هوستون باله وزرا انجام می دهد آن رقص کارت دوباره

مداوم همه گیر شده است یک بار دیگر تغییر برنامه ریزی برای دیگری هوستون گروه هنر این بار هوستون باله که امروز اعلام کرد دو سقوط اجراهای برگزار خواهد شد در شخص و فندق شکن را نمی خواهد انجام شده در این سال است. همچنین از آنجا که منجر به ضرر و زیان مالی آن دیگر نمی تواند حفظ تمام خود را تمام وقت کارکنان و گذاشته شدن 30 درصد از آنها.

از دست دادن از فندق شکن به معنی قابل توجهی از دست دادن مالی برای باله که گفت: در آزادی مطبوعات است که حساب آن را برای $5 میلیون درآمد. نامه عشق برنامه ریزی شده برای سپتامبر 11-20 و Mayerling از 24 سپتامبر تا اکتبر 4 را به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

هوستون باله در حال حاضر از دست 1.3 میلیون بیش از سه لغو یکی productions شده است و پر کردن بقیه آن 2019-20 فصل با دیجیتال ارائه شده و شامل 16 قبلا ثبت باله است. کارکنان گذاشته در ماه جولای گفته شد این خواهد شد تا اطلاع ثانوی. باله است سازماندهی کاهش دستمزد برای کارمندان باقی مانده با کسانی که در بالا از این سازمان شاهد کاهش در بالاترین مقدار.

“ما تمام نشده ایجاد می گوید:” هوستون باله مدیر هنری استانتون ولش در باله اعلام. “ما نشان داده ایم که وقت و زمان دوباره. در حالی که آینده نامشخص است این است. ما می تواند و خواهد شد را با کیفیت بالا و هنر به این شهرستان از طریق رقص, آیا شما آن را از خانه تئاتر و یا اتاق نشیمن خود را نیمکت.”

به آدرس درآمد از دست رفته از رقص باله راه اندازی کرده است $5 میلیون کمپین جمع آوری کمک مالی برای بازگرداندن هنرمندان و کارکنان.

“با حمایت از هیئت امنای ما در حال حاضر بیش از 1 میلیون دلار به این کمپین هدف که شامل سخاوتمندانه دلار برای دلار چالش کمک مالی از کالن اعتماد برای هنرهای نمایشی می گوید:” هوستون باله رئیس توسعه افسر آنجلا خط. “حتی پس از همه گیر ارائه مالی قابل توجهی چالش هوستون باله تا کنون با آن روبرو است و ما باید جامعه-حمایت گسترده ای برای خروج از این بحران است.”

هوستون باله نیز انجام گسترده تلاش های امداد رسانی به مدارس و جوایز کمک هزینه تحصیلی به منظور تشویق دانش آموزان رقص. مردم تمایل به کمک مالی باید بازدید houstonballet.org/about/support-us/give/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im