HRW زنده است.” او گفت که او قصد دارد به فشار رو به جلو و تولید, موفق, ماه, رویداد همراه با مادرش ‘کابینت آشپزخانه’ صاحبان رستوران و محوری حمایت از Houstonians.

Restaurants create special menus for Houston Restaurant Weeks.

رستوران ها ایجاد منوهای خاص برای هوستون رستوران هفته.

عکس Lorretta دکتر ruggier

هوستون رستوران هفته به طور کامل داوطلب عمل جمع آوری کمک برای بزرگترین بانک مواد غذایی در ایالات متحده است. بیش از 250 رستوران های محلی در این رویداد شرکت ارائه ویژه قبل از fixe منوها با یک تنظیم بخشی از درآمد حاصل از رفتن به هوستون بانک مواد غذایی که همچنین با این نسخهها کار با شریک بانک های مواد غذایی در مونتگمری و گلوستون استان ها و Brazos دره.

در ابتدای ماه جولای شام می توانید از houstonrestaurantweeks.com برای لیستی از رستوران های شرکت کننده است که خواهد شد به طور مداوم به روز شده به عنوان رستوران آمده در هیئت مدیره.

این یک فرصت برای حمایت از هوستون مواد غذایی بانک نگه داری رستوران های محلی, خوردن, خوشمزه, مواد غذایی و حافظه کلورلی سنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im