هوستون کنسرت تماشای 6/17: Amanda Shires و بیشتر

اواخر هفته گذشته در شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو هشدار داد که هوستون “ممکن است رسیدن به پرتگاه فاجعه” در مورد رمان coronavirus بیماری همه گیر. که مورد هوستون مطبوعاتهفتگی کنسرت تماشای ادامه خواهد داد برای به انحراف به سمت گزینه های جریان. مثل همیشه ما را دعوت هر منطقه ای عمل می کند با نشان می دهد برنامه ریزی شده بین ماه های ژوئن 24 و 30 برای رسیدن به ما از طریق ایمیل Facebook یا Twitter با اطلاعات در مورد آینده اجرای برنامه.

آماندا Shires
5 p. m. EDT – ژوئن 17

در سال 2016 آماندا Shires تا به حال یک ایده است. بانک مرکزی با عدم حضور زنان در کشور رادیو Lubbock بومی تماس همکار خواننده و ترانه سرا Brandi Carlile و پیشنهاد تشکیل یک نسخه از راهزنان. در کنار ناتالی Hemby و Maren موریس کوارتت منتشر eponymous آلبوم که پس از ملاقات با تحسین منتقدان. Shires نیز دارای هشت, انفرادی, آلبوم استودیویی به نام او اخیرا 2018 را به غروب آفتاب. بازگشت در ماه فوریه او منتشر شده جدید تک “رمزگشایی رویاهای” ما امیدواریم که که تنها یکی از بسیاری از آهنگ های او آماده است برای دیگری تمام طول ضبط. دیدن او با انجام Jason Isbell, Keb Mo, Bayer, پول نقد, جان جو و امشب بیشتر. درآمد حاصل از این نمایش را به نفع موسیقی درمانی داد.

جدید پیدا شکوه
4 p. m. EDT – ژوئن 19

در حالی که آنها ممکن است به عنوان به طور گسترده ای به عنوان امثال blink-182 و Fall Out Boy, که فرصت های شغلی را در ادامه به رشد بیش از دو دهه جدید پیدا افتخار بود که یک نیروی پیشگام بازگشت هنگامی که پاپ-پانک سرودهای هنوز صدا تازه در اوایل 2000s. بسیاری از فلوریدا کوارتت آلبوم – یعنی خود با عنوان اصلی-برچسب اولین – باقی می ماند یاد قطعه از نوع تاریخ ارزش گوش دادن به برای طرفداران واقعی دوستان بوستون مانور و مانند آن. جشن آزادی از 10 آلبوم استودیویی برای همیشه + تا کنون x Infinity جدید یافت شکوه انجام خواهد شد 40 آهنگ livestream در روز جمعه. لحن در برای شب آواز خواندن-پابه و vibes خوب.

J Balvin
6 p. m. EDT – ژوئن 20

در این مرحله نمی شود آن را به برچسب J Balvin یک ستاره پاپ. آن را از لحاظ فنی درست پس از او) و ب) یک ستاره پاپ, اما آن را به حداقل می رساند تاثیر او به عنوان یک هنرمند. Balvin رشد کرده است به یک نیروی بین المللی در سال های اخیر همکاری با امثال اسم حیوان دست اموز بد, Pharrell Williams و بیانسه, racking تا تمجید در طول راه. خود آهنگ ترکیب مقدار زیادی از reggateon طعم, اما آنها نیز به راحتی در دسترس به عنوان هر چیز دیگری در رادیو و تلویزیون این روزها. فراتر از موسیقی Balvin نیز رو به رشد مد لباس و اخیرا پرده برداری از جفت خود را از هوا Jordans که در دسترس خواهد بود برای خرید بعد از این سال. طرفداران buenas vibras می توانید کلمبیا خواننده و ترانه سرا انجام “پشت Colores: زنده تجربه” از خانه اش در مدلین در روز شنبه.

2 Chainz
3 p. m. EDT – ژوئن 20

این پنج شنبه, جایزه گرمی برنده جایزه رپ 2 Chainz زندگی می کنند جریان یک کنسرت از K&K غذای روح یک جزء اصلی از آتلانتا جامعه برای بیش از 50 سال است. تمام درآمد حاصل از این نمایش اهدا خواهد شد به این اقدام فرصت صندوق فراهم می کند که کمک مالی بلاعوض به خطر کسب و کارهای کوچک. اسپانسر شده از طرف live entertainment شرکت Superfly Brandi Carlile و T-Pain نیز انجام در آنلاین جشنواره موسیقی است که لقب کسب و کار کوچک زندگی می کنند که ایجاد شده بود به منظور بالا بردن بودجه برای اقلیت های متعلق به شرکت ها در سراسر ایالات متحده

کلینت سیاه
7 p. m. EDT – ژوئن 20

در سال گذشته Clint Black جشن 30 سالگرد خود را دستیابی به موفقیت اولین Killin’ زمان. پس از reveling در سابق خود افتخارات با یک یادبود زنده رکورد برنده جایزه گرمی موسیقی کشور نماد بازگشت به استودیو کار 13th آلبوم از عاقلاست که میله میله برای 19 ژوئن انتشار. در ازای حمایت از تور که می تواند امری دشوار است با توجه به COVID-19 گیر هوستون بومی را زنده جریان اجرای برنامه از استودیو به خانه. سیاه و سفید زندگی می کنند جریان اولین عملکرد پس از انتشار آخرین رکورد این شنبه از طریق Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im