هوستون گرافیک شرکت پست “تمام زندگی چلپ چلوپ کردن” عکس برگردان

در یک startlingly حرکت توهین آمیز محلی گرافیک شرکت زیرزمینی گرافیک ارسال شده در یک ماشین عکس برگردان برای فروش با شعار “همه زندگی چلپ چلوپ کردن” است که شامل یک عکس از کسی که رانندگی را از طریق یک جمعیت از مردم است. آن را نیز شامل پیام “هیچ کس در مورد مراقبت از خود را کردند.” مفهوم این است که هل دادن ماشین از طریق یک گروه از معترضان این است که طنز آمیز و یا مطلوب است.

“بیش از حد به زودی ؟” گفت: صاحب گرگ Lilley در Facebook به اشتراک گذاری پست نیز گفت: مردم نه به آن را به طور جدی. شرکت می کند مسابقه راه راه آهن ربا ماشین تازگی پلاک و دیگر سفارشی سازی مواد. پست همراه با برچسب “اعتراض” و اشاره به این مورد به عنوان “در حال حاضر قابل توجه است.”

اتومبیل رانندگی به معترضان را تبدیل به یکی از ماندگار نمادهای خشونت در چند سال گذشته است. معروف ترین مورد این است که از جیمز الکس زمینه جونیور با استفاده از یکی برای کشتن هدر Heyer و زخمی شدن 28 نفر دیگر در متحد کردن حق تجمع در Charlottesville, Virginia در سال 2017. بیشتر شده اند وجود دارد یک رشته از بروز متصل به تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین.

یک تانکر تریلر سوار به اعتراض جمعیت در I-35 در مینیاپولیس هر چند محققان وجود دارد باید گفت که آنها باور نمی کنم که راننده بوگدان Vechirko بود که عمدا. هیچ کس صدمه شد. دو پلیس وسایل نقلیه سوار به جمعیت در شهر نیویورک است. در دنور یک زن در یک SUV نیز به سرعت به یک جمعیت. هر سه بروز دستگیر شدند ،

Underground Graphics gleefully offered "All Lives Splatter" decals.

زیرزمینی گرافیک gleefully ارائه شده “تمام زندگی چلپ چلوپ کردن” کن.

Screengrabs از Facebook آنجا حذف شده

آن را کتمان می گویند که ارائه چنین دکوراسیون برای فروش در بسیار ضعیف طعم با توجه به سابقه خشونت بین اتومبیل و معترضان . این شرکت مواجه فوری واکنش رهبری تا حد زیادی با “کثیف” جیمز مک داول خواننده گروه پانک Gen چرا که آن را به نام زباله. در صورت پاسخ زیرزمینی گرافیک حذف آیتم از فروشگاه خود و ارائه یک عذرخواهی نیز پس از حذف خود پست اصلی.

“”همه زندگی چلپ چلوپ کردن’ عکس برگردان نوشته شده بود امروز صبح بود که به وضوح اشتباه است. این عکس برگردان, در میان بسیاری دیگر در سایت ما این است که در بسیار ضعیف طعم و مزه. ما چشم پوشی نمی کند و یا باور در بیانیه ای که در آن آن را می سازد. ما از نو خلق کن با درخواست دوباره در میان بسیاری از فروشگاه ما. ما نه قاضی در اعتقادات خود اظهارات و دیدگاه های سیاسی و دین و غیره… متاسفانه با همه هرج و مرج در, رسانه های ما dept ساخته وحشتناک قضاوت برای ارسال این عکس برگردان. ما صمیمانه عذرخواهی می کنیم برای آن و حذف پست ها و همچنین عکس برگردان خود را از کتابخانه ما. دوباره UG نیست چشم پوشی این است.”

بسیاری از decals ارائه شده برای فروش در سایت خود در این فرهنگ بر اساس. آنها را به فروش طیف گسترده ای از خط نازک آبی رنگی کن.

عذرخواهی نشانی آشکار glee که خود را صاحب ظاهرا موجود در پیام. مک داول به نام نوشته های یک “BS عذرخواهی” از شرکت های محلی.

“آره یکی از آنهایی که محلی است که من احساس می کنم هیچ همدردی برای’ او گفت. “یکی از مردم محلی کمک می کند که تقسیم. برو به ’em.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im