در یک کنفرانس مطبوعاتی از کلی خبر خوب — جدید کمک های مالی از NRG به خط مقدم پاسخ و دیگران تحت تاثیر خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس — شهر سلامت autority دکتر دیوید Persse صدا توجه داشته باشید از احتیاط در میان تشویق و تبریک می گویم.

“من می خواهم به همه یادآوری است که هنگامی که ما ضربه اوج هر گاه است که باید از آن است که بازی بیش از. که نصف زمان” Persse گفت. “و بیشتر کار در حال رفتن به نیاز به آمده در به عنوان ما سعی می کنیم و این خط این است که شهردار لین — چگونه ما از راه اندازی مجدد جامعه است. آن خواهید بود کار من برای کمک به توصیه شهردار در مورد چگونه ما این را در حالی که در همان زمان حفاظت مردمی از آنجا که این ویروس هنوز هم در جامعه. و ویروس مراقبت می کند. و اگر ما به ویروس فرصت آن را آن را. “

هوستون شهردار سیلوستر ترنر گزارش سه COVID-19 مرگ و میر برای 26 گزارش مرگ و میر کل و 52 جدید موارد مثبت در بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. او گفت: در مقایسه با برخی از شهرهای دیگر از جمله نیویورک و سیاتل و نیواورلئان, شگفت انگیز است که منطقه هوستون باقی مانده است نسبتا پایین در مقایسه ،

آخرین هوستون مرگ و میر و گفت که مردم با زمینه ای شرایط پزشکی شامل یک آمریکایی آفریقایی تبار در 80s که درگذشت در آوریل 8, یک آمریکایی آفریقایی تبار در 60s که درگذشت در مارس 12 و سفید غیر اسپانیایی در 50s خود را که جان خود را در مارس 5.

با تشکر اجتماعی فاصله اقدامات است که اکثر مردم در این منطقه شده اند مطیع ترنر گفت: بیمارستان ها هنوز کار را در خود به ارائه خدمات و هنوز هواکش و تخت ICU.

پس هوستون منجر, Fort Bend County باز عمومی آن COVID-19 تست سایت به هر کسی که مایل تست, آیا علامتی یا نه. به عنوان در هوستون مردم تمایل آزمون هنوز هم باید برای اولین بار از تماس با شهرستان (در مورد Fort Bend: 281-238-2368) قبل از نشان دادن تا در تست سایت. Fort Bend County قاضی KP جورج اعلام کرد در کمیسیون جلسه دادگاه که او گسترش رایگان تست.

AccessHealth workers at the Fort Bend testing site.

AccessHealth کارگران در فورت خم تست سایت.

عکس Lacie Sumpter

در Fort Bend County شده اند وجود دارد 15 مرگ و میر گزارش شده و 627 تایید موارد COVID-19 به تاریخ.

شهرستان هریس گزارش سه اضافی مرگ و میر بیش از روز قبل در unincorporated areas شهرستان و تعداد تایید مثبت منتقل 1,766 برای شهرستان.

در ضمن هریس شهرستان کلانتر دفتر گزارش آن را در حال حاضر 100 تایید موارد COVID-19 در میان گروه کارکنان. هشتاد و پنج نفر از این افراد در زندان است. به عنوان چهارشنبه, 68 زندان شهرستان زندانیان را مورد آزمایش قرار postive.

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو حال تلاش برای کاهش ازدحام در زندان شهرستان با انتشار غیر خشونت آمیز مجرم و برخی از 1000 زندانی در ابتدا منتشر شد اما متوقف شد منظور از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت.

که اختلاف به پایان رسید تا در دادگاه فدرال اما اواخر روز سه شنبه ایالات متحده در منطقه قاضی لی روزنتال گفت: او نمی خواهد از صدور دستور موقت در برابر هر دو طرف در اختلاف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو